Rubriigid
Kohvilogi

Muinasmälestuses

Jaga esimestena seas oma seinale:

Muinas-ajastu oli väga kaua aega tagasi ja elu oli sõnuseletamatult auväärt ja graatsiline neile kes tundsid oskust olla tasakaalus. Kindlasti oli parasiidid juba paljudel küljes ja tuli luua seadusi ning reegleid, aga enne seda, milline asteetlikkus. Olenemata mida räägivad teadlased.

See oli arenenud tsivilatsioon, pole see enam mingi saladus ega uudis kellegile. Aga need teadmised ja see maagia. Mis tänapäeval siiani toidab kogu ühiskonda on mugavused mis võetud iidsetelt, üheks selliseks on elekter.

Elon saatis võrgustikku kosmosesse ja huawei paneb selle maa peale seetõttu, et teha järgi seda mida tegid muinas-egiptlased püramiididega. Maa ja kosmose vahelt koguda meie mõistes elektrit.

See oli olemas ka iidsel ajal, siis tehti seda väga asteetlikult ja võimsalt, aga nüüd tänapäeval kui Tesla päevikuid lugedes mõni targem mõistab kus asjad pooleli jäid ja kuidas saaks praktiliselt terve maailma üle võtta, siis käib tihe andmine, et luua uut infrasüsteemi ja mõelda välja kuidas inimene sellesse sobitub.

Maal on veel see omadus, et see vahetab oma energiaväljade asukohti ja ma ei mõista kuidas see on seotud püramiididega, et kas see on nihkunud kaua aega tagasi eemale või teinud seda praegu või hoopis nihkumas tagasi.

Tuleb jälgida mis saab, sest kõik iidsed dokumendid ja teadmised on meie eest peidetud, seega tuleb visata pilk maha oma varvastele, kui seal on näha egiptlase varbaid, siis pilk ülesse ja mäletama ise akasha kroonikast mis kõik vägev on olnud.

Igaüks võis kokku keerata neljast materjalist omale patarei mis andis talle kodus valgust. Nüüd oleme paratamatult sõltuvuses mugavustest.

Ma olen üsna kindel, et kui viia teadmised rahvani, seda aega sirvida on, ühiselt võtta vastu otsus üheskoos muutuda, enda toitu kasvatada, kuniks kliima on eestis nagu see on, siis kuplite alla kolida (naerdakse selle üle, ma ei tea miks), faunamaagiat kasutada, stressivabalt elada ja läbi andmise toimiv ühiskondlik kommuun ja uus tärkav vana ellu äratada.

Iidsed olid väga-väga arukad ja teadlikud inimesed. Nad tegid ja teadsid kõike kordades kordades paremini kui tänapäeva inimene. Veel lisaks, see mis meil tänapäeval on, see on mutanteeritud fragement teadmistest mis on salaja uuritud.

Milline teadvusaste, milline esteetika, milline maagia – kõik see kord oli ja soovin, et tuleks taas. Kas meist saavad päris inimesed, loomaks kollektiivse teadvuse, arengu-õitsengu, saaks meist tsivilatsioon.

Mida rohkem ma uurin, seda rohkem mäletan. Seda selgemaks muutub pilt. Ma lihtsalt niivõrd igatsen mis kord oli, kummaline.

🌎💚🧙‍♂️💚☀️

Jaga esimestena seas oma seinale: