Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Sõda, koroona ja suur lähtestamine. Vaatame korra reaalsusest välja.

Jaga esimestena seas oma seinale:
Metafooriline filosofeerimine lapseliku arusaamaga. Olgu kohe öeldus, et kõik mis ma räägin, võite mind naerda ja parastada. Mis see minu kehastus sellest halvemaks või paremaks muutub, see pole oluline suures pildis. Tähtis on see, et Sina lugeja, leiad enda jaoks midagi mis annab sulle parema enesetunde kui seda on minul. Ole õnnistatud Sa minust targem ja parem inimene ning ka kes arvad olevat minust halvem inimene – Sa oled igatepidi perfektne. Lihtsalt ole täna parem inimene kui Sa olid seda eile.
Minult küsiti mõned küsimused millele ma andsin vastusarvamuse, mõtlesin et jagan seda siin ka, et vast jõuab see rohkemateni. Võimalik, et seda lugemist leidub õige varsti teistes allikates ka, see on tore.
Kas Putin põeb mingit haigust? Ta põeb seda mida me kõik põeme. Ta on sündinud sellise haigusega mis lõppeb alati surmaga ja selle haiguse nimi on elu. Kuidas ta valib oma elu elada, see on tema teha, aga teised inimesed ei tohiks üldsegi mitte kokku puutuda tema maailmapildiga, sest see ju reaalselt on hävitav teiste jaoks. Keegi ei taha surra lihtsalt sellepärast, et ta on “loomulik kadu” mingi suurema eesmärgi pärast mis tegelikult on lihtlabane sõda. See pole inimeste sõda, keegi ei taha sõdida. Sõda on kole. Inimesed sõjas situvad püksi ja tunnevad surmahirmu, see pole ilus.
Mina küll ei taha sõda. Ma ei ütle muud kui et kaitsta saab iseennast, oma pere ja kodu seal kus Sa reaalselt elad. Kui keegi tuleb teise inimese pinnale ja väidab, et ta kaitseb, siis ma ei saa jah sellest aru, et miks ta läheb kuskile mujale seda kaitsma. Strateegiliselt ainult mõistan, et kui sõda on enda kodust eemal, siis lootuses et see ei tule kodumaale, aga see pole ikkagi õige, humanitaarses mõistes. Sõda alles levib ja algab.
Kes kaotab sõja? Sõjas ei võida keegi. Metafooriliselt öeldes…. käib suur näitemäng mille taga on saatan. Mitte ainult üks inimene pole korrast ära, vaid neid on rohkem. Eliit vahetub, konfliktid kasvavad võimujanuga. Reaalsus on muutunud. Iga meie ennustus läheb justkui täide, sest kollektiivne teadvus muudab reaalsust. Meedia hirmutab, internett vohab. Olulised asjad on kaduma kerged. Siin pole mitte kellegil enam mõistus korras ja see peab lõppema. Võtan parem sõna selle koha pealt mis oluline praeguses hetkes. Räägime esmalt kurjemad asjad ennem ja siis anname lootust ikka kah. Vanad eestlased ikkagi.
Suuremas pildis käib inimkonna lähtestamine, see vastab tõele. Naljatamine ei vii kuskile ja iga asja peale ei tasu öelda vandenõu. Kuulake. Siis mõelge. Siis vaadakem. Siis tunnetagem. Siis pange mingi pilt kokku. Siis ennustage. Siis võtke kõige hullem sellest. Siis valmistuge. See on ennetamine. See on oluline. Mis siis ikka praegu toimub kui et kiik käis üle võlli. Rahad mängiti maha ja majandus ei püsi sellisel vundamendil. Mis puutub sõja osas, siis sellised suured mängud on tänapäeval teistmoodi kogetavad kui seda on olnud varasemad ajad meie tajutavas reaalsuses. Ütlesin, et sõda tuleb. Keegi ei tahtnud uskuda väga. Mis edasi? Tuleb valmistuda hullemaks, tähendab seda, et inimesed peaksid kiiremas korras, ehk siis koheselt muutma enda suhtumist reaalsuse osas. See on muutunud, see on kollektiivselt muutunud, seetõttu, kes individuaalselt ümber ennast ei lainesta, see jääb kohanemisega hiljaks. Iga inimene on võimeline aktiveerima endas seda pühalikku vaimu mis aitab inimesel üle elada kõiksugused koledused ning tihtipeale võib see koledus niita ükskõik kelle jalust kõige kohutaval moel, kuid ainus tõeline vägi seisneb meie teadvuse kohalolus koos vaimu abiga.
Lihtsale inimesele tõlkides tähendab see mitte midagi muud kui, et valmistuge lihtsalt hullemaks, tehke ettevalmistusi kuhu elama saate minna. Inimesed ronisid maalt linna, täpselt nii nagu oli ennustatud, et maaelu tahab välja surra ning kõik soovivad oma karjääri luua linnamüras, lihtsalt selleks, et olla kellestki teisest parem või et mõni ütleks, oma elukvaliteeti parandada. See on täiesti normaalne üle põlvkondade käiv trend, et kes maalt on pärit ja selle raskusi näinud, see linna soovib mugavustesse ja vastupidi kes maalt on pärit ja linna kord kolinud, võib mõni leida endas igatsuse uuesti juurte keskele minna. Mina olen üks nendest kes soetas omale maakoha kus peale varemete pole midagi, aga piisav selleks, et alustada oma maakodu ehitusega. Seda viimast oskan ma endale soovitada, sest see on minu silmis jätkusuutlikum kui linnas. Seletan.
Näeme kuidas kõik Ukrainas toimuv mõjutab kaudselt ja päris otseselt ka teisi riike ning selle elanike. Borjomit ja soodat, joodi ja varsti muid kaupasid kauplustest sellisel kujul ei ole ning ei pruugi nii pea ka leida. See on veel köömes, see on mugavate inimeste uskumus, et küll Poolast või kuskilt mujalt kaupa sisse tuuakse ja mitte millestki puudust ei tule. Mina ei ole selline inimene. Ma valmistun kõige hullemaks. Ma valmistuksin selleks, et kui ühel päeval on Eestis selline situatsioon kus puudub elekter, soojus, valgus, toit ja mõistlik suhtumine, siis võib Sinu naabrist saada vaenlane kes oma perekonna heaks tuleb ja teeb selle nimel asju mida eales poles endast ise ka uskunud ega ette suutnud kujutada, siis see on hetk kus võib olla juba hilja.
Enamustel ei ole isegi kodu välja ostetud. On laenude peal. Mitte ainult kodu ei kuulu pangale. Ilusad sõidukid on võetud liisingusse. Telefon on liisingus. Lisaks on inimestel perekonnad kellel kõigil on tarvis mugavaks eluks paljutki. Selle asja nimi on tarbimisühiskond ja see ongi selles süüdi, osaliselt on inimene kõigest ohver kes on läinud selle elustiiliga kaasa, arvates, et selline reaalsus kestab ja on kivisse raiutud. Ei leia naljalt kätteulatuvast informatsioonist tõde, sest tõde on suhteline. Sellel on mitu tahku ja poolt ning kõik on tõene. See on iseloomu ja vaatenurga ning väite kinnitamise valem. Reaalsus on selline kuidas inimene seda kogeb ja olgem ausad… kui inimesel pole sooja, valgust, elektrit, vett, toitu… siis ta ei oska midagi teha ja kõige lihtsam oleks minna rüüstama ja varastama. Keegi ei viitsi näljas hakata seemneid mulda istutama, sest kõht on tühi ja meel on rahutu. See on palju hullem kui kirjapilt seda edasi anda oskaks.
Ma ei soovi hirmutada, vaid ma soovin avaldada kõigest seda poolt reaalsusest mis võib tekkida kui inimene ei valmistu halvimaks. Seega räägime nüüd heast reaalsusest, vaatenurgast mis aitaks meil valmistuda, isegi praegu, kui võib juba homme olla selleks liiga hilja. Pole hullu midagi, oleme selles kõiges üheskoos ja kui kollektiivne teadvus ise tunnetab milline domineeriv reaalsus praeguses viiendas dimensioonis võimust võtab, siis selgub kas meil oli õigus valmistuda hullemaks. Kui kõik laabub hästi ja meie reaalsus ei hävitata ära, siis peale pikki-pikki raskeid ja segaseid, vaimuhaigeid asju mitte meenutades, võime oma vanaduspõlve veeta rahus ja külluses. See sõltub ju ainult meist endist. Rahvast ja selle seadusega lubatud ainuvõimust. Rahvas peab ise otsustama, sest kui mitte, siis otsutatakse saatus meie eest. Pole sõnu mis suudaks paremini minu tundmusi väljendada, loodan, et teeb seda keegi teine. Teeb seda igaüks ise, enda vabal soovil ja valikul.
Seega mida ma soovitan teha on see, mida ma teen ise. Varuge toitaineid mis säilivad kaua. On toite mis säilivad 4 aastat, andke sellele vaheldust, et poleks üksluine menüü. Hinnad tõusevad ja kriis mida meie esivanemad üle pidid elama, võib väga kergesti uuesti tekkida, hinnad on ju alates euro tulekust tõusnud pidevalt, kuigi öeldi, et euro hinda ei tõsta. Kõik mis on öeldud, et muutused muutust ei too, on muutused muutnud selle väite ikkagi ümber. Nii see käib. Sama olen rääkinud kiibistamise koha pealt, selle mastitamise koha pealt ja nüüd räägin ettevalmistusi maale elamiseks. Justnimelt muutused peavad tulema sellised, et kõige elementaarsem peab olema see, et oleks võrdsus. Juba Jeesus oli raha vastu, et need kellel oli seda rohkem, said seda akumuleerida ja said veelgi rikkamaks. Selline ebavõrdsus ilmneb rasketel aegadel ja siin ei ole mingeid vabandusi. Igasugused oligarhid ja suured ärimehed on kuskil peidus, räägivad küll tarka juttu, aga eks igaüks saab aru, et süsteem ei ole rahuldav väga suure osa jaoks. Statistikad on kummalised, ei klapi rahva tunnetusega ning olgem ausad… Eesti on väike koht, igaüks teab kedagi kes tunneb kedagi, jutt liigub, info liigub ja ma ei pea silmas ainult küla vahel ringlevaid jutte, vaid ka räägin sellest, et informatsioon mis on meedias ei kattu tihtipeale reaalsusega mida kogeme kui käime infot vahetamas.
Nüüd nad tühistavad inimesi, see on tabur. Ärge tehke sellest välja. See tühistamine on ettevalmistus selleks mida on räägitud juba kaua, et kui kõik raha on digitaalne ja inimesed on jälgitavad, kiibistatud või mitte, sellel pole vahet, sest juba telefon mida kaasas kannate on Sinu igapäevane kõrvalseisev kiip. Uskuge, see on minu tõde ja miks peaks keegi vastu üldse vaidlema sellele mis on nii silmnähtav. Üleüldse on palju asju mille üle sai naerda ja maha parastada mis praeguseks on reaalsus. Aitab naljatamisest, sest asi on surmtõsine. Võtkem ennast kokku ja hakkake informatsiooni jagama sellest kuidas teie igapäevane elu möödub ja saagem lahendustes elama. Ilmselgelt ei ole praegu mitte persetki kasu paberitest ja headest töökohtadest lihtrahva mõistes. Meil on vaja saada inimeseks. Inimlikkus on kaduma läinud kuskile, peidus. Keegi ei viitsi. Keegi ei jaksa. Motivitatsioon on nullilähedane, ehk siis miinustes veel. Kui saame tagasi nulli, vast suudame leida ka inspiratsiooni, et motivatsioon tärkaks noortel inimestel, et maailm ei saaks hukka.
Proovige oma naabritega hoida häid suhteid ja saagem üheskoos raskustest üle. Kui näete kedagi olevat hädas, siis teie esimene reaktsioon peab ALATI olema abivalmidus ja aidake neid kes abi vajavad. Ma ei räägi rahalisest vahendist, see on persekukkunud ja ei toimi. Nüüd on tõesti aeg aidata tegude ja sõnadega. Sõnad olgu motiveerivad, inspireerivad ja abivalmid. Kui keegi kuskil kedagi peksab, lõpetage see kaklus. Kui kuskil kedagi tapetakse ja tapjad jätkvad, siis tuleb oma elu hinnaga võimalusel minna vahele, sest nad jätkavad tapmisega. Õiglus olgu tahtejõuga tunda mida peab üks tegema, kui teine on hädas. Inimlikkus on iga hinna eest vaja säilitada ja mitte ainult, vaid kasvada tsivilisatsiooniks. Kõik need satanistlikud grupeeringud on väga reaalsed ja hullemad kui me üldse ette suudame kujutada. Lihtsalt kui surm tuleb meemaitsega, siis me ei pruugi sellest aru saada kui mõru see tegelt meile on. Ela nii, et oled kangelane oma kodukohas ja vaatame mis siis saab.
Ainult jätke meelde, et tehke oma otsuseid teadlikult ja mõelge selliselt, et iga tegu peab kandma karmaatiliselt õigluse hinda. Eesmärk on muutused ebavõrdsuses ja inimesed peavad mõistma, et meil pole tarvis seda kiiret internetti ja neid koledaid maste igale poole, see on absurd ja hirmutav. Tore, et meil on piisavalt inimesi kes mõistavad, et mitte 5G’st ei käi jutt, vaid sellest mida need antennid ja mastid endas veel peidavad. Kui raske on sellest aru ometi saada. Minu isiklik arvamus on see, et need mastid tuleb esimesel võimalusel, kohe ja nüüd praegu, eemaldada. See on minu individuaalne uskumus. Kustkohast on see pärit? Hiinast? Mõelgem selle peale. Mida kõige võib see võrgustik veel lubada inimesega teha? Tõesti mitte keegi ei ole kaalunud isegi grammikestki, et vahel lihtsalt on nii, et kõige taburamad ja hirmsamad asjad võivad osutuda tõe suunas üsna lähedale selle hirmule. Karjud ühe korra külas, et hunt tuleb ja ei olnud, teed teist korda sama, siis kolmas kord ei usu Sind keegi kui hunt päriselt õuel varitseb.
Sõja osas lihtsalt seda, et see peab tulema, et majandus saaks korrigeeritud, ilmselgelt. Lisaks on veel palju probleeme tekkinud mida ei taheta või ei suudeta lahendada teisiti kui teha üks korralik lähtestamine. Tõesti-tõesti. Siin on veel palju teisi Ukrainasuguseid keda soovitakse hiljem aidata. Hiina ju ootab samamoodi oma korda millal Taiwan nõustuks oma emakese maa juurde tagasi tulema. Räägime parem edasi teistest tahkudest suures lähtestamises. Allesjäänud inimesed, no mis elu see olema saab kui sa pead marssima iga käsu peale. Mina ei jaksa, mul pole jõudu.
Kas sul tänaseks ikka pole sitt enesetunne? Halb tervis? Rikked? Ja arvate et see on koroonaviirus? Ma luban kogu hingega, et kui neid maste ei oleks ja taevas oleks lennuliiklusest vaba ning inimesed oleksid võrdsed vähemalt selles osas, et neil oleks elementaarne mugavus olemas, nagu maakoht, soojus, valgus ja toit, siis oleksid kõik koheselt taas terved. Mis me selleks teha saame? Meid ju ei kuulata. Meid ju ei võeta tõsiselt. Las siis aeg näitab. Raha pole nagunii kellegil, et isesõitvate autodega ringi liigelda ja need kes liiklevadki, no ikka vaataks natuke viltu küll. Ajastus pole kiita. Ebavõrdsus tuleb lõpetada. Pangad tuleb kinni panna. Kas meil on tõesti vaja valitsevaid inimesi selliselt kes ei jäta oma plaani kogu inimkond süstla alla saada? Algusest peale öeldi, et see pole sunniviisiline ja isegi kui see praegu nii ei tundu, siis on ju selgelt näha kuhu see läheb. Alguses meelitatakse, siis keelitatakse, siis süüdistatakse ja lõpuks kui vähene grupp inimesi on jäänud alles kes ei taha vaktsineerida ennast eksperimentaalse viirusega, siis uskuge mind, nad võtavad nad ette nii peenelt ja kavalalt, et silmgi ei pilgu. Vaimne tervis on inimestel täiesti perses. Usaldus on kadunud. Kuhu see edasi läheb ja kas meie valitsejad ise ei tunneta õhus olevat paksu kinnihoitud raevu ja viha mis õigel Eestlasel välja tiritakse? Mõelgem selle peale. Üleüldse kus on inimlik suhtlemine rahvaga? Ma ei ole seda väga tihti just näinud viimasel ajal.
Mis see mask aitab? Mina isiklikult olen maski kandnud 5 minutit aastate jooksul, sedagi, sest ma lihtsalt pidin minema poodi, et saaks mädarõikatoorjuustukreemi osta ilma, et inimeste vihased pilgud mind sööks tühjaks. Ma ei ole saanud aastaid enam tunda normaalsena ennast. Minu vaimne tervis on täpselt samamoodi kukkunud kuristikku nii nagu meil enamusel. Ma proovin anda endast kõik, et seda taastada. See on mu lubadus ilma igasuguse soovita. Ma kadusin sotsiaalmeediast ära ja ma ei tule tagasi. Ma ei taha midagi, ma ei plaani olla keegi, ma lähen maale ära ja ma soovin, et maailm minu ümber jääks püsima ega saaks hävitatud. Pole olla lust kusagil omaette teades, et kõigil teistel on raske. See tekitab minus ka raskusi.
Minule isiklikult ei meeldi inimeste tühistamine, see on naeruväärne ja mitte ükski inimene pole minu jaoks tühistatud. Mis kuradi uus trend see on selline. Faktikontrollijad teevad musta lobitööd nende eest kes ei taha ise vastutada. Delfi keeras lihtsalt arvamuste jagamise kinni, meenutab täpselt seda mida esivanemad läbi elasid kui sõnaõigus ära võeti. Siis oli hullem, aga praegu on hea alguseks. Siiani pole saanud sõnagi öelda millegi kohta, pole lihtsalt häält. Inimlikkus on see kui emotsioonid rõkkavad heast tahtest ja on inspireeritud jagama oma elutahet möödakõndijatega. Apaatus ja meikimine tuleb selles maskeraadis jätta sekundaarseks. Kuramus küll, tahaks karjuda, peab metsa minema.
Kui mul oleks häält öelda mis peaks maailmas olema, siis minu maailmapilt oleks terve ilma mastide ja välise abita. See oleks maailmapilt kus kõik eestlased peaksid maale minema iseseisvat elu elama, ka maal on võimalik mugavustega tänapäeval elada. Kuidas võimaldada sujuv üleminek sellele? Kas valitsus võtaks taskust raha välja ja aitaks oma liigikaaslastel seda teostada? Kustutage võlad ja hakkame uuesti pihta. Saagem esmalt kodanikeks, mõistlikud inimesed nii nagu alati, lihtsalt printsiipideks olgu teiste austamine kes märgatavalt austavad ka Sind. Austus, rõõm, inspiratsioon. Kodanikupalk aitaks paljusid praegu. Kes kuritarvitab seda, las kuritarvitab seda. Vähemalt on kõigil võrdne võimalus ennast välja aidata.
Kui meie uus viienda dimensiooni kollektiivne teadvus viib oma keskendumise täielikult iseseisvale maaelule, siis võib juhtuda palju head. See võimalus on nii või teisiti kardinate taga kõige olulisem. Mugavus peaks olema sekundaarne võimalus. Ellujäämine primaarne. Kui primaarsed ettevalmistused on tehtud, siis on hea muidugi mugavustes viibida, aga esimesed sammud tuleb teostada koheselt. Kutsun inimesi mõtlema selle üle.
Mina pole targem kui Sina, ja ma ei taha targutada, seega kes kuuleb minu häält läbi kirjapildi ja saab siit enda jaoks midagi, võtku. Palun väga.
Siiski ainus soov on see, et keegi taastaks püramiidid ära ja viiks kõik vääriskivid oma kohale, taastaks eetervõrgustiku ja seletaks inimkonnale lahti mis on suur lähtestamine ja miks see kõik kordub. Kui te siiani ei usu kõrgemaid võime, paranormaalseid olendeid, siis parem hakake. See on kõik olemas, ma annan oma sõna. Ma annan oma sõna. Ma tean millest ma räägin, natukenegi.
Karastage ennast. Otsige oma vaimujõudu. Saagem terveks. Tegutsegem õiglusega. Ärge kartke, vaid kasutage hirmu, et seda muundada julguseks. Astuge vastu sellele kes teid põlvili käsutab. Sa pole ju lammas. See on kõigest keha. Sinu hing on vaba. Väljendus on vaba ja Sa võid julgelt seda artiklit jagada või kasutada kuidas soovid.
Jaga esimestena seas oma seinale: