Rubriigid
Kohvijutud

Kuidas maailmas asjad käivad?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kõige kummalisem osa inimese loomusest on uskuda, et valitsev juhtkond inimesi ei ole teadlikud tasuta energiast või tõelisest ajaloost mida varjatakse.

Nad on võimul, sest võim on teadmine ja teadmine on täpselt see mida nad kasutavad eeliseks rahva vastu. Rahva rutiin ei näita eluekraanil mitte midagi muud kui tähtpäevi ja hinnasoodukaid.

Rahvas ei ole teadlik kust nad pärit on, kes nad on, miks nad on, kuhu nad tahavad minna ja üleüldse mitte üks persekarv ka ei liigu ärkamise osas.

Sellepärast neid lammasteks kutsutakse, aga see ainult ajab neid vihaseks, ega pane mõtlema.

Elektrihinnad on aetud kõrgeks nii nagu kõik hinnad. Mitte mingisugust põhjust ei ole selleks muud kui poliitiline osavõtt sellest suurest eesmärgist.

Suur eesmärk on meie elud tirida nii madalale kui võimalik ja meid ära alandada, tahtejõud võtta ja sisendada meile kui väärtusetud me oleme. Meid tehakse haigeks, lolliks ja väetiks. Keegi ei usu.

Need kes usuvad, tunnevad ennast üksi ja keegi ei tea ega oska midagi teha. Abiks on õppida ja näha mis on uudistes mida ei räägita ja kui teile kingitakse elupäevi õppimise käigus, siis ainult aeg reedab teadmised mida saate kasutada selleks, et neid jagada massidega.

Iga uudis mis välja tuleb… need kes teavad juba mis päriselt toimub, need oskavad näha mida uudistes proovitakse massidele sisendada. Nii et mida teha saab on esmalt luua ABC kuidas maailm toimib ja seejärel vaadata kuidas luuakse probleeme ja neid niiöelda lahendatakse ning iga kord maailmas midagi muutub peale seda ning inimestel jääb vabadusest törtsuke jälle vähem kätte. See käib vaikselt….

Eliitperekonnad naeravad meie üle, et me kõike sitta usume mida nad meile ette loobivad nagu sigadele.

Aga kellegil pole aega seda plaani ennetada ja nurjata. Selline on see meie tänapäeva inimese meelestatus selles maailmapildis kus me elame. Eesmärk täidetud. Jälle järgmine meelepete mida keegi ei tarvitse uskuda.

Ma panen kohvivee keema. Ega siin midagi tähtsat öelda ei olnudki.☕️ Ja see “Kuidas asjad maailmas käivad ABC” on järgmine:

1) Kõige kõrgemal inimkonna ladvikus on eliitperekonnad kes loovad firmade asemel riike.

2) Valitsused ja Organisatsioonid moodustavad enda alla käpiknukud kes näitlevad selles näitemängus eesmärgiga luua kuvand toimivast süsteemist mida inimesed rakendavad, et ära elatuda.

3) Õppeprogrammid on selleks, et sisendada pealetulevatele generatsioonidele vajalikke programme. Aja jooksul programmid muutuvad, sest nende eesmärgid on muutunud.

4) Kaasa mängivad alati viielised. Kahelised on need kes jagavad matsu lahti. Viielised hoiavad kokku ja kaitsevad süsteemi ja enda reputatsiooni aga kahelistel pole midagi vaja kaitsta ega hoida ning sellepärast on kahelistel kergem tõde ilmale tuua.

5) Eliitperekonnad annavad käsklused valitsustele ja organisatsioonidele kes peavad eesmärgid täide viima seaduslikul viisil, kaasates sinna palju professionaale kes on õpetatud leidma selleks seaduslikud viisid või siis viisid neist seaduslikult kõrvale minnes.

6) Lihtne rahvas on kõik segamini aetud. Luuakse poolused ja erinevad grupid kes üksteist ei salli ja keegi ei hakkagi selliselt näpuga näitama sinna kes kõiki neid gruppe omavahel tülli ajab.

7) Eliitperekonnad on saatana otsesed kummardajad ja kõik ülejäänud rahvamass on pandud patustama. Toit mida me sööme, õhk mida hingame, muusika mida me kuulame, filmid mida vaatame ja elustiilid mida elame on tehtud selliselt, et iga meie samm on uus patt. Kas loojale meeldib see? Muidugi mitte.

8) Eliitperekonnad omavad meediat ja meedia on reaalsuse tekitamine, hirmu külvamine ja rutiin mida kõik inimesed loevad, kuulavad, vaatavad ja tunnevad. Läbi meedia me tajume nähtamatut maailma mida me ei saa ise kinnitada, ainult, et uskuda ja kaasa rääkida.

Raske kokku võtta kuidas maailmas asjad käivad. See kellel on raha, sellel on võimu ja see ütleb mida tahab ja kuidas tahab ning teised kõik on sibid ja orjad.

Jaga esimestena seas oma seinale: