Rubriigid
5G Võlud

5G algas kui nali, ent ohmud naeravad tänaseni

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma olen terve elu olnud teistmoodi. Ma olen näinud ja kohanud erinevaid inimesi ning kuulnud nii mõndagi. Igale asjale tähelepanu saab anda õige vähe, aga nüüd aastate jooksul on tekkinud võimalus tähele panna rohkemat.

Ma tean millest ma räägin. Ma olen ekspert selles mida ma räägin, ja kõik teemad on üle uuritud ja tuhnitud ning kokkusattumused on pressitud tõekilluks.

Kui Sa oled harjunud elama jumalakartuses, siis ma ei soovitaks üldse seda lugema hakata. Kui Sa jumalat ei karda, vaid teda armastad, siis pole sul midagi karta. Kui Sa aga arvad, et jumal on surnud, siis pole ju väga vahet, võid lugeda siiski.

On nagu on, keegi me ju täpselt ei tea, aga selle jaoks on isiklik uskumus ja mis seal vahet on mida keegi teine usub, kui jutt tuleb personaalsest põrgust ja pääsetee võimalusest igal individuaalil eraldiseisvalt ühel heal momendil.

Ilma igasuguse ilusa jututa võiks alustada nüüd sellest, et saatan juhendab eriti ogaralt oma käpiknukke, justkui millegi hirmus. Küll on aastatega surutud meid tuppa kinni ja allutada proovitud meie tahtejõudu. Enamus on hukkunud, ühel või teisel põhjusel, aga on ka neid kes on jäänud ja kes veel siiani kriitiliselt mõelda suudavad.

Enam ei ole aega kulutada kuulates neid kes lohistavad pidevalt oma haridustee paberit näpu vahel ja korrutavad sulle kui loll sa oled. Need on täpselt need olendid kes on ilma enese teadmata oma hinge panti andnud ega anna eneselegi aru millisel otstarbel neid hoitakse.

Saatan valitseb seda maist elu, selle nähtamatu eeterkupli sees, vähemasti, sealt ka ütlus, maapealne põrgu. Kannatused tuuakse esile justnimelt emotsioonide arvelt. Selles artiklis avaldan täpselt need peenekoelised viisid kuidas iga Sinu hingetilk läbi raskuste

Sinust välja proovitakse pigistada ja ära muretse, siin ei ole vaja karta, et keegi Sinule tuleb ja ütleb Sulle, et mängid ohvrit, sest me teame, et see ütlus on üks neist instrumentidest Sulle emotsionaalselt liiga teha.

Deemonid ainult mängivad ja piinavad igat ühte meist. Kirikud on kaetud pedofiilidega, ma ei ütle, et kõik seda on. Aga vaadake mis toimub Vatikanis näiteks. Jumalakoda on reptiilne urgas.

Ükskord pahvatab vimm nagunii ja siis saab ohvrist keegi muu, aga me proovime seda osa endas vältida, et meist ei saaks nendesugused. Me püüame senikaua kuni võimalik. Meie püüdlused on säilitada läbi raskuste teadlikkus ja hing ning me ei loovuta seda mitte ühegi ristimise, süstimise ega lepinguga.

Saatan elavat Genevas, Sveitsis. Kust kurat mina seda kinnitada tean, aga seal nad ütlevat teda olevat ja neid kuramuse WEF kloune juhendades ta seal oma eksperimenti läbi viivat. Ei ole kinnitada, seega jääb asi nagu on ja ei ole ometi tarvis ühtegi lobitöölisest faktikontrollijat seda maha tegema tulema. Ta ei pruugi seal olla.

Igatahes, tea oma deemoneid. Jälgi kõiki ja igatühte. Proovi olla sammuke eemal igast nende käigust. Isegi kui Sa jumalat ei usu, siis ei tee paha teda tundma õppida. Vast läheb paremaks kui inimesed kollektiivselt mõistavad, et mida tähendab headus ja mis on kurjus. Me ei karda rääkida kurjusest, sest ainuüksi nii saame seda näha.

Aga räägime uskumustest, räägime sellest mida teised usuvad ja räägivad ning ärme räägi üldse sellest mida meie usume. Kuulame. Vaatleme. Hoiame enda teada mida me tunneme ja arvame. Vahel siiski mõni emotsionaalne piisk lendab niivõrd karikasse, et tahaks võtta kõige rikkama ja ülbema inimese ning talle tort näkku visata.

Nii palju asju mida ei julgegi arutada siin, aga ometi vaatad ja näed, et no pole lihtsalt niisama kokkusattumus. Ei ole. Nagu näiteks see:

Teate, ma kohati ei julge isegi palju rääkida nendel teemadel, sest mul on nii palju hingelisi ülesandeid tarvis teha, et ma ei jaksa üksinda kõike seda enda peale võtta.

Kui sellest veel väheks jääb, siis kuulake kuidas “Jah me saame” kõlab inglise keeles tagurpidi kui seda õigesti rõhutada.

“Aitäh Saatan”, ega nad varjagi. Vaadake mis maailmas sünnib. See ei ole üldse veel mitte midagi… see on kõigest fragment.

Pole mingi ime, et 0bamacare on Serco juhtida, ehk siis siniverelised. Seal see maopea tundub olevatki. Aga see selleks.

Ja see ka selleks, et Joe on avatar mida Obama ilmselt juhendab.

Leia ise endas see sütikus midagi paremaks muuta, sest muidu juhtub täpselt see mida sa nüüd lugema hakkad kohemaid. Ma ei taha ühte artiklit väga pikaks ajada, seega vaatame seda 5G asja uuesti.

Saatana visioon 2030 või hiljem väikese hilinemisega.

Enam ei ole tööankeedil võimalik valida mehe ja naise sugu, vaid seal on erinevaid gendereid nii et silme eest kirju. Sa ei tea enam kes sa oled või kes sa olla tahaksid. Transgenderid on läinud liiga kaugele. Loodetavasti hoiavad nad omaette ja jätavad teised rahule.

Tehisintellekt on üle võtnud meie personaalsed mõtted. Ta teab mida sa mõtled ja sa isegi tead seda kui tunnetad, et keegi kuklas koguaeg. Kuidas on see võimalik? Noh, mõneti pole siin ilmakaare all midagi uut, sest vaimuhaiged inimesed koguaeg ütlesid, et keegi jälitab neid või kuulab nende mõtteid. Teate isegi… lihtsalt, et nüüd on teised ajad ja väheke hilja peale on jäänud selle asja tõsiseltvõetavus.

Nüüd meil on 5G sagedused ja kuna inimene koosneb veest nii nagu kõik siin koosneb fiibrist, mineraalidest ja veest, siis on teada, et vesi tantsib oma geomeetrilisi kujundeid vastavalt vibratsioonile ja sagedusele. Inimene on mõjutatud energiatest mis on loodud sageduste ja hertside näol.

Ja kiirem internett oli pelgalt kõige nahaalsem vabandus, et lülitada sünteetiline ja tehislik õudusfilmilik sagedus võrk sisse. Nüüd see on esiteks tänase päevani sees, öelgu operaatorid sulle mistahes nad peaksid seda ise ka teadma, aga ega vist ei tea kah.

Kõik istuvad kodus nagunii, kaabelinternett oli fantastiline juba algusaastatel, aga nüüd mitte ei tule järjest paremad telefonid järelmaksu najal lasteni, vaid jälgimissüsteem on muutunud kompaktsemaks.

Nüüd kannavad vaktsineeritud grafiiti enda veres ja kui kenasti on näha 5G võrgus neid bioloogilisi arvuteid ehk ka tooteid ringi tatsumas üheksast viieni tööle ja koju. See ei ole ulme, see on reaalsus. See on ainult üks osa sellest, jäämäe tipp.

Loodi pandeemia. Artist on sama kes lõi arvutioperatiivsüsteemi ja signatuur on täpselt samasugune, et asi ei toimi täielikult ja turvaaugud on sees, seega tuleb viirusetõrje peale panna ning operatiivsüsteemi jälgima hakata.

Pandeemia ajal installeeriti ilma inimeste nõusolekuta 5G antennid, kohutava väljanägemisega sitahunnikud. Keegi rohkem sellest ei rääkinud ja siiani välditakse ning minu õhk on otsa saanud.

Ma olen ise kirjutanud sinna ja tänna, aga pole ikka jõudnud selleni, et keegi hakkaks oma perset liigutama ning neid maha kakkuma sealt kus neid absoluutselt pole tarvis. Öelge mulle üks sitane koht siin Eestimaal kus ma saaksin rahulikult ilma selle 5G internetita elada rahulikult oma privaatsuses?

Mitte kuskil maailmas väga ei saa. Ei mõnes väikeses eesti külas, ei Himaalaja mägedes ega kuskil mujal. Need kes paigaldasid, ilmselt tegid lihtsalt oma tööd, raha eest. Need kes käsutasid, said kinni makstud. Raha eest. Ja kedagi ei huvita. Neid ennast ka mitte. Nad ei kujuta ette ka mida nad teinud on. See jääb nende hingele.

Mis meil siis seisud hetkel on ka? Maskide kandmine kestis pikalt ja mina sellest osa ei võtnud, aga konflikte sai olema palju tänu sellele. Need kellele maskeraadist väheks jäi, laadisid veel omale mingid koroona jälgimise äppid ka telefoni, no jumal tule ja hoia.

Siis veel hullemaks läks ja hakati süstima ennast ka ning rohkem kui korra. Tänu sellele on mingid igakuised paketid lausa tekkinud. Ja siiamaani ilma igasuguse mõtlemiseta minnakse ja tehakse uus süst.

Ma arvasin inimestest rohkemat. Ma ei uskunud, et kõik enamus on autopiloodil ja salamisi ikka mõeldakse ning teatakse mis otstarve on lihtsal inimesel selles populatsioonis…….. ma eksisin rängalt.

Lõpetuseks lihtsalt ütlen, et ma ei tea mida enam teha. Ma olen jäänud päris rohkesti mõtlema, et sellest vist ei tulegi enam välja. Eesti niigi väike koht ja nüüd on Eestlasi segunemad teiste riikide inimestega ja Eesti kultuur pole enam iialgi sama.

Inimesed hakkavad elama jälgimise all olevates vangilaagrites, mille nimetus on uhkesti 15 minutilised linnad ning kui vaadata kuidas Eestis praegugi lõigatakse mingeid juppe maha, nagu nursipalju ja teised… siis mis nendest kohtadest saab? Raadiuse poolest justkui 15 minutiline linnake? Ei? Võibolla ma eksin, ptüi-ptüi.

Iga sinu liigutus on arvel. Vabadus kaob. See on läinud. Ja mitte ainult see, vaid me peame kannatama ka transgendereid kes meie lapsi perversustele suunavad. Feministe kes maailmasid juhivad ja liidreid kes raha nimel sõdasid elus hoiavad. Vere joomine on tõeline ja ma ei hakkagi rohkem parem rääkima.

See on kohutav elu siin praegu tekkimas ja ainuke hea algus on see, kui riikide liidrid oleksid täielikult läbipaistvad ja kasvõi ise elaksid 15 minutilistes linnades, selliselt et seadused ikka kehtiks ja inimesed saaksid oma riiki ise juhtida. See pole raske saavutada.

Eestlane ärka ja tea, et vorsti söömine ja õlle joomine ei ole Sinu elu eesmärk. Rikkused taha munetud ja üksinda selle otsas istumine on pattu langemine. Tänu sellele, et mugavus on perse alt kõigil võetud, nii nagu ka kodud ja muud asjad mis laenu arvelt pankadele läksid, saame meie nüüd lõpuks ometi aru, et mis maailmas toimub.

Tark vaatab kõrvalt ja ootab, mitte ei jookse kaasa terve maailma rütmis. Hirmutaktika on mängus ütlemaks, et me jääme hiljaks või jääme millestki maha. Valelikud põrsanäod!

Tahad teha muutust heas suunas? Anna oma hääl sellele siin:

Üle-euroopaline algatus “Peatage (((5G))) – olgem ühenduses, kuid kaitstud”

Esiteks on vaja teadlikuks saada ja siis saatke Delfile vihje, et miks nad ei räägi olulistest tõelistest asjadest. Teeme Eesti korda!

Ei keemiapilvedele. Ei 5G trooja hobusele. Ei geneetiliselt muundatud organismidele. Ei transgenderitele. Ei perversustele. Ei vaktsineerimistele. Ei uuele maailma korrale. See on kõik tõeline ja Eesti rahvas on liiga armsaks saanud, et sellega kaasa minna. Ütle EI ja kui keegi ei kuula, siis hammusta.

 

Jaga esimestena seas oma seinale: