Rubriigid
Kohvilogi

Kohvijutud: Interdimensionaane jumalus läbisegi tunnetega

Jaga esimestena seas oma seinale:

Antikristus külastas meid ja mistõttu ta ei olnud hullem kui kohane reaalsus pragu niigi on, ei pannud keegi külastust tähelegi. Sellele järgnenud hingede ülestõusmine jäi samuti märkamata, sest paradiisi kedagi ei võetud. Me oleme viimased aastad elanud põrgus ja mitte keegi pole veel seda märganud, sest vorsti kilohind on tõusnud.

Meid on asunud valitsema võimukartellid ja meie hääl tegelikult ei ole väärt mitte pennigi. Meie mõtted on kogunenud udupilvedes. Meie süda ei tuksu oma õigel kohal, kompass siin teed ei näita ja see koht siin ei ole kodu.

Sinu maine vara saab kooritud, jaotatud mujale, lammutatud, eemaldatud ja hävitatud koos igasuguse energiaga mida Sa kusagile poetanud oled, heast südamest. Et uus saaks tulla, teeme ruumi, aga valus on lahti lasta hingusest mis andis elule lootust. Tean, et on keeruline aeg, aga et nii pimesi järjekorda peame võtma, see on see mida ma lapsena üleskasvades alati arvasin juhtuvat.

Ma olin kuulnud ajalugu palju, aga kuulanud vähe. Ma ei teadnud suuremalt muud kui et koguaeg keegi sõdis ja ründas kedagi. Nii pidi ma sõda nägin, et alati kuskil keegi ründab. Konfliktide algatajad ja neid kätte raisk ei saa, sest süsteem ei otsi iialgi teadmatusest algpõhjust. Üks lööb teist, teine lööb tagasi ja kui järjekord on käest läinud, siis ei teagi enam kes algatab mida.

Meediast loed kõike seda mida meedia ei kirjuta, niimoodi ridade vahelt ja siis ei hakka kusagil pasundama seda mida sa just mõistsid, et kirjapilti pandud ei ole. Otsid selle asja tuuma ülesse. Usaldad oma vastikut poolt, uurid väheke veel siit ja vähekese sealt, mõtled veidi veel ja… lähed kogu hingega sisse. Siis tunned kohe ära et mis tegelikult toimub kus iganes midagi ei tundu õige.

Mida teha kõige selle vana laskemoonaga? Suured hunnikud laskemoona seisavad lihtsalt eelmisest maailmasõjast alates kusagil laos… Mida Sa teed sellega? Sellest on ju vaja lahti saada?

Ja kui oleks kusagil keegi meistermõtleja suurte munadega strateegiaid mõtisklemas, siis ilmselt ta leiaks vastused kus ja millistel tingimustel kogu see pahaks läinud pask lahti saata.

Ja kus parem oleks lahti saada vanast tehnikast ja laskemoonast kui kasutada seda vanade hoonete lammutamiseks, et saaks uued peale kellegi raha eest ehitada? See siis ei käi praegu? Täpselt selliselt see läheb, võtkem kasvõi ennustust, et kui kusagil nüüd kõik maatasa tehakse, siis ehitab USA kohe Blackrocki abiga kõik uuesti ja kes sellest siis kasu saab?

Ega BlackRock vanadele elanikele uut kodu ei hakka ehitama… see on kõik selleks, et laieneda. Me liigume tarbismisühiskonda vol2 mis on sünteetiline, automaatne ja apaatne.

Ise laseme omale põrgu ukse taha ja siis avame uksed, kutsume sisse ja pakume teed, küpsiseid ja kõike mis meil hingel on. Pank võtab kõik kodud käest ära, sest juriidiliselt on kõik korrektne. Kui tööd enam ei ole, ja inimesi pole tarvis, siis on igatepidi loogiline allesjäänud tühimass eemaldada.

Sellejaoks on ettevalmistused tehtud ja kõik need rõvedad kiiruga installeeritud antennid polnud isesõitvate autode jaoks või kiire neti pakkumiseks.

Kui vähegi momentum on tarvilik, siis läheb mikrolaenahi täissagedustel tööle ja minu lapsena mõtiskletud “Tuleviku küüditamine ja massideviisiline hävitamine VOL2” on leidnud oma troojahobuse läbi nende sitaste antennide. Põrgu!

Maapealne põrgu on nagunii teada neile kes meile sellest ei räägi, sest võim on nende käes kes teavad midagi rohkemat. Küll on lollakas tunne lihtsalt olla nii… mõtlen, et küsida ka ei oskaks.

“A kuule mis selle Eelmise tsivilisatsiooniga juhtus?”, ee kuidas oleks, et .. “aa kuulge, kas jumal on surnud, mis juhtus?” või et “Kas me oleme kusagil sügaval, kupli all koos parasiitidega kes meid tehislikult lõid, et uus populatsioon orjatöölisi laiale nikli eest saata töösturitele ?”…. Ma ei teagi , nii palju küsimusi on tegelikult peas.

Ja iga hetkega inimene nõrgestub ja ei oska midagi kusagilt peale hakata. Keegi ei lähe naljalt suud lahti tegema esimesena, aga mina juba oma kodukohas uurin kes mida paigaldas ja soovitan julgesti kõgil teistel samamoodi uurima hakata. Pinge alla seada… tõde on väge kerge välja tulema, et miks meie rakud stressi all on.

Iga kord kui mingi parasiitlik tehisvõrk ülesse seatakse on keegi jälle haige… aga naerma ja nutma ajab asjaolu, et välistatakse seos sellega ja liigutakse edasi ignorantsusesse, et sellest asi tingitud ei ole.

Aga on küll ja kui kõik need antennid maapeal lahti ühendatud oleksid, siis oleks kõigil hoopealt parem olla ja tervis pakatab tagasi.

Aga me laseme järjest lähemale need kuradima valvesüsteemid ja kui oma riik ei saa ohu potensiaalist aru mida need antennid teha saavad, siis ei saa mitte jätta arvamata, et kelle poolt keegi on.

Rahvas aga on vaene ja tööjõudu pole enam varsti nii suures mahus tarvis, pensioneid välja maksta kõigile haigetele on aga liiga suur koormus… lahendusi?

Pange ennast miski kurjami asemele, vaadake läbi kurjami pilgu milliseid lahendusi reaalselt tarvis kasutama hakata on ja te saate oma ausad vastused.

Ja pole siin midagi niiväga muud öelda, kui et kas kasvõi süütu mõte sellest, et kui netitehnik vanasti 2 nädalat ei suutnud tulla Sind koju aitama, siis nüüd järsku arstid ja poliitikud kõik Sinust nii väga hoolima on hakanud, et Sind vabatahtlikult aitama kukuvad?

Selline keelitamine mis on aastaid kestnud, ikka elame… milleks see jätk kõigele? Kõigil on rahast suu nii mett täis, et kõik see läga on selgelt näha mis järele sellest jääb… aga enam ei varja keegi seda.

Ja niimoodi ma unistangi, et kõik unustus saaks tagasi ja kõik lõhutud, saaks parandatud. Hip-Hip Hurrrraaaaaa!!!

Kui tõesti jumal on interdimensionaalne, siis vaadakem alguses suure lootuse sagedusel enda sisse ja mõelge, kas eestlane on tugev rahvus? Jah on küll! Ära unusta seda!

 

Jaga esimestena seas oma seinale: