Rubriigid
Kohvijutud

Kohvijutud: Maailma pahupool on siiski hullem kui mõni õudusfilm

Jaga esimestena seas oma seinale:

No need hollywoodi filmid, olgugi kui kohutavad, tehakse siiski päriselu põhjal. Tõeline ajalugu mida koolis ei õpetata on ulmelisem kui mõni uhke digitaalne ajupesu.

Unusta hetkeks kõik mida tead, loe see läbi, mõtle oma peaga ning seo see pilt enda jaoks paremini kokku kui soovid, aga killuke mõrudat tõtt leiab siit igaüks endale ise.

Enne inimese tulekut lõkkas siin tasuta energia ja jumalikud arhitektuurid ning loometööd. Pärast suurt kataklüsmi peideti kogu tõde ajaloost. Algas ajupesu.

See ei saa olema ilus lugemine. Ilusaid lugemisi saab lugeda kõikjal mujal kui selles jutustuses siin. Olgu hoiatatud lugeja, et kui miski tundub nii vastik, et paha hakkab, siis järelikult sügaval sisimas, rakutasandil, me teame, et see nii kusagil parasjagu on.

Korraga kõike välja lausuda ei ole sugugi kerge, aga laseme üheskätt liugu avastamata maadele ja proovime seejärel kombata läbi kõike seda mida oma peaga inimene välja ei suudaks mõelda.

Jumalikud arhitektuurid enne inimese tulekut.

Enne suurt lähtestamist elasid siin hiiglased. Kõik oli kooskõlastatud. Marslane, ateist ja praegune inimene tuli hiljem ning omastas kõik ära. Praegune inimene elab pea võimatutes tingimustes ja töötab surmani rassides, haige ja väetina, üksinduses.

Kõik on ära peidetud. Võrratud fotod ja materjalid. Midagi üht-teist kui väga otsida, alati leidub, aga kas Sinust on leidjat!?

Suured inimesed väikeste kõrval.

Kas ei ole põnev näha vanu illustratsioone ja fotosid, lugeda arvutuid seletusi reaalsusest mis siis oli normaalne? Hiiglased ja olendid enne meid, see ei ole ainult pelgalt folkloor.

Mille nimel üldse tasub elada. Raha ja rikkuse, või on tõemaitse see parem maitse? See jääb igaühe enda otsustada. Mina leian, et kõige imelisemad maitsed on meie eest peidus. Tasuta energia näiteks.

Sõiduvahendid mis liikusid eeterenergia jõul.

Aga tuleme praeguse inimese juurde kes ei tea mitte midagi sellest, et aristokraadid Veraille lossis kõik kohad täis sittusid ja koleera põhjustasid sest neil puudus hügieenist arusaam. Või et kuidas losse köeti elavhõbeda, raadiumiga ja tagatipuks eetereneergiat koguti. See oli siis aga nüüd inimene ei tea kes ta on ja kust ta tulebki.

Kaminad ei olnud mõeldud puukütteks algupäraselt.

Inimesed elasid kõik need aastad illussioonides ja selle eesmärk oli hoida inimesi mugavustsoonis, sest kui inimesele tundub, et tema perse on turvatud ja talle on eluks kõik vajalik tagatud, siis autopiloodil tegutsev inimene käitub süsteemi-siseselt.

Mugavustsoonis harjunud inimene ei oska kriitiliselt mõelda süsteemist väljapoole. Kõigil oli mugav ja kõigil olid unistused mis ei saanud teoks. Varajasem inimene elas õndsuses, meie elasime aga maatriksis. Programeeritud bioloogilised finantsorjad.

Rõhutan et kirjutan ülemaailmses pildis. Eestil on kohati veel vedanud siiani, aga globaalselt hakkab asi käest minema.

Kord tulid uhkete kaabude ja ülikondadega orvurongidelt maha päris suur hunnik tööstusinimesi kes kõik said omale kodud ja varad, aga kes selle maha parseldasid ning linnadest minema läksid maale. Ka tänu neile maale minejatele oleme ka meie tänapäeval elus.

Need kes kõik kokku krahmasid teistelt, Rotchildid ja muud elukad, need on ühed kõlbmatult vastikud inimeseloomad. Sealt ka nimi “Rot” = Mädanema läinud ja “Child” lapsukesed.

Iga inimene teab, et tema reaalsuseks oli sündimine, teadvusele tulemine ja seejärel kogu teadliku potensiaali raisku laskmine läbi haridussõela, küll ikka raputati kõvasti viite ja eeskujuliku käitumise nimel oma meeli, mõtlemist ja teadvust.

Selline eneseohverdamine ja kuuletumine, allumine paberile ja hariduseelisele pidi tagasi andma kõik selle raisku lastu. Sellepärast need paberitega teistest paremad inimesed sellised ülbed olla võisidki, nad olid selle nimel terve elu õppinud ja töötanud.

Nüüd nad saavad lollide peal ennast välja elada. Läbi sellise pingutamise saavutasid nad head kontaktid, juriidilise kaitse ja korralikud pangalaenud ka, aga viimased ei ole alati kasulikud. Nad said osta pangale kodu või ilusa auto, seda laenu maksta terve pool elu ning samaaegselt ette rutates öelda, et see on nende vara.

Nüüd oleme siia punkti jõudnud, et ka need inimesed hakkavad ärkama ja mõistavad mis päriselt maailmas toimub. Enamus lahkuvad siit elust, sest kõik tundub väljapääsmatu, aga on ka palju neid, kes jäävad küll kõigest ilma, ka võlgu, aga saavad samas ka vabaks õudusest mida süsteemne maatriks neile põhjustanud oli.

Pole enam oluline olla teistest parem. Ei ole oluline liisida autot või võtta pangalaenu peale kipsseintega väike korter kesklinna.

Unustades kõik ilusa mida maal elamine algusest peale on pakkunud neile kes olude sunnil sinna esmakorras elama sattusid. Lähme ajaloos tagasi ja lähme tagasi mööda sellist ajalooliini mida koolis meile keegi ei räägi. Lähme hetkesse kus tühjad linnad ootasid meid.

Me elame kusagil jumalikus ilmaruumis, olles ja käitudes ise nagu parasiitlikud olendid kes ainult rüüstavad, tapavad ja hävitavad.

Inimene on loodud bioloogiline mehhanism kellel õnnestus külge pookida omale teadvus ja hing. Vähemalt kasvõi fragment sellest. Kõigil seda tõesti ei ole, aga enamusel on see peidus sügaval raku sees ja seda välja kangutada on täpselt nii raske või kerge kui inimene ise oma teadvusel ärgata lubab. Kasuta oma hinge eksisteerimise võlusid ja näita headust välja rohkem.

Me ei ole pühakud, pigem oleme ateistid või lausa satanistid kui jutt tuleb enda heaolu eest seista. Kui tuleb keegi ja pakub kohvritäie raha, et oma elu paremaks muuta. Keegi ei taha väga ära öelda. Siiski, leidub neid, kes teavad selle kohvri väärtust ja mõistavad, et hinge hinda sellele külge panna ei saa ei selles ega järgmises elus.

Me lõime jumala poja risti, sest meile ei köitnud tema sõnum sellisel kujul nagu me seda lootsime. Suurte ootuste ees, kannatamatult, tuleb ikka ja alati uhkesti pettuda. Vägivald köidab meie sees ja läbi selle emotsiooni ja viha me teeme mõtlematuid tegusid. Nagu siis näiteks tõepoolest, me lööme jumala ainukese sõnumitooja plangu peale risti ja vahime kõrvalt pealt abitult kuidas teine piinleb.

Inimene peab ärkama minimaalselt nii palju, et sellist asja ei korduks eales enam. Nüüd me näeme sootuks muud vägivalda mis tuleb sellest mis aastaid, aastaid varem ennustati. Rasside vahelised õhutamised, massilised välismaa inimeste sisserännakud ja kahtlased tehingud riikide vahel. Tegelikult ei ole ennustamisega siin midagi pistmist, see on selgelt nägemine.

Mustanahalised kogunevad ja lähevad kallale valgele inimesele seetõttu, et nad on siia valgete juurde lubatud elama, kasvõi generatsiooni kaupa ja neid ühendab kollektiivselt ja natuurilt sarnane stiimul muuta oma elu paremaks ilma valge inimeseta.

Mustanahalistel pole midagi teha muud, sest neid ei võeta väga tööle, nad elavad peamiselt tänavatel… arusaadav, et pikalt kogunenud vimm tuleb välja elada, aga ega me kõik süüdi pole.

Valged inimesed samamoodi magavad juba tänavatel. Valgeid inimesi sildistatakse rassistide tiitlitega, aga praegune elu näitab vastupidist. Lihtsalt ava internett ja vaata mis toimub, eriti viimasel ajal. Mõtle natukene. Ära otsi vabandust silm kinni panna ja siis lõpuks ometi võid sa elada või surra vaba inimesena, nähes mis toimub sinu ümber. Ära vabanda ennast mugavustsooni tagasi.

Rassidevahelised konfliktid õhutatakse meelega suuremaks, ja erinevaid rasse toodi ju pandeemia ajal sisse ka meile, et keegi teenindaks sellel ajal toidukullerina meid. Kristiine ja Mustamäe on peamiselt täis teisi rahvusest härrasid, õnneks on praegu nad käitunud, aga kui nad peaksid moodustama urbani või geto, siis hakkab see Rootsi mõõtu venitama välja ainult mõne aja pärast.

Kas ei pane tunnetama, et naistel ei tasu väga üksinda liikuda teatud kohtades. Ükskord prahvatab vimm, mis kogunend salaja. Õnneks eestlane on kokkuhoidev rahvas, aga ennetuse koha pealt mitte hea. Elame ja näeme, aga ega see pole koht kus hiljem tore öelda oleks “Ma ju ütlesin”…. pigem sooviks selle koha pealt eksida.

Kui haigused levivad, siis miks me lubame Eestisse sisse rännata. On ju selgelt loogiline, et me ei tea mitte kunagi kes kustkohast tuleb ja kus kohas käinud on. Keegi ei enneta midagi ja siis surutakse lambamask näkku mis ainult alandab sinu väärikust ja tahtejõudu.

Kui Sa üldse inimesena proovid aru saada miks juhtus teise maailmasõja ajal tohutu küüditamine teate küll kuhu ja miks, siis antud olukord kordab sama mustrit teises võtmes. Nüüd on küüditamise asemel 15-minutilised linnad kus väravad tulevad ise inimeste ümber, ei pea isegi kuskile sõitma enam.

Nüüd on meil tehnoloogiliselt välja aretatud mRNA vaktsiinid mis süstitakse inimese organismi ja mitte ainult ühe korra. Selle taga on Bill Gates va lahke inimeseloom kes tahab ju ainult head, aga ei pelga välja öelda, et populatsiooni tuleb vähendada. Nüüd hiljuti ütles ta, et mRNA vaktsiinidega hakatakse süstima kariloomasid.

Ja nüüd väga hiljuti alles tuli UK’s välja legislatsioon lubada sellel juhtuda. link allikani

Varsti sööte vaktsiine läbi liha enda organismi, kui juba ei ole seda saanud läbi joogivee. Peaks kõik analüüsid laskma mitmes kohas joogiveele teha. Tahaks väga teada mis mikrosoga seal tassis valguse käes ringi ujub. Nanobottide fiibrid? Vesi, toit ja õhk on mürgitatud. Ainult loll ei näe seda mis toimub.

Vaadake allikakaarti, leiate enamus allikaid Eestist sellelt lingilt:
https://alanimaailm.ee/allikad/

Miks nii väga püütakse valget inimest hävitada? Ja kui kaua on hilja, et teha ei anna midagi enam? Ennetamist ei ole. Tõde saadab mulin. Kuidas siis üldse peaksime usaldama kedagi või midagi kupli all?

Jah, praeguseks tuleb välja nii, et kosmost ei olegi olemas. Meie all on sügav vesi ja meie peal on samuti. Ma tean, võtab korraks kohkuma, et mis lausloll jutt see nüüd on, aga tasub uurida piiblist ja varasemalt salastatud luureagentuuride avalikustatud faile, kes vähegi viitsib süveneda, mõistab, et see pole saladus.

Las ma ütlen kõik välja mis maailmas praegu toimub ja ega ma ei jaksa kõike ära selgitada kirjapildis veel, pole lihtsalt rammu ega motivatsiooni, eriti kui tunned, et oled selles veel nii üksinda.

Kergemaks teeb vähemalt see, et tõde jääb seisma kindlale kohale ka tulevikus, kui veel keegi peaks tahtma ise rohkem juurde uurida, leiab ta kõik vajaliku selleks, et teekonda alustada tõe suunal. Tõde pole ilus, aga vähemalt on vabastav teada, et inimene ei sure vales.

Kord umbes tuhat aastat tagasi. Egiptus, Kreeka, Rooma ja kõik kolmanda ja rohkemgi kontinendi ajajoon oli kõik samaaegselt koos. Asteegid tegid oma veremänge, egiptlased püüdsid saavutada murret teispoolsuses, kreeklased keskendusid kunstile ja roomlased oma auväärikusele ja sõdadele, olemisele ja eks nad kõik oma pahede poolest keskendusid vabal ajal hooramisele. Kultuurid noh.

Egiptuse naisvalitsejad lasid pruulida psühhotroopseid veine, korraldasid suuri orgaid koos ülempreestritega ja nii oli see kõikal. Roomlased sõid oksendamiseni mao täis ja siis alustasid nullist.

Ühesõnaga, kõik oli samaaegselt, mitte lineaarses ajajoones nagu meile koolides prooviti pähe tuupida. Põhjus miks on ajalugu valetatud seisneb selles, et kes kord rüüstasid massiivselt kõike mis oli, vallutasid kõik selle ja kirjutasid ajaloo ümber, et mätsida kinni kõike seda kurjust mida nad ilmakaare all tegid, et seda saavutada.

Kultuurid, keeled ja kunst hävinesid, teadmisi põletati raamatukaante vahel ja enamus tehnoloogiaid ning saladusi viidi Vatikani keldritesse, et preestrid saaksid võimu hoida enda valduses.

Kõik inimesed elavad teadmatuses, see ongi võti selleni, et meid annab autopiloodile mürgitada, programmeerida ja hirmutada. Praegu käib lõppfaas ja tasub lihtsalt avada oma silmad ning uurida, palju ei peagi tuhnima, et pilt kokku viia.

Minul isiklikult on olnud võimalus pikki aastaid lugeda igat uudist ja tarkust kusagilt raamatust mis on digitaalsel kujul müüki paisatud mõne õige inimese poolt kes mõtles, et see on hea viis raha teha, aga need raamatud on siiski pärit enne viimast lähtestamist ja sisaldavad head materjali mis aitavad kinnitada pilti veelgi.

Presidendid enne suurt lähtestamist rääkisid marslaste tulemisest ja kuidas nendega läbi poliitiliselt saada. Meie peaksimegi nüüd olema need marslased. Kolooniad käivad ringi ja allutavad kõike, see ongi see uue maailma korralduse loomine. Igal pool kus on mingi konflikt või sõda, ikka ja alati on platsis ka nii-öelda Kolumbuse manner, aga ega see Kolumbus oli ka üks tolvan kes ei avastanud mitte sittagi, see on ka valetatud meile.

Nüüd jõuangi selleni, et arhitektuur oli siin enne meid. Kolooniad tulid ja hävitasid eelmise tsivilisatsiooni mis oli üle maailma reaalsuse korraga samal ajal. Suur kataklüsm viis kõik mandrite ja vete alla peitu, ka jää ning liiva sisse. Püramiidid ja templid, katedraalid ja erinevad muud hooned olid jumalaga kooskõlastatud.

Meil oli tasuta energia ja kuldne aeg täis inspiratsiooni ja õppetöid, leiutisi ja tehnoloogiat. Kõik võeti ja peideti, et tarbijaühiskond saaks igavesti orjaks sõltuvusse vähese pakutava eest. Töötad ennast surnuks ja mille nimel? Elementaarsed mugavused maksustatud.

Nüüd on järel ainult fragmendid ja ka neid hävitatakse süstemaatiliselt. Arvasin koolis, et ajalugu on igav, aga kui ma sain teada, et kõik on olnud vale ja päris tõeline ajalugu on midagi muud, siis ma ei tea enam mis on huvitavam õppida kui tõelist ajalugu. See oli imeline mis siin oli, enne meid. Meile on valetatud ühe ekstra tuhande aastajagu ja see päris tuhande aasta möödumine on kõik läbinud ellujäämist meie enda marslaste konfliktide tõttu.

Kui Sa oled valmis tõeks, siis ma märgin kiirelt ära mõned tõelised punktid mida sa võiksid teada ning mida koolides ei õpetada. Oled sa valmis? See shokeerib sinu igasugust praegust elureaalsust.

Maa ei pöörle ega ole kosmoses nii nagu õpetakse. Maa on füüsiline reaalsus kus hinged tulevad kogema füüsilist elu. Kõik koosneb veest ja inimene pole erand. Veemolekulid reageerivad helisagedustele ja vibreerivad geomeetriliselt. Kui taimedele iga päev peale röökida, nad närbuvad. Inimene pole erand. Sellepärast ma hoiatanud olengi 5G ja nüüd tulevase 6G eest, sest need tekitavad rakustressi läbi sageduse ja käituvad suurepäraselt immuunsusnõrkuse loomise töövahendina.

Rääkides paranormaalsusest, siis jah tõepoolest, Tulnukad on olemas, olen neid näinud, avaldanud kogemused ka oma raamatus. Nüüd saab ju sellest avalikult rääkida. Enam ei panda kinni.

Ainult, et vahe on selles, et need olendid ei tule kosmosest, vaid interdimensionaalselt teisest aegruumist. Veel hullem mõista, aga nii on. Need on ikka ja jälle needsamused deemonid piiblist. Olgu need siis hallid bioloogilised kloonitud käsutäitjad või mistahes reptiilset liiki rassiesindajad või mistahes ingel jne.

Täpsemad kirjeldused on põrandaaluses teoses. Asi pole kunagi olnud müügis, vaid selles, et oleks inimesi kelle käes on midagi tõelist ja võimast mis mõjutaks meid välja süsteemist.

Ja minu teostes on need kogemused tõelised. Selle töö oleme suutnud teha ja paljude käes on midagi väga suurt, aja jooksul ainult see väärtus kasvab. Nüüd tasub tõde otsida ja seda levitada.

Me elame kupli all koos parasiitolenditega, teisisõnu deemonitega kes poliitiliselt üle maailma proovivad maailma üle võtta ning kujundada seda oma satanistlikul eesmärgil. Sellepärast tuli tühjast kohast viimastel aastatel nii palju sitta välja. Ei teagi kustkohast alustada… välisriikidest sisseränne… haigused …. rassism …

Meil on hetkel suur olemusvõitlus enda rassi osas, kas me jääme püsima või mitte. Meil on transgenderite massiline propageerimine ja nende roll on nüüd väikseid lapsi õpetada perversustele. Nad tulevad kallale naistelegi. Feministid aga juhivad juba maailma, vaadake kuhu soovite, näete isegi. Ega see pole üldse selline struktuur, et kus kõige tegijam liider on president, ooh ei.

Nood kes valitsevad, istuvad konverentsisaalides, ühiskonnast väljas ja tõmbavad niite mida liidrid üle maailma nende korraldusel täidavad. Ja me ei oska mitte midagi enam teha, sest keegi ei kuula inimesi ega reageeri. Meedia räägib ikka seda mida rääkida palutakse, ka nemad alluvad ülemvõimudele. Lootusetu on süsteemi-siseselt õiglust oodata. Eestlane vast suudab mõista, et kokkuhoid on seaduspärane ja  mingit massilist hollywoodi sitta meile ei too raisk.

Istutage kevadel kartul mulda. Proovige leida pelgupaik, oma maa mida kaitsta, enne kui see teilt igatepidi ära proovitakse võtta. Teate ju isegi mis maailmas toimub. Mitte midagi ei oma, aga teete näo, et olete õnnelik, teete oma tõhustusdoose kuni oma hääbumiseni. See ei meenuta teile midagi ajaloost või?

Ma siiski hoian tagasi ennast, sest te ei taha kuulda neid hullemaid asju mis maailmas toimub, sest see põrutab teilt kõik kaine mõistuse minema. Inimeste, eriti laste smuugeldamine ja organite illegaalne röövimine ning mis on sõdade taga tegelikult peidus, kuidas maailmas riike juhivad enamuselt psühhopaatidest diktaatorid ja maffiabossid. Ja mündil on alati kolm külge.

Raha on rikkunud ilmakaare ära ja see viib meid hukatuseni. Ma ei tea mida muud öelda, kui et inimene peab ärkama lihtsas võtmes ja tulema maa peale, kasvõi abiratastega seisma kindlalt sirge ja julgena vastu korruptsioonile, igasugusele, ükstapuha kus.

Uurige ise ja teadvustage, et ennetamine algab nüüd ja praegu ja paluge 5G mastid eemaldada koheselt ning lõpetage maskeraad ja persekukkunud tõhustussüstid, tulge arule.

Enam ei ole mugav. Pangad võtavad kõik käest ära. Inimesed kes linnadesse kolisid oma uhkes unistuses, neil pole enam kuskile minna. Nüüd linnad on täis 5G kiirgust ja stressi ning õige pea pole inimesel tahtejõudu ega tervist midagi öelda ega teha.

Tahate ellu jääda, tulge mõistusele nüüd ja kohe, kaduge maale ja hakake tõsiselt pingutama selle nimel, et kui tullakse teie maa peale, et suudate ennast kaitsta. Paraku on rasked ajad.

Iga inimene peaks saama maatüki ja võimaluse päikesepaneelidele ning tomatiseemnetele. Maja ümber ehitagem talveaiad, eestlased iseseisvalt toitu kasvatama ja proovima säilima jääda.

Eesti kultuur on tugev kui Eestlane lööb rusika vastu lauda ja ütleb “AITAB RAISK!” , ainult nii saame jääda püsima. Eestlane paraku on üks rassist oma olemuselt kes vihkab isegi lausa kaasmaalasi. Aga raskel ajal, aitab eestlane teist hädasolijat igatahes. Edasi kentuki lõvid!

Kohvijutud: Ma viskan su vette, eks õpid nii ujuma.

Jaga esimestena seas oma seinale: