Rubriigid
Kohvilogi

Armastuse ülepriiskus

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui Sa ise tunned, et armastusest jääb puudust või ei jõua Sinuni, siis oled tulnukalikult tugeva armastusemotsiooniga, jah, oleks ju imelik öelda, et kontrolli oma armastust, sest Sa armastad kedagi üleliia palju, et sellest võib muutuda selline üleküllus, et tuleb mõlemast otsast välja ja see tekitab ka suhtes selliseid illusionaalseid küsimusi mis tekivad tavaliselt hullemal põhjusel, aga see illusioon on nakkavalt tugev.

Mida teha kui tunnete, et armastate kedagi liiga palju? Armastage vähem. Ja sellest neile piisab. Jah, nii see tõesti on. See ongi minu naeruväärselt lihtne soovitus.

Armastage neid lihtsalt vähem…. Neile piisab vähesest. Paradoksaalne tõde paljudele, aga ärge lämmatage oma armastusega oma lähedasi.

Võimalik, et see on tõesti ilus kirjapilt lihtsalt sellele, et ärge kontrollige ja küsige armastust, seda saab ainult anda. Paljud mehed kannatavad selle käes, kirjasid saan ju peamiselt teemadel mis on suhted, lein, paranormaalsus ja nimelt suhetest tunnen, et olen õppinud rohkem läbi inimeste kui läbi enda ise.

Ja teistele poolede jällegi ütlen, et ärge oodake kellegi käest midagi ja olge tänulikud vähese eest.

Mõlemad võidavad. Win-Win. 💚 Pöörlev mänglemus ☯️

Me kõik õpime. Või jõuame selleni. Ideaalne kooslus, usaldage, austage ja kohe kindlasti päriselt märgake. Tunnustage. Tänagem.

Jaga esimestena seas oma seinale: