Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Ma viskan su vette, eks õpid nii ujuma.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mida kõike tead paremini on õigem võtta iseenesest mõistetavalt, aga kõik mida tunned, et tead vähem, on õigem võtta teadmiseks. Ja sellise suhtumisega sukeldumine alternatiivsele ajateljele kus kõik lukustused tehakse mõistuses lahti ning kõik loksub iseenesest paika.

See pole mägi, see on kivistunud iidne puu känd ajast mis kord oli.


Ma väidan, et tean kus enamvähem Atlantis on. See on siin:


Maa pole ümmargune, see on lapik, vee level on alati sama. Me elame nagu kausis, ja ümber maa on jäävallid. Inimesi sinna ei lasta, lastakse maha kohe, nalja pole. Adolf ainult suutis sinna minna. Tulnukad tulevad teiselt poolt jäävalle. Väga kõrged vallid. Antarktikast saab edasi minna uue maailma kontinentidele. Me pole kosmoses, oleme vee all, kupli sees, mitme kihiline. Selliseid kupleid on palju ja pool-jumalad elasid siin aga me tulime koos parasiitlike olenditega kes meid lõid ja lasid tühjadesse linnadesse elama tööstusajal.


Me oskasime puutööd ja tulime hobuste ja orvurongidega linnadesse üle maailma ja hakkasime populatsiooni kasvatama. Me oleme lahti lastud ja nüüd pole enam meid vaja. Hooned olid siin enne meid.


Need hooned olid jumaliku arhitektuuri poolest tervendavad ja vibreerisid kõrgel sagedusel. Kõik kirikukellad võeti maha ja kõik tõendid hävitati, põletati ja siiamaani tehakse seda kuni pole enam midagi alles, et ajalugu väga teistmoodi ümber kirjutada ja uued generatsioonid ei saaks aimu ka mis tegelikult oli.


Kõik suured maailma ekspeditsiooni etendused olid selleks, et näidata kõrgklassidele neid imelisi hooneid enne seda kui see maha lammutati kõik, põhjusel et nad väitsid et need olid ehitatud heinast ja savist, et ei püsi üleval kaua seega ohtlik ja tuleb maha võtta. Materjalid ja rikkused kooriti ära ja peideti rotchildide suguste perekondadele.


Elekter oli tasuta ja see on koguaeg olemas olnud. See oli enne inimese tulekut väga aktiivne. Nad kogusid eeterenergiat õhust ja muundasid gaasi valguseks.


See on kuningas Soolomoni tempel. Siis elasid tõelised maagid oma templites ja neid oli väga palju. Nii palju, et teist võimalust polnud kui kõik hävitada suure katastroofiga. Tuli ja uputused. Kõik omastati ja peideti ära, meie inimeste eest.


Suur kiht maa all on peidus aardeid ja tõendeid ajast mis oli enne inimese tulekut. Meie esivanemad ei mäleta oma esivanemaid väga selge põhjusega ja loomulikult ei ole sõda olnud abiks leida ülesse kaugeid esivanemate dokumente, aga neid lihtsalt ei ole olemas, sest ajalugu on valetatud ja tuhat aastat juurde pandud. See 1 oli tegelikult J täht ja seda kasutati omal ajal palju, näiteks Jeesus ja kõik muud nimed mis algasid J tähega. 1800 aastal ehk siis J 800 aastal oli viimane suur lähtestamine.


Naturaalseid katastroofe ei olnud, kõik olid meie loojate (tulnukate) poolt tekitatud. Koloonia.


Tehnoloogiad olid arenenud ja leiutajate, filosoofide ja igasuguste kunstnike aeg, kuldne aeg, see oli hiljuti, polnud üldse kaua aega tagasi. Seda nad varjavadki.


Jumalik aeg oli siin samas maailmaruumis enne meid. Kõik varajasemad hiiglased ja maagid ning elanikud hävitati. Kuskil kindlasti keegi elas üle katastroofid, aga ega nad avalikuse ette sellega ei tiku.


Kaminaid ei köetud puudega, vaid elavhõbeda ja raadiumi abil, aga kui seda tehnoloogiat kasutada õigesti ei oska, siis pole mõtet näppida jah.


Iidsel ajal mitte ainult ei rännatud merel, vaid ka lennati. Neil olid kõik tehnoloogilised eelistused paika seatud ja meile õpetati et nad olid meist lollimad.Võib ainult jumal olgu tunnistajaks, et tõde on vaba ja sellel laskub väärtus ning selle vaenlaseks on võim mille tähtaeg on üle. Need on jäämäe tipuna serveeritud võtmesõnad, aga kõige tähtsam on kõigil ise rohkem uurida.

Süütu inimene peab õppima ja oleme eluterve, säilima ja naeratama igas olukorras, et keegi naeratust võtta ei saaks. Tõde polegi ilus, aga see ei tähenda, et sellest mööda peaks edaspidi vaatama jääma.

Kolmas maailmasõda baseerub tõel ja informatsioon on selle laskemoonaks. Viige ennast kurssi kõigega, leidke omale need inimesed kes on vandenõuteooriates viielised, nad aitavad.

Jaga esimestena seas oma seinale: