Rubriigid
Kohvilogi

Rahustav vahepala: Minecrafti Stseenide loomise striimid

Jaga esimestena seas oma seinale:

Veel sellel aastal hakkan jagama oma minecrafti loometööde protsessi. Esimene video on tutvustav video ja rohkem saame näha järgmises videos kus ma näitan enda ehitatud loometempleid ja kuvan stseene nendest. Ma saan väljendada ennast läbi nende striimide rohkem. Iga stseen sünnib nii nagu ta sündima peab. Ka minule vahel üllatuseks mõni mesilane otsustab vihma käest kamina ette sossu minna. Soojendab oma tagumiku ära ja lendab tagasi vihma kätte, milline elamus. Las aga sumisevad.

Enda sisemise rahu leidmiseks mõeldud vast pooletunnised stseenid. Mõeldud neile kes tunnevad, et saavad sellest abi. Ma mängin minecrafti tänase päevani, see pole minu jaoks otseselt mäng, vaid elamus. Minu vanaduspõlv saab olema minecraft.

Kuulame meditatiivseid helisid ja muusikat ning rüüpame kohvi kõrvale. Minecrafti Stseenide loomise striimid on üks minu väljundeid leida sisemist eneserahu. Tehtud tööde valik ilmselt tulevikus aitab ka teistel enda sisse rändama minna. Vaatan milliste nurkade alt tundub mõnus salvestada ja selle pealt saab luua ilusaid stseene taustaks mängima jätta.

Eks ma pean veidikene nuputama kontseptsiooni lahti, aga kolm videot on tulemas lähiajal ja sealt maalt vaatame edasi.

Kuni järgmise korrani. Tegelikult ühe eesmärgi olen võtnud ja see on parem mikrofon. Küll aja jooksul iseenesest selgub millal ma selle saan ja siis saab veel paremaid asju luua.

Jaga esimestena seas oma seinale: