Rubriigid
Kohvilogi

Ma näen seda ette ja astun kõrvale, jäädes taha

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma näen seda ette ja astun kõrvale, jäädes taha

Kui ma saan informatsiooni sealt, siis saab seda ka kusagilt mujalt. Mistõttu on ajaliinid ja paralleeluniversumid, lõpmata võimalusi ja paradokse, siis liigun edasi kõigega ja jätan mis jääb omal tahtel ja läbi julguse ning hea tahte alustan ma suuremat missiooni oma elus.

See mis mina kirjutan, see jääb alati olema muinasjutt, luule, väljamõeldis neile kes sellest nii arvavad. Teistele, kes teavad, et rännak alles algab, Teile, rihmad peale, sõit algab ulmelisse kohta ja see tee on auke täiega täis.

Mis on need tagamaad (Mille peale ükski inimene tegelikult eales ei tule ka, sest ta ei julgegi selliseid asju mõelda) miks praegu ikkagi 5G võrgustikku niimoodi k0r00na saatel ehitatakse ja kas olete valmis varakult nägema, et me oleme ühe jalaga sees juba biorobotite maailmas. Kui Te ei ole kuulnud mida Elon Musk teeb (btw Elon on suur eeskuju mulle, aga mul pole õrna aimu ka kas ta keerab maailma pucci või mitte), siis googeldage ja leiate informatsiooni.

Siis veel pundis on pahad poisid ja maailma tipp oma erafirmadega, see ei ole just väga hea ettekuulutus. Vaktsiinid on ka selle pundiga seotud, nii nagu kiire internett ja see hull köha paberitel. Lisaks inimkonna massiline kiibistamine (nanokiibid, olgem ettevaatlikud testidega).

Pange kõik kokku ja ega see tõesti head ei kuuluta inimeste jaoks. See mugavus või püüdlus seda luua on läinud küll ikka väga üle piiri. Pidagem hoogu!

Elon Muski Starlink projekt on seotud ühtlasi ka 5G projektiga. Maismaavõrgustik on uue neuralink reaalsuse levialaks, no need on siis kiibid mida pähe inimestele pannakse. FDA kiitis selle heaks ja see on juba siin.

Mida ma mõtlema jäin oli see, et Tiibeti meistrid suudavad suuri kive liigutada helimanipulatsioonil, et mistõttu iidsete lihtsad valemid peidetud sai, siis elavad inimesed järgitehtud sünteetilises maailmas kus meie tehnoloogia on teistmoodi, aga teeb ilmselt töö ära, hävitades muidugi maailma läbi selle.

No mõte ise oli see, et kui meil on kosmoses Starlinki võrgustik mida juhib Elon ja siis 5G võrgustik maal mille bossiks on Huawei, et see loob sünteoreetiliselt võimaluse lainete jõul mõjutada mateeriat.

Võibolla startiski iidsete tehnoloogia väljanuputamine meie moodi ja internetiga ei ole siin midagi pistmist, sest tegelikult internet on alati olnud korras, aga sellest tehti regulaarne tarbeese, nii nagu elektroonika meelega pannakse aeguma, see on äri. Igatahes interneti peidus saab eksperimenteerida nüüd erinevate lainetega üle maailma ja kindlasti luuakse juba platvormi kui see pole mitte olemas, läbi mille saabki muuta meie ilma, kliimat, mateeriat jne.

See ei ole ulme mu sõbrad, sest me elame selles. See on reaalsus.

Vot suht hull on see madalate plaan praegu. See oli siis kanaldatud 3D reaalsusest ja nüüd liigume 5D reaalsusesse. Küll aga see ei juhtu meie reaalsuses. Ajajoonte vahel hüppamine on praegu vaja läbi teha, aga kohe korrigeerime ära kõik ja siis poleks nagu olnudki, on ilus aeg.

Kasvatame ise oma toidu ja lisame kõikjale maagiat juurde, elame kauem, hoiame üksteist, naerame rohkem, aitame rohkem.

Vast võiks nii igaksjuhuks aidata mõttejõuga kaasa, et tugevam kooslus on kollektiivne vaimujõud mis toob välja päikese, sooja kliima, selge taeva, troopiksileda õhuniiskuse, rikkalikuse, esteetilise ja mis kõik haldjaliku uue ajastu.

Inimene on üli võimas olend, aga lühidalt keerati meil ajud kinni. Jah, meid tehti lolliks. Meil pole isegi meie päris kehad. Jah, vaata aga eks. Kes oleks teadnud.

Aga teadvus ja hingeolemus on jumalikud ja tänu sellele tõstes oma teadvust, tuleb meelde meie hingeolemus ja läbi selle purskub lahi suurem osa kui mitte kõik meie DNA’st ja aktiveerub käbinääre mis hakkab kontrollima ka aju mis hakkab ka tööle.

Täitsa uus bioloogiline süsteem mida toidab universumi teadmised ja tarkused. Vaata aga kus lops. See kõik on kõigest minu mõte. Tehke kohvi ja mõelge selle peale.

Jaga esimestena seas oma seinale: