Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Kui võõras vajutab uksekellale.

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kõlab helin, ise seda ei kuule. Heliseb mujal, teise kõrvades. Helin on sama päris kui on väline maailm, aga sisse me seda ei lase.

Loome templi, kus iganes oled Sina, saab ühendus olema kõrgemaga suurem, kui jätad ukse avamata. Kui jätad kohustused nurka ja põgened nende eest, sest need pole Sinu.

Need on pisikesed kohustused, need on need suurimad. Need tulevad neilt kes polegi justkui avatud. Kinniste soovidega lõpmatud palved, neile ei saa lihtsalt rohkem vastata. Küsimusi on rohkem kui vastuseid. Vastustest tihti lihtsalt ei piisaks.

Väliste energiatega suhtlemine on väsitav. Veel pole seda kohta, kus aeg seisma saaks jääda. Veel ei ole seda hetke, kus edasi pole vajalik minna. See seisak mis liigub, aga liigub Sinu järgi. Sinu soovide kohaselt. Selles igaveses hetkes kus tegutseda saab rohkesti ilma aega kaotamata. Selle koha leiab igaüks lõpuks ise.

Siruta end nüüd sinna kus tunned sooja, hoitust ja valgust mis kergitab Sind kõrgemale. Sa tead ise kuidas hoiab Sind maake, kuidas tuulutab tuuleke ja paitab ülevalt päike ning sosistab kuu.

Lae ennast esivanemate kogemuste läbi ja tervenda ennast alles siis kui seda tõeliselt soovid ja kui oled terve ning teadlik, jaga oma tarkusi läbi oma loomeväljenduse ainult neile, kes seda vastu soovivad võtta. Teistmoodi lihtsalt ei saa. Teadja on see kes mõistab ilma küsimata, vaatleb ilma nägemata ja kuulab ilma kuulmata.

Lase endas kasvada sellel soovil täitumiseni. Kirjuta enda loitsuvad read eluraamatu kaanele.

Lase juhtuda sel, mis peab ja ei tea olevat põhjust mitte juhtuma — kõigel on vastus olemas.

Kui Sa tead, siis sa tead, tunned kui sa lubad. Usaldad kui Sa suudad ja vabastus on suurim mis olla saab. Sinu sisemine hingetempel ootab puhastust ja hoidmist. Nüüd on aeg Sinule!

Templi pühadus on selle vaikus. Selle vaikne tarkus ilmutab Meile ennast ise. See on puhta marmorpõranda läige, seda on lihtsalt tunda, näha ja hoida nii. Vooruslik on see, kes suudab puhtust hoida ilma igasuguste väliste segajate — See ei ole meile kellegile kerge, aga see on võimalik, kuid sellel on hind. Hind on edasiminek uuele.

Kui mäletad, et kord oli Sul soov, templis viibimiseks, rohkema õppimiseks, vaikseks hingerahuks, siis mäleta seda kord veel ja tea, et just rasketel aegadel sillutatakse meile kõige selgem tee selleni mida me kõige rohkem puudust tunneme ja selle teadmistega valame. Mäleta kui võimsad olid meie esivanemad enne hübriide.

Segunenud on hinged, suurem on see mõista, aga kui väikseks kõik muutub mida suuremaks Sa kasvad. Ajatute Draakonite reaalsuses on kõik veel lapsekingades — ja vot nii suur on ilmatu ruum ja looja selle alguses. Sina oled seeme ja tuled looja enda põldudelt.

See on Sinu kõige suurem lootus. Sinu mõtted on kastmiseks, hoia neid puhtana ja lase neil minna õide. Sinu hing reageerib soovidega ja kui aeg on selleks õige, saad enamatki, kui koht on õigem. 

Jaga esimestena seas oma seinale: