Rubriigid
Kohvilogi

Ma olen ilmselt ajalaristaja, mitte ajaloolane

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kurat ma olen nii loll, et ma pean üksinda võtma teekonna ette, et uurida kustkohast tulenevad esimesed ajaloolased oma missioonitegevusega välja ja kuidas me saame kindel olla nende allika õigeolus läbi nende tähenduste.

Nii paljut on veel vaja mõista, aga mu mõistus ei võta välja. Kõik need vabamüürlased ja saatanakummardajad on põnev temaatika koos reptiilide ja maavälise / sõjaväelise infokildude kokkupanemisel, aga vahelduseks võtan endalegi ilusa sügise lihtsalt kurssi viimiseks õppida mida räägib inimkonna mälestuste allikas ja faktiladujast piibel wikipeedia ajaloos toimunu kohta. Minupärast võib kõik olla suur vale.

Siis ma siin peangi (nauditav isegi) uurima iidseid tsivilatsioone wikipeedia rakendusel mida ma samuti ju ei suuda lihtsalt usaldada faktidena, aga vähemalt annab see mingi ettekujutluse ise edasi mõtlemiseks.

Siit ilmselt need fantaasiad kõik pärit ongi, et no kuramus ei saa ju olla mitte kindel üheski asjas mis siin meie ümber tegelt käib. Ma ei usalda mitte midagi, sest ma ei mõista seda. Vähemalt mitte selliselt nagu paljud teised seda uskuma kipuvad. Usun, et olen õigel teel.

Kõik kes alati midagi õpetavad, muutuvad hästi kaitsvaks ja agressiivseks kui küsida, kaaluda erinevaid vaatenurkasid. Kuniks neid on, või siis plaan ongi, et oleks ainult üks, mis tähendab, et inimesed peaksid uskuma ühte tõde.

Ainus milles kindel olla on praegune, elades selles, kogedes seda ja püüda paremini. Mineviku kohta on põnev lugeda ja sellest midagi võtta, aga kuni ei mäleta ega pole näinud, ei tea uskuda või kahelda. Kindlasti saab midagi sellest õppida, aga uskuge mind, need keda ma nimetada ei oska, nemad on meist mitu sammu ees ja teevad alati uusi vingerpusse meile.

Ja nüüd nägupidi wikipeediasse. Loen kuidas Foiniiklased elasid, vähemalt väidetavalt osaliselt Herodotose (ajaloolane) sõnade põhjal.

Jaga esimestena seas oma seinale: