Rubriigid
Leinasügavused

Tõele otsa vaatamine ja kuidas seda teha õigesti

Jaga esimestena seas oma seinale:

Inimene on mõeldud järgima ja kuuletuma, seda teevad meist kõik. Kes ei kuuletu ühele, see kuuletub teisele. Kusagil on alati keegi kes teab Sinust rohkem ja on nõus seda Sinuga jagama. Neid mentoreid kuulates, ei pea neid järgima ega neile kuuletuma.

Mentoreid on vähe, aga igaüks leiab omale varem või hiljem ühe. Kui mina kujutaksin ette ennast endale juhendamas iseennast, siis ma õpetaksin kõigest enda nägemust ja selline avanemine ja väljendamine on kasulik vaimsele tervisele.

Kui see midagi veel selgeks ei teinud, siis tähendab see seda, et kuula enda sisehäält mis kõliseb õigel helil. Lainesta ennast usaldama ja usalda ennast lõpuni. Kuula mis sul öelda on ja nii teed sa õigesti, kuulad ka teisi ja paned kõrva taha, nii teed sa õigesti.

On inimesi kes kuulevad ja neid kes kuulavad, on inimesi kes õpivad ja keda õpetatakse. Inimene oma loomult tahaks avastada ja mängida, aga see kõik võetakse üsna noorena käest ära paljudel.

Koolipingi taga selgub milline inimene sa oma olemuselt oled, tõeline hing või roiskunud mentaliteet. Head inimesed muretsevad koolis rohkem selle eest, et nad ei valmistaks oma vanematele pettumust kes neilt midagi enamat ootavad.

Siiski, me teame, et on neid inimesi kes oma lastele rangemaid käsklusi jagavad ja lausa midagi neilt nõuavad. Need lapsed kes peavad saama kõvasti peksa selleks, et mõista oma tulevast rolli selles ühiskonnas, need paratamatult panevad oma hinge varna.

Selliseid pealt kuulekaid, seest käest ära läinud lapsi näeme kasvamas kõrgetel töökohtadel. Need lapsed on kasvanud suureks ja neil ei ole mitte mingit probleemi nahutada enda alluvuses olevaid töötajaid ja eriti magus on noppida süütust, sest see paneb neid eriti võimsalt tundma, justkui korvab midagi nende rangest lapsepõlvest.

Minu hinnang koolisüsteemidele on tulnud minu enda kogemustest ja meil kõigil on erinevad kogemused, aga kui laps on teadlik ja hingega, siis laps näeb mis toimub tema ümber ka energeetiliselt.

Kas nad sellega ei arvestanud sugugi mitte, et sellised lapsed kes energiaid tunnevad, kunagi ka sellest räägivad ja midagi tänu sellele ka muudavad paremaks? Ilmselt ei olnud südant sellele rõhku panna.

Rääkides energiatest, siis need ei valeta. Küll aga kõrgharidus ja tähtsad terminid ei suuda tõeväes mitte midagi positiivset leida. Sinu arstid võtavad su lootuse ja professorid naeravad vuntsi. Narritus.

Ma elan ja hingan seda kibestumist läbi iseenda, kuidas minule on seda väiksest peale pakutud. Ma tunnen igas oma rakus kuidas mind on hüljatud nende poolt kelle tuge ja õpetusi oleks olnud tarvis. Ma ei oska igatseda rikkust või isapoolset hoitust, ma ei tea mida see endast kujutab, aga see on teinud minust selle kes ma täna olen.

Ma olen saanud kasvada ingli armastusega ja Gaabrieli hoitusega. Mul on suurepärane meedium kes vahendab mulle hoitust, ja ma kutsun teda oma emaks. Tänan, selle kõige eest.

Ma olen saanud vabaduse kasvada enda järgi, enda moodi ja enda tõekspidamiste arvelt eksida nii palju kordasid, et sellest õppida üha veel ja uuesti, et näha kui muutlik on eluline vaatlus kõige suhtes.

Mul on jätkunud aega lugeda raamatuid, ka neid mis enne viimast lähtestamist. Mul on säilinud teatud rakumälestused ajast mis oli enne, mul on jäänud tahtejõud teada paremini. Mul on kujunenud rahu, olla piisavalt vakka, et õppida veel rohkem ja mitte tuua liigselt palju tähelepanu enda peale käed püsti vehkides.

Ole igas olukorras rahulik ja võta kõrva taha kõik mis pakutakse, sest nii teed sa õigesti.

Ma tean mis on maailmas lahti. Ma tean mis toimub meie ümber. Ma tean mis kõik on võimalik. Ma tean seda kõike, aga mida siin ikka väga teha, kui ma olen tänavatelt õppinud ja südamega otsimas rohkemat mis serveeriks nii minule kui ka minu ligimesele paremat läbi valguse ja soojuse, sest kellele ei meeldiks avarad teadmised.

Sest kui inimesed tõde näeksid, nad ka mäletaksid ning mõistaksid millises suures vales nad elanud terve oma elu on. Suured muutused leiaksid aset ja karistused tulevad julmad, kuid ka andestust leiab.

Nii ma kingin selle roosi jumala auks, et vahel tõesti oma paha tuju saatel, ka mina olen võtnud jumala nime asjata suhu, aga vast saab ka selle andeks ja kui ka ei saa, siis annab lootust miski muu, teha ikka nii, et oleks kõigil parem.

Need kes ei usu mida räägivad raamatud, need peaksid ise lugema rohkem seda mida kirja pole raamatu pandud. Tänapäeval on võimalik leida materjale mis annaksid need teised raamatud, kus oln kirjas see mida kooliraamatus kirja ei pandud. Sul on alati olnud selle koha pealt õigus, et see mida meile räägitakse, ei ole nii.

Need kes ei loe rohkem, kes ei jaksa või kellel pole aega, need peaksid teadma ainult ühte. Ja tõesti… ainult ühte… et kui ise uurinud rohkem ei ole, siis milleks naerda neid, kes uurinud on rohkem. Ärge naerge ja parastage neid, sest nemad on teie tõe eest seisjad ning tänu neile saabub siia maailmaruumi tõde ka teile kes ainuüksi pimesi uskunud mida valitsused on pakkunud tõe pähe.

Meile teadaolevalt leiab siit maailmas palju kurja ja risti lüüakse need kes julgevad mõelda paremuse suunas. Rasvase ja pika näpuga on kerge näidata teiste peale ja kui võim on näpu taga, siis massid kartuses usuvad, et näpumehel on ainuvõim.

Tänu autopiloodil massidele see nii olnud on, aga nüüd on ajad teised, ja ka saatanakummardajad teavad, et piiblis on üks huvitav asi kirja pandud, et Jeesus tuleb tagasi ja täpselt siis kui seda oodatagi ei oska. Ja ka mina, ateist, tahaks vähemalt nii öelda, et tegelikult armastan loodust ja nähes seda loodut, ka usun jumalasse.

Ainult, et vähe usun. Sest kahtlused on, et ei ulata minu meel ja süda päris kõrgele veel. Arvan, et tapetud sai see hämmastav looja meil.

Nii ei ole jäetud ka ühtegi kella harmooniate kõlistamiseks pühakodades mis õigel hertsil meid ärataks. Kas jumal kuuleb kellaheli meie südames, kas ta ootab millal ärkame?

Ainult jumal ise teab millal veel uuesti kord neile pimedusega löödud inimestele näidata mis võimas reaalsus meie eest peidus on. Ja peidus on nii palju rohkemat kui ette suudame kujutadagi.

Kõik mütoloogia on olnud tõeline, suuremas mahus on veel enamat. Kahju on sellest, et peidus on kõik keldrites ja mis peitu pole saand, see põletatud on meie esivanemate silme ees.

Ma usun ka saatanasse. Ma ei tea rohkem, aga mul jätkub inimesena alati vähem. Ma saan teadma rohkem. Ma soovin teada rohkem ja tänu sellele mulle kingitakse mulle piisav tõepiisk mida ma saan keelele maitsta, et leida ka oma enda isiklik rahu. See päev tuleb.

Otsige oma tõde ja leidke see. Te ei pea suruma seda teistele peale, aga leidke oma koht kus see tõde endast ka teistele jätta, et ka nemad saaksid selle lisaks enda uurimustööle juurde lisada. Minu tõdemus on alati vaba ja tasuta ning kes vähegi minust targem on, siis hea oleks kui praktikas ka rohkem tehtud saaks selle maailma heaks.

Pangu nad kas tuhat aastat juurde mööda. Hävitagu nad kõik jumalaga kooskõlastatud templid mistahes kuskõikjal, ei tee see rohkem head kui annab juurde kurja mis näitab nende palet. Need tehtud tegude kroonikad ei hävine iial ja läbi nende mõistetakse kohut ka nende julmurite üle kes hävingu meile teele on saatnud.

Praegune lõppmäng on tõeline ja kõik mis nüüd saab, muudab kõike mida me teadnud oleme. Suur muutus on jõudnud meieni ja on meie enda teha kas ärkame või lähme surma magades. Mina ütlen, et ärkame. Ja teeme ühe tassi kohvi selle auks. Nii teeme õigesti.

Jaga esimestena seas oma seinale: