Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Mudalaviinid ja illussioonid

Jaga esimestena seas oma seinale:

Küll ikka leiab tänapäeval interneti vahendusel infokilde millega tutvudes avaneb eraldiseisev maailmapilt.

Ma olen võtnud osa sellest maailmapildist ja ma peaksin mainima, et tuleb tuttav ette. Siin maailmas on kõike juhtunud ja isegi ulmefilmid hoiavad end pelgalt tagasi sellest mis kord olnud ja mis kord tulemas.

Kõigest võib rääkida ja kõigest võib kirjutada, aga see ei tähenda, et see oleks tõde või see oleks vale, sest selliseid asju mida meie silm pole tunnistamaks, ei saa võtta tõe ega vale pähe – Me lihtsalt järeldame.

Isegi kui me näeksime pealt midagi imelist, siis uskuge, et tõlgendus on mitmeti erinev ka tunnistajate pundis. Kui nüüd Pentagon avaldas üle 1500 dokumendi lendavate tundmatute objektide osas, siis see ei tähenda, et kõik selle üle ühtselt rõõmustavad.

Esiteks peaks ära mainima selle, et see on kärbsesitt selle kõrvalt mida nad teavad ja tänaseni varjavad meie lollide eest – ilmselt asja ette.

Meile meeldib liha grillida ja õlut peale juua, targutada poliitikast ja krooksuda selle peale kes on kõige kõvem mees.

Kas ilma targutamise ja mölisemiseta ka võimalik vestlusesse astuda oleks? Vahest saaksime väed nii ühendada.

Illussioon seisneb selles, et inimesed tahavad uskuda seda mida nii kergesti saab muuta ühest vaatenurgast teiseks.

Kinnistuda ühele tõekspidamisele, see on illussioon mis Sind sisse tirib.

Meil on maskeraad ja mitte keegi ei julge seda tunnistada, aga mina tunnistan, et ma olen näitemängu üks karakter. Muidugi olen, püha perse miks ma peaksin valetama. Küll aga on illussiooni teine tahk see, et minu näitemäng peaks panema imestama, siis mõni arvab, et teab trikki, seega ta ei imesta, see on ka okei, sest see on kõigest show. Vist.

Küll aga võtkem teadmiseks, et igast asjast mida keegi loeb, peab suutma lugeja näha ka ridade vahele, sõnumile. Igaüks ise teab hinnata enda väärikust või alamust selliselt, et kas ta loeb välja sellest ainult halba või natuke halba või seda sama aga teises spektrumis.

See on juba igaühe enda otsustada, mina aga tahan ikkagi uskuda, et ma olen lihtsalt tavaline ohmu kes proovib aru saada rohkem ja mida rohkem ma loen, seda lollemaks jään, sest seda rohkem küsimusi, tõepoolest tekib. Sa kuradi-kurat, mulle meeldib, aga jah tundub, et minu väljendus on esialgu veel liiga oma ajast ees.

Kõikidel lastel on veel võimalus kasvada eneseteadlikult selliseks inimeseks kes ei kiusa teisi, ega lase ka ennast kiusata.

Lapsed kes saavad hirmutamise ja tuupimise asemel kogeda vabakasvatust ja hea õnne puhul ka huvitub päriselt sellest mis maailmas toimub, nendest kasvab uus lootus illussioonid purustada ja maailma reaalsust muuta, üsna suure kergusega, sest iga nende sõna lihtsalt kõlab usutavalt ja tõetruult, iga nende lause tundub lihtsalt õigem ja igaüks saab valida olla rohkem nende moodi, sest inimesel kord meeldib kedagi järgida või kedagi kuulata, et siis enda moodi seda väljendada, emba-kumba.

Ma toon näite. Kui ma näen kedagi tankla ees maha sülitamas ja lisaks hotdogi ühes käes ning teises käes energiajooki hoidmas, siis ma vaatan milline ta hoiak on. Täpselt stereotüüpne, väga tihti kiilakas ja dressides ning BMW kõrval seismas. See on ehe näide kus ma lihtsalt püüan eemale hoida, sest sealt ei tuleks muud kui aegaraiskavat konflikti, sealt ei peegeldu mitte mingisugust huvi olla ise parem, väärikam ja teadlikum. Seega tuleb välja, et inimesed on erinevad ja kes hoiab end vaos ning kes otsib kohe stereotüüpselt konflikte, sest tal lihtsalt kassib.

Noo ometi saab ju iga inimene kasvõi näidelda ennast viisakamaks.

Sellest järeldades meil on vaja rohkem pindala kuhu erilised inimesed elama viia ja kuskohas nad segamatult ning mõjutamatult õppida iseseisvalt saaksid, ainult need kellel on selle õppimise vastu ka suurem kirglikum huvi loomulikult. Siiski, alati on elul pakkuda positiivseid üllatusi ja kahtlemata osutuvad teatud steretüübid oma olemuselt kellekski sootuks võimsamasse ja teadlikumasse olemusse. Minu puhul on näiteid palju kus kaabakad on mind pigem kaitsnud ja oma tiiva alla võtnud, näidates sellega oma sisemist maailma. Seega ei oska öelda, miks inimesed võtavad suuremas osas vale kuvandi, varjates enda head olemust selle sees. Tegemist on siiski näitemänguga ja kõik võivad teha mida soovivad ja olla kes tahavad, ausalt ka. Lihtsalt väline kuvand ja selle hoidmine on suur võti kuidas Sind kuulda võetakse.

Olen üks nendest isoleeritud inimestest kes ei ole mitte kunagi suutnud tööl käia, seega ma pean kuidagi leidma omad viisid eemal kõigist olla.

Mitte, et mind keegi maha teeks, vastupidi, mul on palju võõraid inimesi ümberringi kes lihtsalt niisamagi suudavad mind võtta omaks ja ei taha mulle kurja, vaid pigem täidavad lausa suurt eesmärki mind kaitstes.

Ma olen isoleeritud, sest minu kohus on selle teadvusega jätkata suuri uuringuid selle nimel, et minust ka päriselt midagi hiljem kasu oleks, isegi siis kui keegi ei kuule sellest mida ma olen korda saatnud, mitte ühiskonna mõistes, vaid suurema mängu heaks selles maailmas.

Ma proovin sünteetilise maailma intregeerida valguse reaalsusega selliselt, et tehnoloogiliselt oleme arenenud tsivilisatsioon ja teisalt ühenduses siiski valguse vägedega. Nii et mõlemad teeniksid üksteist käsikäes ja pimedus toidaks valgust ning valgus pimedust. Lihtsalt pimedus peab tegema dieedi energiavampiirlusest, on aeg.

Tänaseni olen saanud vaikselt ja sihikindlalt õppida nii palju kõigest midagi, et tean mõelda juba suurema silmaringiga, kuigi mõistan, et mu väljendus on keerulisem ja unikaalsem ning kõigest ei oska veel kõneleda.

Kõigest ei saagi rääkida otse, sest niimoodi lõpetad suurema naerualusena ja mitte keegi ei võta Sind enam tõsiselt, see on kurb, sest meie seas on inimesi kes ka tõeliselt ehedalt proovivad tuua maailma kohalolu iidsete teadmiste fragmentide baasil, nii vähe kui seda üldse veel kusagil leidub, sest enamus töö tuleb kanaldada kokku mitmetest erinevatest tükikestest ja seda saavad teha ainult sellised inimesed kes ei puutu kokku rutiini või sotsiaalse ühiskonna musterprogrammidega mis neid häiriksid. Nii nagu alati on olnud, tuleb leida rahulik koht selleks.

 

The Druids – Temple Ilton, Masham North Yorkshire England – Väekoht

Õigemini käib siis jutt eetermaailmaga ühenduses olemisest. Selleks on mitmeid erinevaid võimalusi ja tahkusid, nii nagu ma ülevalpool mainisin, et millegi imelisele tunnistajaks olemine ei tähenda koheselt, et kõik seda ühtemoodi tõlgendavad.

Ajalugu on ümber kirjutatud ja kõik meie teadaolev ajajoon on valesti serveeritud ning vabamüürlaste või mistahes eliitgruppide poolt maha vaikitud. Võitjad kirjutavad ise enda ajaloo, enese kasuks ja ka loll saab sellest ju ometi aru, sest igaüks teab mis on võim – piisab vaid vähesest tunnetamisest ja kui ambitsioon lubab, saab igaüks meist maigu suhu mida võiks tähendada võim kirjutada ümber terve reaalsus mida seejärel kontrollida saab.

Keegi ei saa öelda, isegi mitte teadlased, kes nii väga püüavad fakte korda seada, et siis kooliõpikute vahele see ajupesulik programm lastele seada, nii nagu praeguseks teame, et iga uus avastus muudab teadmisi iidse maailmapildi osas, siis juba praeguseks oleme igaüks koolides õppinud ja tuupinud pähe seda mis praeguseks pole enam õige.

Kas see õigustab ikkagi selle imelise ajuruumi raiskamist nendele eksamitele, et selle paberi alusel kusagile karjääri minna tegema? Häbiväärne, kui aus olla, sest kõik programm, olgem ausad, on ehitatud ülesse selliselt, et igaüks tahab olla teistest parem.

Tegelikult on see ebavõrdsus selline parasiitlik mõtteviis ja ka mina olen üks selline inimene olnud varem tugevamalt ja praegu vähem, aga see on nii tungivalt minu DNA sees, sest ühiskond vorbib selliselt lapsi kellest hiljem saavad selle alusel karakterid selles maskeraadis oma iseloomujoontega ning ühtetahku elukogemustega.

Kes on öelnud, et elu peab olema selline, et kui Sa koged negatiivust selliselt, et Sind nimetatakse ühiskonnas hullumeelseks, et siis keegi Sind enam ei aita ega soovi Sinuga suhelda. Tänapäeval on ilmselt vastupidi, ma väga loodan, ma ei oska enda osas muud öelda, kui et seda, et minuga on vastupidiselt väga paljud inimesed soovinud kaasa rääkida sellest mida ma kõnelen ja isegi kui see jutt tundub hullumeelne, leiab nii suur hulk inimesi selles midagi arusaadavalt õiget.

Huvitav eksole? Siis on alati võimalik tembeldada see manipuleerimiseks või valeprohveetlikuks mingiks horoskoobi jamaks, aga olgu kohe öeldud, et minu puhul jällegi olen ma korduvalt keelanud ennast tituleerida ( kuigi seda on kogemata ikka tehtud ) kellekski või millekski ning ma ei ole horoskoopide fänn üldse kohe mitte, kes mind päriselt rohkem teab.

Küll aga ma ei avalda oma pahameelt selle suunas, sest nagu ma ütlesin, siis kõigil inimestel on õigus valida oma uskumusi või meelelahutust, kuidas iganes seda liigitatakse tänapäeval.

Lisaks on mul nõme komme ennast väljendades liiga pikalt kirjutama jääda, selliselt ei viitsi ju keegi lugeda lõpuni, seega kui Sa oled praeguse hetkeni suutnud minu mõtetega kokku jääda, teen kingituseks sellise vastutulemise, et proovin nüüd kiiremini lõpetada oma mõttelõng mudalaviinide osas.

Sellest saab minu viimase aja kõige suurem huvitumus-tung ( taaskord ma leiutan oma sõnavara ja pean kummardama viisaka olemisega kõikide filoloogide suunas ) ja sellest soovin rohkem kõneleda ka tulevased ajad.

Kirjutan rohkem järgmises väljendustundmuses detailidega ja praeguseks kiiremas korras lõpetan konkreetsete väidetega mudalaviinide ja suure lähtestamise suunal.

Väidan, et terve maailm kaeti isegi mitte väga kaua aega tagasi ( Esialgu pakun mõned tuhanded aastad tagasi ) mullalaviiniga ning praegu on oht samasuguseks katastroofiks viimase meetme reeglina läbi selle kuramuse 5G mastitamise. Jällegi, ma ei räägi siinkohal internetist või mistahes kuradima elektrisagedustest, vaid ma tulihingeliselt kaldun paranoia või klassikalise persetunnetuse abil kahtlema selle headuses.

Meil on terve maailm nüüd kaetud nende kuradima mastidega ( Varem olid hooned ise justkui mastid ) mis näevad esiteks nii rõvedad välja ja sealt ei purska mitte mingit hingelist disaini ja teiseks millistel tingimustel see kõik paigaldati ning kolmandaks miks seda kõike pandeemia ajal tehti … ja siit edasi jääbki see vandenõu kestma alates milline tsirkus terves maailmas toimub ja mille jaoks seda internetti sellisel kujul vaja on, kuidas sõjaolukordades suuremat pilti vaadates pidevalt suur punane riik mind muretsema paneb ja siis mida ajalugu on näidanud ning kõike seda kokku viies, ma lihtsalt ei näe mitte midagi muud kui kurjakuulutavat jälgimissüsteemi ja viimases korras tehnoloogiat mis vedeldaks mullamineraalid, pannes kõik mäed “sulama” ja katma kõik 2-5 meetri paksuse uue värske maastikuga kui see kõik ka lõpuks välja lülitatakse ning see taheneb.

See ongi see “Uus lähtestamine”, nii nagu leiate vägeva arhitektuuriga säilinud hooneid vanast iidsest ajast enne eelmist lähtestamist ja mudalaviini, siis leiate ka hiiglaste ehitatud hoonete keldriruume kus reaalselt on aknad. Mõelge selle peale. Mis ma oskan muud öelda, et kui üks kiht ühiskonda läheb omadega perse, siis tuleb lihtsalt restart teha, et järgmine eliit saaks värskelt alustada seda kontrollivat ja võimutsevat energiamängu inimestega kes siis kogu selle näitemängu osavõtjateks justkui malenupud on. Ainult aeg näitab kas mu jutt kaob faktikontrollijate abiga muinasjutuks või suudab see virtuaalne mõttelend ka ennetada õudust.

Enne elektri loomist kasutati emf tehnoloogiat ja miski sünteetiline viis selleks tänapäeval ongi 5G hakatis. Ma siiski loodan, et ma püsin selle mõjusfäärist kuidagi imekombel eemal ja saan kasutada 5D energiaid.

Ma olen ikkagi selline umbusklik kohati ja vinguva suhtumisega skeptik, aga väga tihi ma suudan ennast ka sellest puhkusele viia ning mõelda südamega, et “mis oleks kui…”, ja eganimelt mitte midagi muud see teos endast ei kujutagi, kui et “mis oleks siis kui…” –

Selle eest ei tasu veel midagi halvasti mõelda, sest ega see kirjahakatis Sind lollemaks ei tee, vaid annab sulle eelise olla minust kui väljendajast parem inimeseloom ja ma usun justnimelt Sinusse, et Sina oled targem ja parem olend toomaks imelisi muutusi siia maailma, sest mina ei oska mitte midagi selle heaks suurt ära teha kui et ainult väljendada.

Eetermaailmaga luuakse taaskord ühendus, kes tahab proovib osta kõikjalt kokku vaske, sest seda enam väga saada polegi, teatud põhjustel. Vask on hea viis eetermaailmaga leida kontakti, üks komponentidest, olen ise samuti kokku ostnud seda ja palju muud.

Iidsed tsivilisatsioonid ehitasid hooned eeterenergia kogumiseks ja olid ühenduses. Püramiidid olid generaatorid. Ahned parasiitlikud inimesed koorisid kõikjalt vääriskivid ja metallid ära ning keerasid võrgu perse.

Keskaja see “pime aeg” oli ilmselt periood kus eetervõrgustik kaotsi läks ja pärast seda kuni uute tehnoloogiateni valitses täielik kaos. Ilmselgelt võis see olla üsna kurnav inimese hingele elamiseks.

Väidetakse, et mingi 1800 aastate kanti toodi uued pundid inimlapsi kes kasvasid ilma vanemateta ülesse sissetoodud immigrantidena erinevates linnades mida siis hakati “ülesse-ehitama” ehk mudalaviinist välja uhkeid hooneid kaevama, kõik said ülesande, enamus said rolli või tiitli ja noh vot niimoodi me jõuamegi tänapäevani kus see käpiknukkudest eliit siis suurema akumuleerimisega teistest parem olla soovib.

Raipenahad arvavad, et see süsteem kestab igavesti, mitte võttes arvesse lihtsa inimese agooniat olla kõigest heast väljas, see pole mitte mingi elu ja selliselt lähme kõik taaskord põhja, sest universumi printsiibid tulevad siinkohal appi. Meie kollektiivne teadvus ihaldab võrdsust ja filtrisüsteem peaks olema selline, et kes tahab see veab end ise põhja, aga samas teistel oleks rohkem võimalusi ka head teha siin maailmas, mitte ainult kaubanduskeskusi ehitada, sa vana raibe ma ütlen.

Küll veame end sellest tulevast õudusest kuidagi välja, aga esmalt saagem kohalolu abil teadlikumaks ja küll eetermaailm teile ise kõik ellujäämiseks sobivad vaimsed instrumendid kingib.

Praegu ehitan antenne ja proovin prismade ning väesõnade abil leida õiged kraadid ja nii vähe aega kui meil päikest ka on, siis selle abil huvitavaid eksperimente korda saata. Minu eesmärk on paramaailmaga ühendus saada ja läbi “portaali” siis avastada energia mis oli enne elektri loomist ja kui ma selle avastan, siis ma ei saa seda avalikult kahjuks jagada, sest kõik avastajad kes millegini kord jõudnud, eemaldatakse.

Seega praeguseks hetkel minu mudalaviinide väitele, väidan ka seda, et olen puhta segane inimene kes ei tea isegi mida ta räägib. Luulude saatel laveerin ennast nüüd viisakalt pea norus lõpetama ning peale kirjutust tõstan nina püsti ja rüüpan ühe tassikese head värsket kohvi, näpp püsti.

Järgmise kordadeni mu head kaasmaalased. Küll kõik selgineb ja varsti saame kogeda elumuutvaid nägemusi, sellest pool-sünteetilises ajajoones. Andkem energia sellele, et valguse kord on domineerida, sest pimedust liiga palju olnud. Las see valgus pimestab meid kõiki hetkeks, kuniks harjume ja viibime harjuvas headuses mõnda aega. Zum-Zum-Zum.

Jaga esimestena seas oma seinale: