Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Tagupool mu headusest

Jaga esimestena seas oma seinale:

Tundub, et 2012 maailm sai otsa ja me elame alternatiivses reaalsuses, kusagil sellises kus me tunneme, et muutuseid on liiga palju ja ent siiski, peame nüüd kohanema.

See ongi see sünteetiline 5G reaalsus mida me kõik nüüd tunneme, ja las nad naeravad, ma ise enam naerda väga ei jõua, aga tore kui need kes pimesi kõike usuvad ja kellele iial halba ei tehtaks, hoiavad moraali üleval oma irvitamisega ja kooliharidusega.

Kõik mida inimesed praegu läbi kogevad, tulevad otseselt sellest elektroinfragriid süsteemist mida pole olemas.

Annan oma sõna, et kui need mastid kõik maha võetakse ametlikult, siis me oleme kõige tervemaid rahvaid globaalselt, sest me astusime sellelt Huawei rongilt maha. Kaup tuli Hiinast. Kas me saame usaldada neid seadeldisi oma riigis? Keegi miskipärast üldse ei kahtle selles. See mind muretsema paneb.

See on sulaselgelt Trooja – miks me nii pimedusega löödud oleme? Ei tasu usaldada kõike. On midagi enamat, mida me ei tea. Ja see tõde võib veel välja tulla eliidi enda kingitusena. Me veel kuuleme mida seal oli mida meile ei räägitud. Mina olen sagestamise vastu – Sünteetiline ajastu loob tehisintellektuaalseid ohte ja kui me ehitame võrgustikutrellid endale ümber, siis tagajärg saab olema pöördumatu.

Tehniliselt on see jälgimissüsteem ja võimalik kiirgusrelv – Ja ma pole Star Warsi fänn isegi mitte. Üleüldse tahaks teada, et kes hakkab seda informatsiooni haldama ja mida sellise infoga teha saaks… ma ei tee nalja, praegugi toimub see “platseebo” kus ma tunnen et mul ei lasta sellest rohkem rääkida.

Vaadakem kuidas valitsejad räägivad, kõnnivad ja lubavad. Aitab. Pole millestki rääkida enam. Need teod mida nad suudaksid teha, kui neid lihtsalt tegema hakata, siis need ei võta aastaid aega, see kukeleenu on läbi — muutused saaksid kajastuma päevadega.

Ma ei tea midagi, ja sellest alustame. Ma valan oma hinge siia, suure ämbritäie vinguvat kraaksumist läratab kohe põrandale ja ma loodan, et sa suudad sellegi üle elada.

Kas inimene jaksab uskuda enam üldse midagi väljaspool iseenda, kui et kümblemine käib sulaselgelt valedes ja ma olen väsinud maskides elamast, arvamaks inimest selle taga.

Loe rahulikult, mõttega ja ära püüa millestki aru saada, las saadakse aru Sinust. Aja jooksul küpseb iga sõna selgeks. Praegu peab veel vaimuhaige rollis istuma ja kassima.

Hetkel on kõik veel raske kombata ja sõnad ei tule küpselt välja. Ma siiski püüan väljendada ennast ausalt ja seetõttu ma ei saa roppust endast välja jätta. Ma olen harjunud nii, ma küll mõneti proovin paremini, aga ma hakkan vihkama end lihtsalt..

Selle auks tuleb soetada maskid Itaaliast, Veneetsiast, tuletamaks meelde, et elu on maskeraad, ja meil on rahad otsas. Asi on naljast kaugel, ja me enamus ei vinni enam kõhuvaluga head nägu teha.

Ma loodan, et need kes on virelenud, saavad kiige üle võlli ja eliit kakleb oma kaklused ära, aga võitjaks osutub rahvas ja mitte keegi ei vinni enam vireleda, seega viimane võimalus kõgil oma küüned, hoolitsetud või mitte, lüüa kuskile õigesse kohta vihaga sisse.

Loodan, et võtab muigama see mõte, see on ainuke mida ma oskasin välja mõelda… ma pole suurem asi mõtleja, pigem tunnetaja.

Näiteks mis oleks kui me kõik otsustaksime, et nüüd on aeg lõpetada virelemine ja tahaks maad ka. Riik kas Sa mõistad asja tõsidust ja suudad naeratusi inimestele kinkida? Rahvale, kes on ülemvõim, kui et mitte lihtsalt suurem kollektiivsem osapool pintslitega ja lõuend peab kuuluma rahvale, olenemata millise plätserdusega me hakkama saame, on aeg see plärtserdus maalida.

Maailm on suurem kui meile öeldakse. Maailm on laiem kui meile kitsendatakse. Pikem kui meile lühendatakse ja lühem kui meid viiakse kaugemale.

Ainuke mida pead praegu teadma on see, et midagi juhtus enne meid ja teatud aeg tagasi me ei tea keegi kust me tuleme ja meil on DNAs kirjas “Jumal meis”, see on jumala poolt signeeritud.

Ära muretse, Sa ei ole see keha ega avatar, Sa oled ajutiliselt see karakter, aga sedagi ei lase ühiskond olla ega?

Seega, lihtsalt kuula, ma ütlen seda ise, see on see mida me päriselt soovime kuulda, see tundub tõde, aga kui see seda pole, siis see tundus tõde, aga see tundub tõde siia maani, tänase päevani ja tõde on see, et me tahame teada tõde nii kaugele kui see ulatub ja Vatikan peab selle avalikuks tegema olenemata tagajärgedest. Kaua võib?

Eeterenergiad, tehnoloogiad, kristallvõrk…. ajajoon… neid ei tasu üldse uskuda, mitte veel… hoia oma kahtlusi, alati.

Kui jumal laskus maale, Jeesuse näol, siis ma ütlen, et Piibli järgi me tapsime jumala ja see on üks põhjuseid miks me ulakile jäime. Nüüd on nii, et inimene kui karjaloom kuulab neid kes kasutavad meid ära.

Enne olime jumala orjad, teenisime jumalat, siis tuldi ja lõigati jumalast meid ära ja siis olime lihtsalt orjad kes teenisid oma ülemaid ja nüüd oleme lihtsalt orjad kes ei teeni midagi, aga orjavad.

Me tahame kodus rahus leiba küpsetada, ise vilja kasvatada ja meil pole vaja näost sisse tablette süüa, vaid saunas käia ja küünlavalgel raamatuid lugeda. Vahel tahaks kuskile kus kiiritust ei ulatu.

Maale on hea minna, aga kui seda pole, siis mida Sa lähed. Mul avanes endal võimalus mõned maatükid soetada, aga raha nende edasiarenduseks ei olnud, seega tõmbasin oma imestust tagasi.

Asjad on eriti kallid. Roppus. Või no mitte, et kallid, aga raha et pole lihtsalt kasutada. Kõik intressid pidid muutuma euriborideks ja lihtrahvas kaasati tüügastunud bürokraatiasse sisse. Enne seda ei pidanud me teadmagi eurobori olemasolust, vana hea liigintress sobis niigi. Nüüd on peldiku ehitamine päris kulukas.

Üks päev ma aga saan enda ehitatud peldikust viljapõllule vaadata.

Hullust jutust on saanud midagi igapäevast. Enamusel ei ole pabereid, aga diagnoos oleks kerge tulema, see mis meie ümber toimub on väheke hullumeelne. See mida meedia räägib ja see mida meedia ei räägi….

Orjamise asemel tuleb hoida surmani kindlat uskumust, et kui ülemkohtu Sind hukka hakkab mõistma, siis ütle selgelt häälel “Ei tunnista süüdi” ja kaeba, kisenda veidike ja ütle, et meil on maale vaja rohkem teejuhte. Selliseid kes ei pea virelema ega ülbeks minema liigses rikkuses. Kui raha on energia, siis kõigile rohkem energiat. Kui saab ilma rahata, siis kaotagem raha üldse sootuks.

Süsteemid ja reguleerimine võiks mõne aastaga teha kuldse ajastu võrdne ja minupärast alustage kohe täna. Kuld tagasi püramiidide peale, kristallvõrgustiku alternatiiv luua ja inimestele on vaja stabiilsemat elukohta, seega ära põletage metsi ja võtke neid maha, maa kopsud on nõrgad ja seetõttu ka meie rindkere valutab.

Kohelge kõike nagu enda loomet, sest pole vale öelda, et meie oleme kõik praeguse loonud. Kuidas saada vastutuse hoida oma kosmosekarpi paremini? Kuidas me saame Jumala õed-vennad meid aitama, isegi kui et me tapsime selles universumis Jumala enda.

Kõik see vaakum, must kosmos ja teadmatus, karmaatilise karistuse üks peegeldusi, aitab. Nüüd tahaks, et iga kisa saaks naeruks ja iga rahakott täidetud küllusega, et keegi ei oleks parem ega halvem, vaid ühtne ja abivalmis. Kuidas me jõuame selleni?

Kuidagi jõuame. Mis veel….

Maa on üüratu lai ja ilmakaare all on palju mida meile ei räägita.

Kohti kuhu me minna ei tohi on palju, aga mine enda sisse.

Nii et haara pintsel ja visualiseeri. Kujutle ette, et Sa oled bioloogilises kehas, aga see on Sinu ajutine avatar ja aega on vähe, nüüd on aeg keskenduda sellele mis saab tulevikus mida juhivad kollektiivselt nii tulnukad kui inimesed, ühinetud hübriid-serveris.

Tulnukad on mentaalselt paremad, aga meid on jällegi rohkem ja mida tulnukatel ei ole, on vaimuhaige hübriid keda nad ette ei suuda arvutada, sest see hull ei tea ennastki ette. Ja meid on palju.

Ma teen ühe kange kohvi, see on täna kuues ja ma tahtsin öelda, et ma küll ei tea midagi, aga ma tean üht, seda mida tunnen ja ma tunnen, et mul on siin maailmas koht ja ma ei tarvitsegi seda kaugemale edasi mõelda. Eksklusiivne koht kuhu teinekord oma tee leiavad inimesed kes on väljaspoole maatriksi läinud rändama.

Sõnad, väljendus ja hapupiim. See 5G teema on kahtlane ja justnimelt see osa mida me ei tea, et eksisteerib. Ja nüüd nad tahavad jälle oma uue kampaaniaga hakata pihta leidmaks põhjuseid, et meid käsitleda nagu tooteid, inimesed, eestlased, meie mitte, eks?!

Ela ja sure vabana, et saaksid taas sündida vabana. Investeeri oma vabadusse, ütle EI ja tea mis on õige nii Sinule kui Sinu lähedastele.

Maailm peab puhastuma, saama terveks, et inimesed kes siia elama valivad tulema, oleksid samuti terved ja õnnelikud. Praegu see nii ei ole, aga see peab selleks saama. Võrdsus, aga tasakaaluks las ebavõrdsus leiab oma tee sinna kus seda kõige rohkem on loodud, rikaste taskusse.

Kes virelenud, nautigu uut ajastut kus soov muutusteks on ainuke edasiminek. Muutused tulgu ja andku meile elutahet, vahelduseks kõigele hirmutamisele ja õudustele. Jumal, ärka, sünni uuesti ja näita teed neile kes kontrollivad pimesi inimesi kes pimesi järgivad.

Ma vahel ikka soovin, et universum valgustuks ja kosmos muutuks heledaks. Sinu maausku, sulaselge teener,

Alan.

Jaga esimestena seas oma seinale: