Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Proovin olla positiivne, vanas tähenduses.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma muudkui loen ja loen ning õpin kui loll ma olen. Tulnukad on interdimensionaalsed olendid, adrenaliin on nendele põnev subjekt, minul võeti adrenaliini tootmise protsess neerupealistest ära.

Ma vaimudesse usun ainult seetõttu, et üks mulle õlale suutis koputada ja hirmutada mind selliselt, et kisa lahti.

Taldrikuid lendamas näha pole probleem, lihtsalt satu elama “juhuslikult” meriväljale. Seal maa all on baas, ma suht kindel.

Mis veel… ma ei tea, kas läksin liiale. Ma ei tea öelda, sest ma pean tundma enamat selles sitases hääbuvas maailmas kus kõik tehakse nii valesti kui võimalik, et inimkond hukule viia, mitte mina, ma ei kannata välja seda sitta.

Minumeelest on absoluutselt kõik läinud liiale ja ma ei salli Bill Gatesi selle pärast, veel vähem ma ei pea kedagi sallima, ennast ka mitte, aga ma oleks nagu maailma lõppmängu juba ette näinud.

Ja ma tean, et Sina samuti. Kui sügavalt mõtled, siis tuleb justkui meelde, et täpselt sama eksperiment on käinud marsil ja ilmselt kuul ka, aga kes kurat teab mis asi see tegelikult on. Targutada võib.

Aga mis üldse on maailm… mis on kupli all? Kusagil kosmoses või kuskil vee all, või antimateeria sees kaitsva loori all? Kes kurat teab… ah jah, tema ilmseks teaks.

Kas Jeesus oli Lucifer? Kas sellist asjaolu võib üldse uurida, et kas loll võib küsida kirikus sellist küsimust või visatakse ta välja?

Kas me ei mäleta kes me oleme ja kust me tuleme, sest meie loojad meelega ei taha, et me seda teaks? Jah, või siis meid unustati ära.

Maailm baseerub spirituaalsel reaalsustel ja füüsilised faktid saavad alatiseks jääma kõigest vaatlejaiks spirituaalsetele reaalsustele.

Seega teadus oma limiteeritud mõistes ei ole liidrirollis, vaid pelgalt jälgijad. Heehheeeeeeeee.

Keegi ei tea öelda mis on energia. Me oskame energiat ammutada ja seda laiali jagada ning sellega üht-teist mängelda, aga me ei saa seda ei luua ega hävitada, olemuslikult. Me ei suuda mõista ega selgitada teisiti seda kui matemaatiliselt ja teaduspäraselt.

Looduslikud eluvaated on mõeldud maailmaruumi heaks, aga praegune tööstusajastu tagajärgedega tegelemine on näidanud selgesti, et me töötame maailmaruumi vastu.

Metsad võetakse maha, hävitatakse energiaid mitmetahuliselt, kiiritatakse vähki ja siis peab maha vaatama kui öeldakse, et see on normaalne, et iga aasta suureneb vähkihaigestumise risk.

Eip, need on need kuramuse mastid igal pool oma 5G serveeringuga. Siis need kuramuse maskid ja siis veel süstlad, stresss ja kellel mis tahes laenud… keegi ometi tuleb maa peale tagasi ka, kas mina pean hakkama tõesti seda välja ütlema… ma ei kannata….

Elekter on Edisoni skeem, teate isegi kõiki neid Rotchilde (kõlab nagu päris eerielt ) ja Bilderbergide värki jne…. ma tellisin nalja pärast omale bilderbergi domeeni ära, ei tea kas läks liiale või mitte.

Natuke tuleb viha sisse küll hoo kaupa kui mõtlen et saaks paremini, aga ei taha sellist moodi paremini, tahaks enda moodi paremini, aga sellist enda moodi paremini tegevust ei rahastataks.

Räägime siis emotsioonidest. Emotsioonid on kadunud ära, minul küll on, aga natuke tunnistan, et kerkivad jälle esile. Tahan, et kõigil kes soovivad oleks võimalus saada riigilt tasuta maad ja võimalusi enda iseseisvaks eluks ja keegi ei hakka elama “naabrist parem” korrupteerunud mustril. Hakkame kapsaid kasvatama.

Loodusega tänukõlas olemine tähendaks, et igaüks saab suurepäraselt enda majandamisega hakkama ning ei sõltu teiste abist, aga kõik see bürokraatia on jäänud lihtsatele inimestele jalgu, segama ja alla tirima. Selliselt mitte enam ei saa, ei tohi!

Maailmakeskused tuleb kohe inimeste kollektiivse tervise heaks luua ja sellest peab pühalikult lugu pidama, selle läbi saame valguse tuua õitsengule kiiremas korras ja päästa maailm ning selles elavad parasiitlikud inimesed, lootuses pakkuda vaherahu kurja tegemise eest ja anda kõigile võrdselt hea leib lauale, seda külluslikus mõistes. Me saame luua võimsa muutuse, meil on viimane aeg.

Kõik me peame aru saama, et ajud on koormatud kohustustega tänu süsteemsele elustiilile, et mitte lasta väga kaugele libiseda sõnumil, siis peamine sõna mida rõhutada, on harmoonia.

Harmoonia tuleb luua ja kõik inimesed järjele aidata. Siin ei ole teist võimalust, see pole jätkusuutlik ja see on hävitatav.

Peavad eliidid käed mustaks tegema, või keegi nende all, jah eks tööd on vähe, aga kuulge… lähme oma eludega uuele levelile.

Okkkk…. ma pidin küll rahulikuks jääma ja meeletu hea avalduse tegema enesearenguks, aga mul tuli selline viha sisse ja ma oma liigsete emotsioonidega ei suuda rohkem kõneleda… ma lähen teen kohvi nüüd, sest seda peab üks ärev inimene keset õhtut ju kaks kulbitäis sisse kaanima.

Ma enamvähem suutsin vaos end hoida. Järgmise korrani.

Jaga esimestena seas oma seinale: