Rubriigid
5G Võlud

Kristuse õli ja väiksed kohvid ning 5G tuleb maha võtta!

Jaga esimestena seas oma seinale:

Väike teavitus: 3 veebruar, 2023 , USA kohal, hetkel Montanas on lendamas midagi huvitavat. Kas see on ikka õhupall nagu nad ütlevad? Aga vast samas on ka. Trooja hobune ja Roswelli UFO ajaloo kordamised ütlevad ainult seda, et ka seekord vast läheb läbi.

Uuendus 12.02.2023: USA hävitaja tulistas alla Kanada kohal lennanud tundmatu objekti. Ja no ise näete kuhu edasi läheb see.

Sotsiaalmeedias ma ei viibi juba aastaid, reklaami ei ole teinud ja kõik minu väljendus on alati olnud tasuta. Vähesed inimesed kes külastavad ja kohvi kõrvale minu loometööd loevad, siis ka selle piisava vähemusega kipun jälle kahtlustama, et olen mustas nimekirjas oma lehega, vaatamiste statistika on kahenenud üle öö.

See pole mu esimene rodeo. Hingemaailm oli täpselt samamoodi, enne alkeemiat üleval, aga kenasti pärast nende tulekut blacklisti all, et linke ei saanud ka jagada. Sellist võimu minul ei ole.

Sellest pole midagi, sest ma olen kõik väljenduse turvaliselt alla laadinud ja see on trükivalmis. Ma ei taha sellest raha luua, seega kui üks aeg mind enam ei ole, siis saab keegi teine selle peale mõelda, sest ma laen selle ülesse selleks puhuks kõigile lugemiseks.

Hea on väljendada ennast juba pikki aastaid järjepidevalt, õppides koguaeg midagi uut juurde ja proovides leida hetke kõik kokku omavahel siduda, sest siis on kõik selge. Selge kus me oleme ja kes me oleme ja mida me peame kiiremas korras tegema.

Ma pean hoidma kõike meeles ja kui uuesti peaksin sündima, soovin, et kõik mida olen teksti pannud, on nähtav lugemiseks. Ma pean leidma võimaluse ilma igasuguse vägivallata lõpetada see inimeste massiline kontrollimine ja hullutamine. Kõik need snaipripostid mis nad ülesse installeerisid, kas nad on raha nimel valmis ka oma enda perekond hukule määrama? Võtke kohe maha.

https://www.telia.ee/era/mobiil/5g/

Kes Sa oled, kustkohast sa tuled ja mis kõik on võimalik mida me ei tea? Jumalikule teadvusele lülitumine käib jagades armastust ja valgust. Kõik kuidas sa seda väljendad on Sinu loometöö üks osa.

Kõrgel vibratsioonil sagestatud meeleseisund omab sellist mõnusat meeldivat meelekõditundmust. Karma on tõeline. Tee head.

Kui me laseme dikteerida teistel enda eest, siis me muutume deemonlikuks. Deemonid ei jookse meie ümber ringi ega käse midagi teha, vaid see on meie enda valik. Me oleme valikud enne meie tegusid. Kõik kes veel elavate kirjas, neile laskub kohustus tunda kergust, aga see on kõige keerulisem ülesanne meile kõigile.

Me oleme kahtlemata tulnukad. Me oleme kohas kus elasid teised. Simuleeritakse ja eksperimenteeritakse, venitatakse ja salgutatakse. Me peame võitma nad ja olema sellest kõigest paremad, olema üle.

Kuidas jõuda suure rahu küllusesse? Inimene alustab õppetööd kõike kogedes, aga meile on antud ka meeled mida saab manipuleerida ja kõik siia maa peale sündinud inimesed on tulnud siia õppimaks vaatame valedest välja, tõele otsa.

Mis või kes… Me ei ole see kes peeglist vastu vaatab. Me oleme see mis vaatleb. Me oleme need kes vaatavad sellele peegeldusele ise esimesena otsa ja see peegeldub meile tagasi. Me oleme need olendid kes kasutavad seda keha ajutiliselt.

Surm on avanemine algusele. Teekond eetrisse. Kui me arvame, et sureme, siis see on hirm mis on meie enda valik kuhu laskuda. Kui me otsustame igat hetke nautida, siis me elame. Kui me sureme, siis arvame, nii nagu ka sõnastus seda serveerib, et meie oleme see mis sureb, aga mitte meie ei sure, vaid maine lihakeha on see, mille jätame.

Me ei saa karta, sest pole mida kartma peaks, meie ei sure, meie jaoks jätkub elu edasi. Teised on need kes jäid maha ja ootavad oma õiget aega selleks võimaluseks.

Eetermaailm on täis armastust ja kõrgeid noote mis võtavad hinge laulma jumalikus ülemkooris täis valgust ja harmooniat. Tule puhka teadmiste lõkke ääres ja lase igal praksuval helil seletada sulle kõigest sellest mida oled kuulda soovinud.

Ei ole seal janu ega tühjust, ega millegi järele puudust tunda. Kõike on seal alati külluses, selliselt, et jätkub kõigile piisavalt. Ahnuse asemel leidub seal õpetlasti kes annavad alati rohkem kui küsida oskaks, aga mida nad annavad on tänu üheskätt tähelepanuga mida neile kingid selle eest, et nemad saaksid Sinule jagada oma õpitut ja väljendada selle õpitu parimaid külgesid erinevateks otstarveteks. Nad on taevalikud meistrid, loometöö väljendamine on nende igapäevane tegevus piiramatus eetermaailmas, oma templites.

Me oleme lihakeha kui ka eeterkeha mõlemat. Füüsiline kehastus on nähtav ja on ajutiseks õppetööks mõeldud väljendusavatar. Spirituaalne vaim aga on nähtamatu ja igavene.

Jumal, või kõige arhitekt, allikas või algus, see on meister kõiges mida teeb. Kõik selle singulaarsuse fragmendid täidavad ülesannet kollektiivselt ühenduda ja luua võimalikult hea külluslik olemine kõigile võrdselt, aga hirmude, kahtluste, paranoia ja muude pahede meelevalda sattunud inimesed on andnud ennast deemonite meelevalda. Me oleme hing, mitte lihakeha. Keha on meile antud, hing oleme meie. Hinge allutamine on kõige alus.

Kui me soovime avarduda oma hingelt täielikult valguse rüppe, siis me peame siiralt enda sisse vaatama ja mõtlema sama siiralt väljapoole, tehkem häält, kasvõi noot, sest iga signaal ja impulss, ka pooleldi magavalt inimeselt on võti valimaks hea poole. Kirikute eesmärk oli lasta saalitäis õigeid helisid kumama läbi geomeetria mis igal kirikul oli rätsepatööna. Need tervendustemplid ravisid ja lubasid tõusta inimestel kõrgematele jumalikele teadvustele.

Teeme head neile kelle heaks midagi teha saame. Teeme head neile kelle eesmärgid on üllad. Teeme head iseendale ja oleme ühtselt hoitud kurja eest mis hiilib seljatagant.

Ehitame ja loome, väljendame ja armastame loodusreaalsust, selliselt ei ole me üksinda mitte üheski situatsioonis. Meie hoiame iseennast, valgus ringleb ja trallitab südames.

Teenige nii palju häid punkte kui te suudate. Hoidke enda teadvust kõrgel ja armastuse meelevallas, selliselt, et te ei sõltu teistest, vaid toodate valgust enda südamest.

Maa peal olevad iidsed ehitised ei ole inimeste ehitatud. See on kõik valetatud. See vedeles juba kaua aega tagasi, aga mitte siiski nii väga kaua aega tagasi ja vabamüürlased olid tavalised ehitajad kes said kõik omale tasuta, lihtsalt hakkasid lugu välja mõtlema ja väitsid, et nemad ehitasid midagi. Kaarikud ja hobuserattad, vagunitäiejagu lapsi nikli eest töösturite koju, süsteemi lahti lastuna ja populatsiooni programmeerima enda propaganda poolt.

Kõik mida näeme maal, seda näeme eetermaailmas. Kuidas me oma missiooni maal täidame, sõltub meie valikutest mis igaüks annab meile kas lootust või võtab seda. Meie raskused on mõeldud lahti laskmiseks, aga esmalt lahendamiseks, ka õppimiseks ja ega mitte keegi teine ei saa teiste eest selle koha pealt kaasa rääkida, sest õppetükid on väga individuaalsed.

Paradiisikihid on meie enese teadvuse taga kinni. Maa peal on kõigil probleemid, raskused ja saladused mida peetakse nõrkusteks ning proovitakse ära kasutada absoluutselt iga inimese peal kasvõi korra elus, aga selle ületamine on kerguses elamine, teadlikult jumala enese rüppe laskudes, teades mida keegi on teinud ja andestada, ka valed mida paljud võinuks uskuma jääda, ka need tuleb andestada. Ära hoia kinni mitte millestki, aga anna tänutunde taktis tagasi kõigile valgust, soojust ja armastust leida enda parimad osad mis viivad meid edasi jumala kuningriiki.

Surmahetkel otsustab ikkagi emotsioon ja tundmus, meie meeleseisund, et kas me oleme oma õppetükid maal teinud ja suudame lahti kõigest lasta, see tähendab jätta selle maise keha tänutundega ja naeratusega. Pääsedes koheselt kõige kõrgemate sageduste nooti kus meid juba ootavad külluses kaetud laud ja tuttavad näod.

Kui me hoiame asjadest kinni, siis see häirimine hakkab töötama madalates sagedustes ja me võitleme oma meeleseisundiga kõige hea vastu mida meile pakutakse. See on meie enda valik igas olukorras lahendada võimalikult karmavabalt iga olukord, teadlikult ja rahuseisundis.

Kui me soovime edasi minna järgmisele sagedusele, kõrgemale elule, vabale pääseteele, hubasele uhkusele, siirale tundmusele, siis me peame muutuma harmooniliseks oma olemuselt, alustame algusest, iga hetk loeb, tee head. Andesta ja ütle siiralt häid sõnu.
Kõrgematele vibratsioonidele saame tõusta läbi head tehes. Tee pidevalt head, märka ainult häid külgi ja too neid inimestes esile.

Jäta ütlemata õel märkamine ja proovi anda igale inimesele head tagasisidet, sest see viib edasi. Ole lihtsalt lahke ja lõpeta edukalt oma maapealsed eksamid, tee see ülesanne maal ära ja tõuse kõrvuti meistritega ajatus meelerahus ja armastuses, kohas kus paradiis.

Oskus ja tahtejõud ka julgus võtta vastu lubamine igas olukorras, usaldada ennast kõige hea kätte mis ootab juba Sind, Sinu tõelise teekonna alguses. Nüüd alles elu algab.

Kristuse õli, seljaajukanalid ja väiksed tassid kohvi rüüpamiseks, selliselt lõpetame poeesia sellest mida me veel ei tea.

Jaga esimestena seas oma seinale: