Rubriigid
Kohvilogi

Sina oledki lootus ja usk

Jaga esimestena seas oma seinale:

Lihtsalt mõtlen, et praeguses ajastus on väga raske teatud religioonis viibida. See oleks kõigest ajutine lahendus elu mõtte otsimisel, sest me ei leiaks seda sealt. Meid ei pea kasima õpetuste ja reeglite järgi, me peaksime leidma vastused ise. See on täielikult individuaalne.

Läksin lihtsama vastupanu teed. Ma usun ainult seda kui ärgates naeratus näol on. Mis on elu mõte paljud küsivad ja paljud inimesed pettuvad kui kasvavad välja teismelise unistavast elumõttest.

Rääkigu inimesed mis tahes, õigustades mida tahes, ikkagi ühel hetkel märkab igaüks, et nad oleksid elanud justkui valedes, sest nad ei ole õnnelikud.

Paljud inimesed ei tahagi seda kuulda. Inimesed ei ole võimelised alati nipsust tsiki-briki maagiat endaga tegema, ma ei tea miks, aga nii on. Paljud tahavad tunda seda raskust, see hoiab neid kahe jalaga maa peal, nad on nii harjunud.

Raha ei tee õnnelikuks inimest kellel on seda piisavalt või ülearugi, aga ära ta seda anda ka ei taha, et õnnelikuks saada. Vaene inimene hädaldab, et ta on õnnetu, sest pole raha, et elada, aga jätab elamise ja ellujäämise ja selle asemel vireleb valikuliselt.

Meie tööd ei ole tasustatud, et oleksime õnnelikud, sest paljud töötavad ennast haigeks. Raha leiab alati võimaluse meie juurest ära minna, aga tervist tuleb hoida.

Lõppude lõpuks olenevalt elustiilist ja valikutest ei ole me keegi milleski süüdi, aga küsimus polegi selles, et keegi oleks süüdi, vaid selles, et kas me ise suudame olla tänulikud kõige eest mis meil parasjagu olemas on.

Kõige lihtsam tõde on see, et individuaal peab mõistma, et hoides oma vaimu, tervist ja loomevõimet võime elada võimalikult täisväärtuslikult või täielikus õnnistuses terve oma teadliku edasise elu. Olenemata milline keegi on, ei ole meie asi teistele öelda, vaid peame oleme enda eest ise.

Ole eeskujuks endale ja mida varem jõuad selle teadmiseni, et elu on täpselt nii kaunis ja võrratu kui järjepidavalt me selleks põhjuseid leiame. Keskendume õigetele asjadele.

Kes keskendub sellele, et kõik on perses, siis see on tema valik ja sellises mentaliteedis kõik mida sarnast ta veelgi juurde tõmbab, on selle inimese valik ja midagi pole teha. ☯️

Kes keskendub sellele, et kõik on hea ja läheb ainult paremaks, siis see on tema valik ja sellises mentalideedis mida sarnast ta veelgi juurde tõmbab, on selle inimese valik ja midagi pole teha. ☯️

Me ei pea püüdlema õnne suunas. Me püüdleme tegevuse suunas, õnn on loomulik osa sellest tegevusest mida meile kirglikult meeldib teostada. Me teeme südamega asja juures olles loomekunsti kuniks see meile endale meeldib, siis tulevad teisedki kellele meeldib mida teed. Valikud on kõigil erinevad, võimalused samuti. Vastavalt võimalustele andke endast alati parim, et teha sobiv valik.

Ilusat D-vitamiinirohkset päeva Armsad! Värvi anname päeva ainult meie ise. Sina oledki lootus ja usk. Õitse ja avane! Armastan.

Lihtne päeva nupuke terveks eluks. 💚🙏🧙‍♂️

Jaga valgust. 🥰

Mina, Alan.

Jaga esimestena seas oma seinale: