Rubriigid
Kohvilogi

Hingeline ja Vaimne Preemiasüsteem

Jaga esimestena seas oma seinale:
Mis siis vahepeal juhtunud on? Väga palju on tegelikult juhtunud. Asju mida saaks valesti tõlgendada, teadmata päriselt juhtunut. Siis võiks lisada siia hulga rünnakuid ja palju surma. Võiks loetleda nii mõndagi elule uusi vaatenurkasid andvaid lugusid.
Mu elu on nagu filmis. See on rääkimata lugu, sest see on mõeldud rohkem minule endale kui kõigile teistele. Lisaks lugusid võidakse ja kahtlemata räägitakse mitmes erinevas keeles mis igaüks tähendab sootuks midagi muud. Lugude jaoks on veel aega.
Üleelamiste osas teame ilmselt igaüks, et lähedase inimese surm muudab meid ja ega sellest polegi väga rääkida midagi teistele, see on taaskord tundmuste lahenduste mõistmine ja mis kõik veel mida tunda ja läbi seedida üks inimesehing saab eksole.
Midagi sellist elumuutvat võib nihutada inimese korraks kõrvale kõigest ja kui neid elumuutvaid elemente tungib nagu kärbseid tuppa, siis vahel tulebki tunne, et peab maja maha põletama ja täiesti uue ehitama. Midagi sellist võibki inimesega juhtuda ja kahtlemata juhtus ka minuga.
Kindlasti tuleb elus hetki kus mõtled, et kas jõuad veel ühe korra nullist oma eluga alustada ja vastuseks on ei. Siis mõni hetk hiljem avastad, et Sind tiritakse justkui Golfi hoovusesse ja Sa ei saa midagi muud teha kui lasta ennast alla tirida või ujuda välja.
Ja eks ma siis ujungi konna, koera ja selili, sest lapsena kuulsin, et ma ei krooli õigesti. Ma küll ujusin kiiresti omas stiilis, aga mistõttu jäi mu sisse kripeldama, et tegin midagi valesti, siis ei soovinud enam üldse proovidagi enda moodi ega õiget moodi.
Niimoodi juhtub elus meil kõigil. Me õpime midagi ise tegema ja kui keegi tuleb ja nähvab, siis me tihti jätame pooleli, sest motivatsioonikarikas sai kiiresti tühjaks lürbitud mõne januse kaani poolt kes nägi kerget saaki ja tundis tihku olla kellestki parem.
Õnneks läbi aja möödudes me kõik saame vanaks ja kui ma nüüd mõtlen, et varem ma ei soovinud vanaks saada, sest see oli nii kuramuse igav kõrvalt vaadatuna, siis nüüd ma pean lihtsalt tunnistama endale, et ma olen bioloogiliselt justkui karkudega suur pauk.
Lisaks peale seda 5G trooja hobuse stenaariumit, alguses ühe põhjusega ja lõpetades sootuks millegi muu osas, see pole kaugeltki läbi… See ajastus oli kavatsetud.
Kõik olid valmis selleks. Muidu ei tule ükski netimees kohale, aga siis olid kõik valmis, lisaks bolti mehed kõik olid teist värvi kohe võtta. No ärge tulge mulle valetama enam.
Välisriikide elanikud linnadesse urbaneid seadma.
Metsad kahjustuvad, katastroofilised juhtumid… … ja mis kõik veel huvitav, see kajastub aja jooksul leivapurukestena delfis.
Ma pole vandenõuteoreetik, aga selline vaatenurk pole sugugi mitte vale, ega õige, aga see tundub olevat üks viis kõike näha.
See on aastakümneteks mõeldud pudistamine. Lööbed, allergiad, haigused. Muidugi põhjusteks loetakse midagi muud.
See pole pelgalt mast, vaid seal on rohkem võimalusi kui keegi meist teaks. Meile pole lubatud teada, kaasaarvatud neile kes neid kuramuse õõvastavaid poste ülesse installeerivad.
Peaks vist mõtlema sellele, et kõige tähtsam on oma vähene elamiseks mõeldud aeg tegeleda kiiresti eneselunastusega, et ma suudaksin lainestada ennast brahmaatlikule rahuseisundile.
Ma ei jaksa üldse mõelda seksuaalselt ja ma võin ärrituda, ma ei suuda rahulik olla, samas ma ei jõua praktiliselt enam üldse rääkida. Võibolla vahel kui toibun mitu päeva, siis jõuan öelda, et ma kõigest soovin rahu. Ma ei jaksa kindlasti enam selgitada.
Ma proovin mõne korra veel, et kui see kedagi tõesti aitab, siis sellest on ju tore tundmus iseendalegi, et ma sain tõesti kedagi aidata ilma tingimusteta. Ma soovin seda teha tingimusteta, sest uues maailmaruumis on minu unistustes hästi kõigil, sest siis tõepoolest annab nautida seda vilja üheskoos.
Mõistmine: Ma vaatlen eneseteadlikuna ja leian hingelise teadvuse. Ma märkan või vähemalt püüan leida kõiges või milleski head. Ma soovin teha midagi loomelist ja teen seda protsessi naudingu eesmärgil. Takistused saavad olema eilne mure ja lahendused tänane tulemus. Homne ei ole enam oluline. Iga päev on täna.
Külluse täide: Vara ajutine juurdekasv kuniks toimub piisav küllus ja läbi selle alateadlik tõmme külluse loomisele. Raha on vahelahendus, et luua läbi rohkemate võimaluste teatud maksustatud loometööd. Soovin seda kõigile teistele samuti, ainult seetõttu, et kollektiivne küllus on kõige parem lahendus.
Süsteemne muutus: Antud maailmakord on väga negatiivne ja tuleb kiiremas korras muundada. See on ainus vaimne sõda mida tasub ette võtta. Muutused peavad tooma inimestele lootu, usku ja motivatsiooni arendada enda olemust järgmistele tasemetele. Investeeri enda järgmisesse ellu ja aita neid keda tunned, et jõuad või saad aidata. Kui ei jõua, siis ei saa aidata, siis tuleb Sind ennast aidata. Ka minul on tihti klaas ilgeni täis ja iga väike tilk ujutab üle.
Need kellel on küllust, neilt saame teinekord abistava käe, aga see tähendaks mitte sõltuvusse jäämist, vaid kohest eneseturgutamist tuleb leida endas vägi seda küllust edasi toota, et ka Sinust saaks ulatav abikäsi neile, kes tõesti hammasratase vahele jäänud.
Ma olen veendunud, et maa on tõesti vaimsuselt enamvähem keskmine planeet, materiaalne – sest meile on öeldud, et pärast surma rohkemat ei ole. Viga ongi selles. Sama viga, ehk hirm – seda süstitakse läbi meedia ka. Hirm ja tahtejõu allutamine ongi see mis praegu käib. Nimetaks seda lausa holokaustiks ja sõjaks mida peetakse – eks igaüks ise juba mõtleb kaasa, me kõik teame lugusid enda kogemustest.
Kehastus on unustusse kukkumine, aga peale seda tuleb kõik meelde ja siis olenevalt meie tegudest ja tundmustest lähme edasi järgmisesse ellu kas siis koledamat või kaunimat elu kogema.
Ma tahtsin öelda, et ma usun Sinusse kes Sa leiad endas jõudu teha teistele elumuutvaid heategusid mõne õige nupulevajutusega. ❤ Sinu preemiapunktid lunastatakse kangete kanalduste viisil.
Jaga esimestena seas oma seinale: