Rubriigid
Kohvilogi

Alan Durier Alan Durier Alan Durier Alan Durier…

Jaga esimestena seas oma seinale:

Asjadel on väärtus. Kuidas ise luua väärtust? Sa teisiti ei saagi luua väärtust kui seda luua. Väärtust saab ka alandada ja seda tarbida kuni seda on. Mis on kellegi jaoks väärtuslik? Seda teab igaüks ise.

Kuni Sa pead väärtuseks seda mida omavad teised, siis nii olgu. Kui Sa lood väärtuse enda jaoks, siis on see väärtuslik kasvõi ainult Sinule, aga see rikastab Sind täpselt nii palju kui seda endale lubad.

Väärtus loodud, sihikindel usk ja tänulikkus tulevad külla, jättes Sulle kinnituse, et oled loonud väärtuse. Teised seda omada ei saa, alandada ei saa, sest kes väärtuse loonud, saab seda hoida väärtuslikuna.

Kui tahe on olemas, tunned ühel hetkel, et elad külluses. See küllus toodab küllust juurde. Maagiline on see protsess kuidas tõeline väärtus sünnib ja võib jääda igavesti kui seda hoiavad õiged inimesed.

Mõistad, et kõik on läinud nii nagu see läinud ja tead, et oled täpselt seal kus olema pead. Minu sõnad on hoitud südametes kuhu pääseb ligi ainult võtmega mida omab puhas hing. See millisest pasast ja pimedusest keegi oma elus läbi on käinud ei tähenda mitte sittagi selle inimese kohta, kui ainult teeb teda veel paremaks inimeseks, vaid siis kui inimene seda valib ja lubab omale. See mis on ühele jäänud kanda, ei pruugi teise jaoks olla suurt midagi, aga see ongi individuaalne ja me kõik käime ühte või teistpidi oma rajad läbi, oma teekonnal.

Elus ei ole koguaeg hästi, Seda teab igaüks kes vähegi mõistab, et meil on polaarsuse printsiip ja veel kuus teist printsiipi. Sina saad sõbraks vaenlasega, pimestad valguses, valgustad pimeduses, surfad tõusude-mõõnade vahel, andestad ja annad piitsa, naerad ja nutad, tahad ja ei taha, aga usalda enda tundeid.

Selliselt võime julgelt usaldada elu, sest kõik on hingeolemuseni korrektne. Olenemata mida võivad öelda need kellel võtit ei ole – nad paratamatult enne sisse ei pääse kui teevad endale selgeks, et võtme olemasolu sõltub neist endist.

Meie kõige suurem relv on naeratus, aga minu töö on teid naeratama saada. 💙 Kui mina juba naeratan, siis tänu Teile. Praegu käib töö selle nimel, siiani tasuks teie vaimse toetuse eest.

Uksed on tegelt avatud, läbi võib astuda puhas hing ja hing kes soovib abi ja võtab selle vastu ka. Välimus võib olla petlik, aga sisemus peab olema puhas. Tead ise ainult kui palju Armastust Sinus peidus on! Kuu on ka taaskord taevalaotuses, võimalik meie kasuks rakendada, tsikipriki. 🧙‍♂️🌎💚🥰

Sinus on väärtus. Sina oled väärtus. Kõige suurem väärtus üldse, veelkord, See oled Sina. Maagia.

Võlur. Alan Durier

Jaga esimestena seas oma seinale: