Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Pimedus kombib nägijaid

Jaga esimestena seas oma seinale:

Meid on petetud ja käib tihe võimutsemine tahtejõu allutamiseks. Kas saame ühe kukerpalli teha, käteplaksu ja zum-zum-zum.

Kurjus tahab rohkem, ta solvus. Nüüd te raisk saate. Kõik mis meedia vahendusel inimesteni jõuab, näitab pelgalt, et pimedus on jäänud suurema tähelepanuta nurka ja keegi ei taha mängida temaga, ehk teisisõnu on heatahtlikkus mõnda aega suutnud domineerida enne pandeemiat sedavõrd, et kurjusel läks süda pahaks.

Jah, tõesti barbaarsust leidub kõikjal üle maailma, erinevas vormis ja erinevatel kihtidel. Lihtsalt suurem jonnimine ja solvumine on leidnud aset, sest ikka pole piisavalt. Seda see võim juba kord teeb. See tahab rohkemat. Nagu väike kurjam kellega ei mängita.

Keegi ei taha sõdida. Suurem osa inimesi kes saadetakse sõtta, viskab relva maha. Eks see väike vahe kes relva maha ei viska on oma kodu poisid kelle hoovi peale kaklema tullakse. Ilmselgelt sellisel juhul tekib väga kurb reaalsus ka nende jaoks.

Sõjas ei võida keegi. Ma kirjutasin oma arvamuse Müstilised Lood ajakirjas ka viimati, tahtsin lihtsalt parandada, et ma ei ole “selgeltnägija”, ega soovi tituleerimist. Ma lihtsalt olin rõõmus, et minu arvamuse kohta tunti huvi ja läksin veidike hoogu.

Nüüd on jõudmas need barbaarsed kombitsad meie heatahtlike inimeste hingedesse kes niigi on pidanud kannatama nendes madalates kihtides nii vaesust, ebavõrdust kui ka alandust ning hirmu. Kõik süsteem on ehitatud ülesse selliselt, et inimene peab olema kasulik.

Bürokrrrrrraaaatia raisk ma ütlen. Olgem kõik rohkem inimesed. Jeesus oli ka selle bürokraatia ja poliitika vastu. See ei lõppe muidugi kunagi ära. Tahate muutust? Noh….

Sellest allpool on iga inimese isiklik vaade elule ja see pole ka sugugi parem, sest lühidalt on see ilma ilustamata selline, et sa pead olema kellestki parem – see ambitsioon paneb inimese käima, aga selle peale ei mõtle keegi, et kui Sa vehid oma elustiiliga teiste ees kellel ei ole võimalust kogeda neid tundeid, mitte just nimelt materiaalseid esemeid, vaid justnimelt võimalust kas reisida või istuda privaatses lennukis, ehk siis teisisõnu kogeda privileege, muud pelgalt midagi.

See kui Sa näitad oma “sõbrale” enda uhket käekella mis maksis meeletu summa, siis ega teisel sellest parem ju ei hakka. See on energiasöömine, teed teisel lihtsalt tuju halvemaks, sest Sul on nii meeletult hea meel uhkustada sellega. Teine inimene mõtleb loomulikult enda vaatenurgast, et tema oleks saanud selle raha eest omale isikliku maalapi mille peale kodu ehitada.

Miks ma ei või? Miks ma ei või?

Keegi ei oska või ei süvatse mõelda selliselt, sest ühiskond on ehitatud ülesse sellisele valemile ja et probleem ise laskubki süsteemis endas. Kas me veame välja tuhandeid aastaid sama süsteemiga ja miks seda kaitstakse nii väga? Kas inimesed ei või otsutada enam? Miks ma loll üldse küsisin seda.

Kaitsemehhanism on see, et kõik teised on ise süüdi, et nad kas omal ajal vastu oma tahtmist koolis kaasa ei mänginud. See on ajude pesemine, kindlasti leiab koolist ka häid mälestusi, aga ega kõik inimesed ei ole suutelised samas vanuses ühtemoodi aru saama asjadest. See on üldistav ja alavääristav süsteem, see on tõde.

Ja nüüd ongi käes see tõde. Vaadake mis maailmast on saamas ja ärge hetkekski arvake, et see on sellepärast, et keegi koolis ei õpetanud. Ei, see on teadlikult lubatud selliseks virguda, et maailmas varitseks kaos. Varem oli uhkuse värk, et kes tegi rasket ausat tööd ja suri seeläbi raske haiguse tagajärjel. Töö tegemine pole enam oluline, nüüd kui on võimalik tehisintellekte kasutada. Inimesi pole enam tarvis, on uus ajastu ja las kaos loksutab ise kõik paika.

Kas kirikus peab olema nii palju saatanat mängu toodud? Kas Jeesusele meeldib, et teda sümboliseeritakse ristiga? Ta hui tahaks sellist sümbolit, ta ilmselgelt sai piisavalt sellest ristist. Ja miks peab kirikus käima halamas? Hakkame tänu välja näitamas, siis on jumalatel ka hea meel meie üle uhkust tunda. Saame ise hakkama.

Kirikud on ropult rikkad ja paremad kui rahvas ise. See selleks. Lihtsalt kogu tsirkus käib siiamaani ümber kiriku, risti ja mehe kes peksti puuristi külge kinni. Õudne barbaarne. Mis selles ilusat on? Mis on kannatuses ilusat, et inimesed seda risti sümbolina ülistavad?

Loll ei leia vabandust, taaskord. Kurat, oleks ma olnud omal ajal seal, oleks ma karjunud vihast, et võtke see inimene ristilt maha, mida kuradit te korraldate, sitapead. Ja ma oleksin samamoodi seal ristil lõpetanud. Küll aga vaikimine ka head ei too, seda teavad II maailmasõja ajal elanud juudid. Igasugune kurjus võib vaikselt ligi hiilida ja nii ta justnimelt ligi pääsebki.

Kurat tehkem häält ja lõpuni välja, raisk mida kuradit. Praegune see 5G mastitamine on väga vääääga kahtlane. Meenutab justkui rutakalt ülesse seatud süsteemi mille võimekus on meile teadmata. Hmmm, miks seda läbi lubati. Kes seal riigikaitses töötavad? Nagu for real on see ohtlik igatepidi. Võtke maha need… see et öeldakse, et 5G saab igaüks välja lülitada seadmest, ei tähenda, et selle olemasolu poleks olemas. Püha juudas küll.

Saame terveks ja hakkame elama. Kas ma ütlesin midagi valesti?

Inimesed on tehtud haigeks. Kuulge, meil on haigekassa, mitte tervisekassa. Oleks juba aeg muutusteks. Ärge tulge rääkima mulle miks meditsiinisüsteem kokku kukkus, see ütlus, et “loll ei leia vabandust” kehtib ka teise osapoole kohta.

Närige edasi oma sõrmeluid, sest varsti tulevad kõik valed osaliselt välja ja sellest on piisavalt. Nüüd proovitakse teha lobotoomiat ja inimesi maha hävitada, et väiksemat osa inimestest lihtsam kontrollida oleks we.

Loomulikult on inimesed täis joonud ja söönud ennast erinevaid teadmatuid kemikaale, saanud immuunsuspuudulikuse ja võtavad kergemini vastu taevast allasadavaid kemikaale. Mis te tõesti arvasite, et inimesed jäävad haigeks niisama normaalselt?

Haigeks teeb kella vaatamine ja selle järgi elamine koos lõpmatute lubaduste ja kohustustega. Siis on ütlus, et igaüks võtab enda kanda täpselt nii palju kui ta jaksab. No rohkemgi veel, olgem ometi ausad. Ja siis ikka veel keegi ei taba ära mis on päriselt selle probleemi olemus ja kuidas seda muundada lahenduseks.

Ma natukene vingun edasi ja siis jõuame lahendusteni.

Kui ühiskond hakkab ainult internetis elama, siis on terve rahvas digitaalne vara. Kui kõik istuvad isolatsioonis, siis on see vangistus. Kui inimene sõnaotsesesmõttes ostab omale näilise vabaduse läbi vaktsineerimise, siis see on enese maha müümine.

Mäletate lugusid sellest, et kuidas iga inimene saab oma hinge maha müüa? Ma kipun arvama, et hinge ei saa maha müüa, sest seda ei ole enam ammu enamusel olemas. Seega ei pea üldse muretsema.

Suured katastroofid on juhtumas kõige selgematel põhjustel. Metsad süüdatakse põlema või võetakse maha. Atmosfäär rikutakse ära ja päike varjutatakse keemiasoga taha. Joogivesi reostatakse ära ja joodav vesi saab olema privileeg mis maksustatakse. Kodud võetakse ära ja laenud jäävad laste kanda. Sularaha kaotatakse ära ja inimesed sõltuvad jälgimissüsteemi otsustest. Vaktsineerimata inimesi diskrimineeritakse vaktsineeritud inimeste kaitseks, sest tuleb välja, et vaktsiinid ja maskid ei ole piisavalt tõhus kaitse.

Faktikontrollijad tulevad ja viskavad lihtsalt selle peale oma templi ja elu läheb samamoodi edasi, ei tule mingeid muutusi. Lihtne ju.

Samamoodi tulevad anonüümsed herilased oma pahameelt ülesse näitama, sealhulgas ise mitte midagi muutuste heaks tegema. Ma olen tõesti ajaga kasvanud sellest sedavõrd välja, et jätkan ilma oma energiat nendele andmata, sest on ütlus… lollid võidavad alati. See ei ole minu sihtgrupp kuhu ma oma mõtteid sooviksin avaldada, las nad teevad edasi mis nad siiani tänaseni teinud on.

Ma tean, et mind on jäänud kummitama ütlus, et ajaloost tuleb õppida ja mida ajalugu on näidanud, siis seda, et võitjad kirjutavad selle ning kõik kordub, lihtsalt kaasaaegsemas vormis. Ühtepidi on see abiks läbinahtavuse loomisel ja kahtluste seadmisel, teistpidi aga teeb see ajaloost lihtsalt ühe suure pettuse ja selle määrajatest peamiselt petised. Seda on iga inimese kohta lihtne öelda, nüüd ma saan aru kui hea võimutsev emotsioon sellega tuleb, kohe kergem hakkab.

Üleüldse kõik mis ma praegu räägin, see on laskudes madalale tasemele, sest tegelikult peaksime ruttu tsivilisatsiooniks saama, mida meie esivanemad kord enne suurt lähtestamist (mitmeid) olid.

Ei teagi kas East India Company koosluses toimus siis tõepoolest meie kauaaegsete esivanemate tühistamine. Kõik sidemed, teadmised ja kõik mis vähegi kätte jäi, hävitati. Olgu ma proovin mitte teemast kõrvale minna… perses on see maailm. Pean keskenduma.

Vaatenurgad on alati erinevad ja kellel on tugevam hääl või sügavam vundament, selle hääl lihtsalt jääb peale. Selline süsteem enam kehtida ei saa, tühistame hoopis süsteemi ära? On meil selline võim seda teha üldse? Muidugi mitte, sest tühistada saab ju samuti see kellel on kontroll rahva üle – meedia. Inimesed ikka oma kodudes teevad ja mõtlevad mis nad tahavad, ma pean silmas siis inimesi kes teevad näo, et nad lähevad selle pasaga kaasa, aga oskavad ise järeldusi teha ning meeles hoida kõike, mitte need kes autopiloodil kõigega kohe nõus on ning usuvad kõike mida meedia kajastab.

Pandeemia ajal. Kui probleem on sisserändamises, siis miks mitte kinni panna piire, et välja lastakse, aga sisse mitte. Üleüldse kõik tegutsemised viivad selleni, et õige pea on meie riigis väga keeruline hakkama saada erinevate uute juhtumitega.

Ennustan paraku rohkem isikuvastaseid kuritarvitamisi ja enamus naiivseid naisi jäävad üksinda oma lastega kes sündisid heas usus. Rohkem ei saa sellel teemal sõna võtta, tehakse maha, aga lihtsalt pärast on natu kahju neist ohvritest keda see situatsioon tabas.

Ja nüüd lahendused tulevad kohe järgi järgmise postitusega ja see saab olema vist aegade lemmikuim lugemine nii paljudele. Minu maailmapildis olev maitsestamine oleks järgmine.

Kohvijutud: Probleemid lahendusteks juba täna

Ise ma selle supi kokku keerasin, ära ka söön, ehk siis kui serveeritakse toit, saab soovi korral laualt maitseaineid juurde lisada. Luban iseendal lõpuni end väljendada ja seda ma ka tegin.

PS! Ma ei ole üldse kuri inimene, kui juhul keegi kes pole varasemalt kokku puutunud minu energiaolemusega, siis võib mõelda, et taaskord üks jobu. Ma ei taha jätta sellist kuvandit sulle, sest ma ei taha su päeva ära rikkuda, seega, et Sa teaksid, siis ma olen hästi paindlik, mõistlik ja sõbralik ning mu kirjapildis on võimendatud pahameel mu enda isiklikest eluvaadetest tingitud vimma tõttu – no olgem ausad, see maailm on kuristiku serval kui ruttu häält ei tehta. Või tegusid. Kes on tegude mees? Ma olen sõnade nolk.

Ma ei taha olla president, aga ma tahan olla see õukonna narr kes suudab väikese panuse anda ja peegeldada barbaritele enda tülpivat võimujanu läbi enda loometöö.

 

Jaga esimestena seas oma seinale: