Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Jäneseurg koore ja kahe suhkruga

Jaga esimestena seas oma seinale:

Arhitektuur on võti ja süstemaatiline hävitamine ei teeni kõrgema jõu huve, vaid hävitab. Mitte midagi ei tasu uskuda, ka seda mitte mida ma väljendan, aga igal teosel on eesmärk ja põhjus viia lugeja mingite mõttemustrite avardumiseni.

Kui veel siia juurde lisada visuaale ja energiat, siis on võimalik lugeda selle väljenduse taga peituvat igatsust kuldsele ajastule ja kontaktis võimsamaga olemist.

Kõik mis ma pakun on mälestused. Kellegi teise või meie kõigi omad. Jumal ja Sina teate rohkemat, aga meil on ligipääs lubatud materjalidele ja kogemustele kui me seda väga soovime. Kõik mis ma pakun, veelkord… on mälestused, et tõeni lähemale jõuda.

Püramiidid olid siin enne meid. Ajajooned olid läbisegi põimunud ja kõik imeline õitsenguaeg oli täis alkeemikuid ja loojaid. Kõigil oli oma kodu, nende pühamu kuhu külalised tulid külla osa pererahva esteetikast osa saama.

Laud oli rikkalik, kohvi oli meeliergutavalt hõrk ja pererahva lood uutest avastustest ja külajuttudest viisid iga kohvinautleja kaugele ettekujutluste rännakule täis õhulaevasid, eeterenergiat ja paranormaalseid öökülalisi.

Kõige parem selle ajastu juures oli võimalus aega ilma sekunditeta vaadelda läbi imestusvaatluse. Puhas nauding ettenägematutest uutest avastustest, sest see aeg oli täis maagiat. Eetermaailma võlud olid kõigile kättesaadavad, tehnoloogiliselt võis iga peremees olla oma kindluse maag ja naised said roosiaias päikest võtta ning õhtul imestada uute avastuste üle mida mees juurde olla õppinud.

Valitses avastuste aeg ja eeterolendite külastus oli suurem tavalisus kõigile neile kes oma meeled maagia suunal kasvama panid. See uudishimu seemne külvamine andis vilja ja kõikidel maagidel oli rahulik ruum kus igat maagi tuli aitama siis keegi vaimolend kes parasjagu maagist mingil määral sisse olid võetud, vastastikune uudishimu viis koostööni ja usutletud tulemusteni.

Inimesed siis olid suuremad kui nad on nüüd, sellest annab tõestust ka meeletult suured arhitektuuri poolest majesteetlikud kõrged laed, uksed ja aknad, saalid, lood ja joonistused, ka legendid rahva poolt.

Ilusad ajad need õitsengu ajad, mida igaüks meist soovi korral kogeda saab läbi tugeva meenutussoovi taotluse tulemusena. Piisab kui keskenduda ja tunnetada nagu oleksid ise seal elanud ja siis kaed ringi erinevatest mälestustes mida keegi parasjagu sellel ajal koges ning ongi enamvähem mingi pilt koos.

Kui ei ole, siis võtad ja tuhnid internetist saadaolevaid ümberkirjutatud ja moonutatud lugusid või pilte ja saad kokku parema suurema pildi kui seda meile kuvatakse… ei tasu midagi uskuda mida öeldakse ja ei tasu jääda kuulma mida keegi väidab, sest need väited tapavad igasuguse loogika selles ära.

Loen teoseid mis ilmselt kusagil kunagise koorekihi jõukas perekonnas raamatuteriiulile seisma on jäänud, skanneeritud ja internetti paisatud ja imestan tehnoloogia, kunsti ja andekuse ning paljude muude elementide osas ( käitumiseetika, leiutised, alkeemikute lihtsus elust jne ) ja olen sõnatu.

Imeline aeg enne seda marslaste tulekut ja midagi räägitakse ka asteroidi tulemisest maale teoses “Oomega: Viimased päevad enne maailmalõppu” mis on aastast 1894. Ja sealt ridu lugedes teatud asjad võisid täpselt just nii ollagi ja meile seda ei räägita, sest ajalugu on kirjutatud võitjate poolt ja teate isegi kuidas asi käib.

On aeg võtta vastu punane kapsel ja astuda jäneseurgu. Arvatakse öelda või isegi teada, et Lucifer olla sama isik keda nimetatakse erinevate nimedega vastavalt erinevatele religioonidele.

See läheb nii sügavaks teemaks, et ilma ühe korraliku kange kohvita seda rännakut ette pole võimalik võtta.

Jaga esimestena seas oma seinale: