Rubriigid
5G Võlud

5G relv? ja Inimesed marsivad vähile vastu?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kui palju olen väljendanud tundeid läbi oma elatud aja. See on informatsioon mis peaks kestma ka 500+ aastat peale mind, et sellest meie ajastust oleks parem ülevaade läbi lihtsa ‘inimese’,

Ma jätan väga maise väljenduspildi ja loomulikult peab mainima, et see on kõigest minu karakter ja minu tunded, minu ärgitus ja minu kärsitus, minu emotsioonid ja minu tunded ning ei ühtki neist mida ma just nimetasin, sest minu sõna minu enda vastu on minu kaitse.

Ülemised jõud proovivad meid aidata, aga nad ei pääse meil ligi sest käbinääre on kinni kristalliseerunud ja mõistused ei tööta, apaatsus sees ja enam kuidagi olla ei oska ega abi ka küsida, sest neil on õnnestumas uue reaalsuse tehislik installeerimine ja inimeste sisse kaasamine, nad peavad õnnestuma, sest variant B on hullem.

Minu väljendus on filtriteta, isegi vaoshoitud, ilma igasuguse motivatsioonita või kasuta, pigem õppematerjal ajastuks peale mind.

Samal ajal paljud hävinevad ja kedagi ei koti, aga kui Sa ei ole mures enda tervise pärast, siis muretse oma laste ja ära kuula mida rosinasilmsed räägivad sulle lisavaktsineerimistest, et kaitsta oma lähedasi, sest loe piiblit ja kuidas saatan toimib.

HÄÄL ON TEHTUD. JUMALIK KOHALOLU. JUMALIK VÄGI. KÕIK MIS TEHAKSE MINUGA, SAIN MINA TEHTUD ENNE SEDA JA SEDA HÄÄLT EI SAA ENAM MURDA – SEE HÄÄL MUUTUB VÕIMSAMAKS AJAGA. JA KES TÕDE ON SOOVINUD TEADA, SAAB SEDA TEADA NÜÜD VÕI KUNAGI HILJEM. MA TULEN TAAS.

 

Surmavad mastid annavad inimestele vähi ja seda ei pea tõestama, see on tõestatud iga päev meie kõigi peal, lihtsalt nagu varemgi, tuleb seda tunnetada enese peal.

Kui hetkel on kõik peata kanad ja keegi ei suuda konkreetselt öelda mis maailmaga lahti on, siis mõtleme välja stsenaariumi kus kõik on siililegi selge ja vaatame kas maailmas toimuv ja asetsev märgib loogilist selgust peale seda. Ütleme siis väidetavalt, aga loetleme loo mis annab ülevaate mis võiks justkui lahti olla.

Pandeemia loodi selleks, et varjata kulisside taga toimuvat massimõrva ja see sõda nähtamatu vaenlasega on kiiritus, radiatsioon või dimmerdatav sagestus, nimetagem kuidas tahate, aga mõttest saab iga elusolend kahtlemata ise oma peaga aru.

Kõik see hingetus, tundetus ja immuunsuspuudulikkus tuleneb nendest ümberringi kõikjal olevatest sagestustest, see tekitab inimrakkudes stressi ja lämmatab rakke.

Mida veel teha saab on teadmata. Mõned võimalused mida kardetakse on võimalus luua tapvaid suunatud kiirgusi teatud aadressile ja kui sellega pihta saada, siis süda ütleb ülesse.

Siis on väiksemaid kiirgusi võimalik saata kindlale aadressile tekitades kiiremini kulgevat vähki ja muid surmaga lõppevaid hädasid. Eksperimenteeritakse palju, sest tehnoloogia on uus.

Inimesi saab massiliselt hulluks ajada. Pininaid kõrvas kuuldes võite kindad olla, et teil pole see looduslikult esinev tervisehäda vaid kogesite “Havaana effekti”. Kujutan ette et seda meeltehäireid tekitav paanika hakkab olema iga protestori argipäev.

Ühesõnaga, sellega saab palju teha idee järgi, fantaasiate küsimus ja mänguväljaku kohandamine vastavalt vajadustele, meil on tarvis usaldada, et meie valitsuse eksperdid ei luba oma rahvaga midagi halba juhtuda, aga need asjad on tõsiselt vaja kahtluse alla seada.

Kahtlane on selle peale surumine vastu meie tahtmist, mida me teha saame? Ma ei oska isegi midagi muud teha kui lihtsalt küsida mis toimub, miks te … ah ma tean juba niigi kuidas maailmas asjad on, eliit on muidugi ise ka omavahel tülis, et see on see meie ainukene võimalus veel aega võita.

Maste dimmerdatakse ja üle maailma inimesed surevad. See hind on väike hind, et eliit saaks üle maailma lahti rullida mitu eesmärki korraga millest üks on täielik kontroll masside üle ja tehnoloogilised uuendused, inimesest saab produkt ja keegi ei hakka omama mitte midagi ja nad on selle üle õnnelikud. Amazon ja Google esiotsas hakkab inimestele pakkuma teenuseid.

Erinevad marionetid saavad piisavalt võimu ja rikkust, et see neid pimestaks mille arvelt see neile antakse. See on massiline õnnetustelaviin mille hinda maksavad inimesed üle maailma. See pole hind mida oleks inimene nõus maksma oma elu hinnaga, aga kuna see sinu elu ei puutu neisse, siis sinu elu ei ole väärt sittagi.

Nüüd, et oleks võimalik maha pesta jälgi millest inimesed kokku hakkasid kukkuma, siis tehti PCR testid, et koguda ühtepidi võimalikult paljude inimeste DNA signatuuri ja teisalt nakatada nad viirusesse, et siis veelkord… pesta oma jälgi. See pole õnnestunud täielikult ja nüüd tehakse kampaaniaid booster vaktsineerimistele.

Kas Teile ei tundu juba kõik päris fiaskona? Muudkui boosti ja siis kaitsed teisi, aga keegi pole kaitstud, seega tehke veel boostereid, kuradi boostereid ma ütlen… issand nad naeravad meile näkku.

Varsti hakkab jahtimise kampaania, siis on vähe alles jäänud ning lihtsam neid kõrvaldada. Nad tulevad lastele ka järele.

Ükski NPC maatriksis ei seisa teiste inimeste eest, ainult empaatiaga sündinud kaastundlikud elavad inimesed näevad ja tunnevad kohustust kaitsta teisi ligimesi.

Kas Sina suudad ennast lainestada jumala olemusele ja näha, et meile ei ole tarvis neid antenne, maste ja netti… kuulge see on sulaselge vale mille jaoks see üle terve maailma lahti rullitakse.

Seda leviala pole vaja Himaalaja mägedesse või Tootsi kuhu pääseb ainult üle silla ja ei ole teadaolevalt väga palju inimesi kes tahaksid isesõitvate autodega sinna minna, aga ometi on keegi paigaldanud ka sinna kultuursele korstnale tapamasti ja sellest veel vähe, ehitati ka eraldi mast koos lisaantennidega, et kindlasti leviks igale poole see holokiiritus.

Keegi ei ole soovinud kiiremat internetti ja kellegil pole raha isesõitvateks autodeks, ega keegi taha koju omale jälgivaid seadmeid… absurdne põhjendus keset pandeemiat kõikjale paigaldada ülesse need relvad. Justnimelt relvad need on.

MA EI NÄE TEIST PAREMAT KOHTA 5G VABAKS AMETLIKUKS ASUKOHAKS EESTIS KUI TOOTSI. – Ma hakkan nõudma vastuseid ja Eestis peab olema koht kuhu inimene saab põgeneda vastavalt oma tundele sellest eemale.

Ja ma alustan oma selgituste hankimist väga sõbralikult. Olen ka juba alustanud TÄIESTI ALGUSEST nagu väike laps ja lõpuks saame teada kes vastutab ja kellega asjadest rääkida saab.

Ja kui niimoodi lihtsaid küsimusi küsides mind maha hakatakse tegema ja vastuseid ei anta, siis on asi suures pildis kahtlane.

Ja ma ütlen… me olemegi konnad keda aeglaselt keedetakse ja ei enne meie tervis taasu ega paremaks lähe, kui need mastid sealt ka maha on võetud. Nii et kes iganes need paigaldas, võtke need kohe maha või teie hinge arvele läheb potensiaalne massimõrvas osalemine. Ja need kes veel surnud ei ole, teavad, et nii paljud surid loomulikku vähisurma või midagi muud meditsiiniliselt taburat.

Sõda on raha loomise mäng ja see pole ainukene, sest suurim eesmärk väiksemate mängude peal on võtta kontroll terve maailma üle – otsige iga pere vandenõuteoreetik ja palugem talt vabandust alustuseks ning seejärel küsige küsimusi ning lubage võtta seda kuulda ning hakata kiiremas korras oma peaga mõtlema, et kuidas üle elada järgmine suur uputus mis on tulemas läbi kiirituse.

Ärge kuulake ka neid professionaalne või eksperte kes ütlevad oma anonüümsete ülemuste või äraostetud käsuandjate poolt et 5G pole isegi sisse lülitatud või mida iganes muud, see pole oluline ja see on teemast kõrvale kaldumine.

Mastid kohe maha, tervis kõigil hea, vaadakem et nad ei peida neid maste mujale… hetkel on õudne aeg ehitamisel ja hinge pole mõtet süstla heaks ära anda, saades vastu kalmaare ja grafiiti oma verre.

Palun tehke kohvi ja vaadakem ühte naljavideot selle kõrvale mis mind naerma küll ei ajanud aga võibolla teisi tüüpe botte küll:

Kui see mõte võib osutuda kasvõi vähesel määral tõeks, siis meie seda tõde ei kuuleks. Kes usub jumalat, see usub piiblit, kes usub piiblit see usub elu mis toimub meie silme ees. Tasub vaadata ja aktsepteerida, et põrgu on maa peal lahti.

Ja ma ei saa midagi selle eest, et hoiatan plaanide eest mida keegi ei taha uskuda, et plaanitakse, aga ma tunnen, et ainult nii suudan ma täita oma missiooni ilma vägivallata, jagades informatsiooni mida faktikontrollijad ei suuda ära tõestada sest statistika ja faktid on alati lobitöölistele antud öelda, teistel jääb ainult pimesi uskuda.

Kaua naerda ei saa, sest üha rohkem on tulemas mutateerivaid tüvesid mis pole midagi muud kui sageduse dimmerdamine ja nii nagu algusest peale on öeldud ja hoiatatud, siis need mastid on trooja hobused ning need peavad kohe kaduma enne kui terve maailm on hävitatud ja inimkond alustab uuesti, aga juba uues kontrollitud sünteetilises tulevikus mis on vastanud jumala singulaarsusele.

Seda nad nägid ise, et inimkond hakkas esoteeriliselt ülesse ärkama ja meil oli korraks hea, mäletage seda… sellepärast see pask tuli, sest meil oli liiga hea. Maskid ette koerad!?

Milline alandamine. Inimene tooteks, mask pähe ja vaikust pööbel.

Ma võin ainult soovida, et see oleks üks halb uni, aga eks igaüks kogeb ühel hetkel varem või hiljem ise millest see naljajutt käib.

Teie viimane võimalus on uurida kuniks veel saab ja öelda EI ning otsige kõikjalt ülesse kohalikud vastutajad kes need mastid maha võtaksid! See on rahva õigus ja vabadus, ka kohustus öelda.

Miks Sul sitt on olla? 5G

Miks Sul paanika tekib? Maskid

Miks Sul sitt on olla ja hullemgi? Vaktsineerimine

Miks Sa vaba ei ole? Korruptsioon

Miks Sul vara ei ole? Laenud ja Euribor

Miks Sa õnnelik ei ole? Maksimaalne “kaua võib” stress.

Sa pole üksi sellest. Ja kes ütleb, et ära vingu, viska talle valge kinnas põsele. Tulevad nemad ütlema kes meid ei mõista. Saagum mõistma siis. Viska üks kinnas ja mis sul kaotada.

Te teate, mõistate… pilt on selge ja muutub selgemaks, aga aega jääb vähemaks. Vähk ja südamehaigused, hingamisraskused… neil on oma seletus kõigele, aga see ei pea paika – eksivad siinkohal nemad.

Kui kuskil on mõni koht 5G raadiusest vaba, kolige sinna ja EMF kaitse on soovituslik, ma isegi ei tea mis aitaks… sest ainuke lahendus minu südamerahule on mastide maha eemaldamine nende poolt kes need paigaldasid ja raha selle eest tasku panid.

Edasised võimalused neid antenne relvadena kasutada on igale eksperdile veel teadmata potensiaal, ei suuda nemad kinnitada ei mulle ega paljudele teistele samasugustele selle ohutust, eriti kui ma pean lugema kuidas valitsustes küsitakse kas on võimalik juba olemasolevaid relvana kasutamise tehnikaid kasutada kurjasti ära… küsimus pole enam selles kas seda saab relvana kasutada, vaid kas seda annaks kurjasti ära kasutada… miks ma kirjutasin nii mitu korda seda on vist a) ma rõhutan seda asjaolu või b) ma olen rünnaku all.

Nali naljaks, aga lugege ise: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8733248/

Siit leiate info kuidas töötab mikrokiirgusel helide sisendamine inimesele ilma igasuguse tehnikata. Sa ei pea kasutama enam kõrvaklappe et kuulda peas hääli. Sulle saab sisendada hääli läbi suunatud kiirguse. Julian Assange ütles ka, et vahetult enne kui talle järele tuldi kuulis ta peas “Sa oled tolm. Sa oled surnud. Me tuleme järgi Sulle!” , see võis olla vabalt RF energia eksponeerimine praktikas.

Teate, siin on veel üks huvitav viide kõigile:

PATENDEERIMISNUMBER: US6754472B1 ( meethodi all usun, et see vihjab 5G poolt pakutavate võimalustega )

ja vaadake kes seda patenti omab… need on väiksed küpsised mille kallal nosida saate.

Maksin aastaks veebimajutuse ette ära ja kui minuga midagi juhtub, siis no see oli hind mida selle eest maksta. Ilusat kohvielamust.

Jaga esimestena seas oma seinale: