Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Magusaid küpsiseid kohvi kõrvale läbi kibeda tõe

Jaga esimestena seas oma seinale:

Unusta hetkeks kõik mida tead ja oled õppinud ning tunnista, et enamus teadmisi mida praktikas kasutad, neid on vähe. Ülejäänud teadmised on tulnud meediast või töökaaslastelt ning üle kontrollida pole jaksanud ise midagi uurida.

See valik on vabatahtlik, et teha ise uurimustööd selle baasil mida pakutakse ja ka selle baasil mida raske kätte saada, näiteks vanad raamatud mis oleks pidanud ära põletama omal ajal. Tehke ise oma kodutöö, enda pere heaks, et teaksite kui oht on ukse taga.

Ma olen magavas armees, ent ma ärkasin ja enam magama ei jää, sest mind painab, et need kes minu und valvavad, ei suuda kaitsta mind nende eest kes minu und tahavad rikkuma tulla.

Ma ei jaksa taluda täiskasvanute mänge ega näha kuidas meid lollitatakse läbi sõnade mida lugedes veendun, et ma olen tõusnud targematele maadele elama oma mõistusega kui need kelle kätte varem usaldasin oma usalduse.

Polnud miski saladus, mu õppetöö käigus, avanes, tõde see, et öeldud sai, et iga inimene seisma nüüd peab, enda vabaduse eest. Teisisõnu katsetatakse vastuvõimet, pannakse proovile inimese tahtejõud ja mis kinni makstud kava järgi planeeritakse ja oodatakse inimeselt vastu seismist, jääb vastu seismata, veel varsti igaveseks.

Meedia räägib ühte, aga kas sa oled üks neist kes loeb sealt seda teist mida seal ei räägita? Kas sa oled üks neist kes mäletab aastaid tagasi toimunud stsenaariume ja viise kuidas neid serveeriti ning oskab tõmmata praeguses hetkes paralleele sellega mida öeldi varasemalt?

No siis kui sa saad ennast loetleda üheks selliseks inimeseks, siis peaksin ütlema, et ma tean mida sa tunda võid, sest tõde on kibedalt magus alla neelata. Isegi, et sooviks vahel, et poleks pidanud rõhku panema kõigele nii palju, aga kui tõde sees karjub välja tulema, siis tuleb tõde kuulda võtta ja isegi ellujäämise nimel seda teha.

Kolmas maailmasõda baseerub tõel ja selle võidavad need kes tõe suudavad ära peita või need kes selle esile kutsuda.

Kumb võidutsema saab, oleneb igast inimesest endast, sest meie kohustus on ise uurida ja õppida ning selgeks teha praktilised tõed meie ajaloost ja praegusest momentumist. Kõik on vale, aga tõde pole parem kuulda, aga see on vajalik.

Kanakuut toodab mune, väljapoole sellest keegi mõelda ei julge, neil on seemned ja vesi mugavalt noka ees. Nokk kinni, saba lahti. Kui nüüd öeldakse 15-minutilised linnad keset sõda ja pandeemiat, keset kaost ja surma, siis peaks ruttu ohutuluke peas põlema hakkama.

Kes sellise asja peale üldse parasjagu tuleb. Selline järgmine samm tuleb samalt sammujalt. Pandeemia ajal istutati 5G mastid kõikjale üle maailma ja need on tänase päevani rakustressi põhjustamas ning selle sita enesetunde allikad, aga keegi ei reageeri ega deinstalleeri neid poste mida nad nii agaralt ja omavoliliselt ülesse seadsid.

Istutage metsa ja elage rahva heaks need kes kõrgemale usaldatud. Kaua see rahvas peab kannatama, et end lolliks tegema. Üksi ei hakka keegi midagi ütlema, aga kui kaksi või kolmi tullakse, siis ongi üsna kaputt, sest eestlasel on seaduste järgi õigused.

Siis oli suur kampaania neile kes pimesi uskusid ja tegid omale kaitsesüsti ja neidki kes jäid uskuma tegema neid rohkemgi. Neid süste tehakse nüüd kuu-baasil pakettidena. Palju õnne.

Nüüd kui tulevad 15-minutilised linnad, siis vabaduse tunne pole enam iialgi sama ning diktatuur saatku meid meie eluteel. See hävitab meie kultuuri, meie rõõmu ja meie tervise. Õnneks, head uudised on need, et meie kodumaa on nii väike, et siin ongi iga asi 15 minuti kaugusel ja meile pole mõtet seda ette toppidagi.

Küll aga peab reageerima keegi ometi ja võtma need ohtlikud postid maha, nad väldivad seda nii tungivalt ja ei tee midagi, sest nad teavad, et siis nad on rikkunud käske kõrgemalt liinilt ja nad võetakse ette. See on küll jama, et selline sundseis pidurdab meie rahva ühist arengut ja eeskuju olla parem inimene. Kuigi see on võimalik, ainult, et tunne teine endasugune kaugelt ära.

Praegu on paraku ajad kus saatan ei varjagi ennast avalikuse eest, aga rahvas ei ole võimeline kurjust ikka veel nägema. Keegi ei tea mitte midagi ja seetõttu mida siin ikka näpuga tundmatus suunas vehkida, eks see ole enda õppimata kodutöö tulemus olnud.

Me kõik saame magada paremini kui maailmas valitseks mitte ainuüksi rahu, vaid ka õiglus ja ausus üheskätt vabaduse ja loomega.

Andestagu meile esivanemate hinged kelle kodud me võtsime ja ära ka hävitasime, selleks, et mängida oma mänge, mis tähendab tegelikult suurt midagi kui et kes kellestki parem oskab olla.

Head uudised on need kui kõik on läbipaistev ja selge. Hea ilm on selline ilm kus päike paistab üle selge sinise taeva. Hea päev on palgapäev ja hea elu on ilma halvata. Oleks õigem võtta aeg maha ja teha üks suur istumine eestlaste vahel, loetleme selle baltiketi sugulaseks ja las kärajad vaidlevad end saunas õigeks.

Ja nüüd laskume uute avastamata teadmiste juurde. Las olla lahti kõik mõtted avarduma ja leidku end igaüks seal kus õigeim on elada, läbi tõe ja läbi valede, me sammume keskele, teeme valiku ja ainult otse edasi läheme mööda rada mis kodune.

Suur Avanemine või Suur Lähtestamine, maailm peab tegema valiku.
Jaga esimestena seas oma seinale: