Rubriigid
Kohvilogi

Kohvi on ikka sama maitsega

Jaga esimestena seas oma seinale:

Juhei, ma oskan nüüd sõnadesse paigutada ühe sõnumi kõikidele tervendajatele, raamatutarkadele, nn selgeltnägijatele ja mõned eraldiseisvad isikud kohe kes aja jooksul on tulnud oma pahameelt näitama.

Just need kes pahameelt tulnud näitama. (Olen saanud ähvardusi ja surmaotsuseid seetõttu, et ma olen mina. Mulle on antud aega muuta enda arvamused ja sobitada need teise isiku tõekspidamistega või muidu jne… lugusid on). Ma olen läbi imbunud aja jooksul erinevatest mustadest maagiatest mida mulle on öeldud, et peale pandud, aitäh selle halva eest, aga kohvi on täpselt sama maitsega kui enne. Võibolla kergelt kibedam.

Võimalik, et vahel ongi targem kõike kõrvalt vaadata.

Palun ärge tulge mind ründama ja õpetama. Ma ei ole seda küsinud. Ma soovin ise jõuda kõige selleni mida Teie juba teate.

Ärge tulge mulle ütlema ja targutama, sest mina ei ole Teie tasemel teadlikult. Minule meeldib minu maailmapilt. 🌞 Ma ei jää igavesti ühte kohta seisma, olen muutuv olend.

Mina teie niiöelda tööd eest ei võta, ma ei ole mingi selgeltnägija ega usugi sellesse. Ma usun intelligentsetesse inimestesse ja tunnetajatesse. Ravida saab loomulikult inimesi. Eneseusk ja lootus, armastus. Küll aga tõesti millises pagasnikus keegi oma peput peidab, huj snajet või kuidas öeldakse, äkki joppab, aga ma ei otsi sellist tiitlit või saavutust.

Kui Te olete tervendajad, siis ilmselgelt on veidike kohatu mulle üldse tulla sappi pritsima. Mina ei tule Teile seda tegema, seega ilmselt häirib Teid midagi minu juures ja te tulete elate ju kõik halva mida olete võtnud kelleltki endasse ja viskate selle minu ukselävele.

ZumZumZumZumZum. Ananassikompvekid.

Ma ei jõua teiste järgi teha. Mul on iga päev 10 raamatusoovitust ja eluõpetust jne. Kõik on tore, aga siis vahel tulevad inimesed kes ütlevad lihtsalt konkreetselt halvasti, ilma mind tundmatagi.

Loomulikult mulle läheb hinge. Lugege 10x seda viimast lauset, siis mõistate. 🙏 Ma ei varju fassaadi ja vale taha, et ütlen, et mulle ei läinud hinge. Mul on see olemas ja see on küll tugev, aga samas nõrk koht selleks on kaashingede pahatahtlikkus mis tingitud madalakestalisest reaalsusest, illusioonidest ja kõikidest negatiivsete emotsioonide ja tundmuste pagasist mis mingil hetkel plahvatab. Ma saan aru jaa, aga proovige ka teie seda mõista.

Teeme kohvi, naerame ja räägime toredaid asju koos. Miks me üldse peame läbi fassaaditiitli tulema üksteisele paha ütlema? Sa oled ju ise ka hea inimene, miks Sa valid arvama, et ma ei oska enda eest ise seista? Olen siiani teinud seda ja iga päev ainult paremini. Kallistan.

Uskuge, kui mind ümbritseks ruumis 100 kõige targemat teadjat ja ma küsiksin siis neilt, et “olgu, te võite minu eest paremini teada kes ma olen ja mida teha võiksin ja mida mitte”, aga uskuge, me ikkagi ei jõuaks mitte kuskile sellega.

Kõigil inimestel on enda kogemused ja vaatenurgad, meid kõiki ümbritsevad erinevad inimesed ja olgu, probleemide olemus on suuremas osas üks ja see sama, et suhted, raha ja tähelepanu mis omakorda on seotud kõik armastustunde ja võibolla ka võimutundega, aga räägime vähemalt asjadest ausalt.

Mina õnneks olen alati öelnud, et ma ei ole pühak, see tähendab, et ma võin teha soovi korral sigareti, juua ennast potiääreni täis, teha tattoo kui tunnen seda… ma põhjendan enda jaoks ära selle.

Mina sisustan enda kosmost ise.

Ma soovin eksida, mida rohkem ma eksin, seda rohkem ma õpin, ma ei soovi toppama jääda baasteadmistele ja kindlale ajaperioodile. Ma hääbun selliselt ära ja kui ma hakkan kuulama mida minust arvatakse, siis on taaskord võitnud pimedusepool niiöelda, sest ma olen sattunud paradoksi kus ma ei oska ennast enam väljendada, sest olen hakanud kuulama teisi õpetusi või inimesi ning seda ma endale lubada ei saa, sest mu kehastus on laenatud ajal siis.

Ma ei soovi seda raisku lasta enda jaoks, see tähendab, et mina ei pea tegema nii nagu teevad seda kõik teised. Mina tahan proovida enda moodi, sest ainult selliselt ma võin komistada millegi uueni.

Ärge uskuge kui keegi ütleb teile egoist. Olgu, te võite seda olla, aga see pahatahtlik energia selle taga on ju tegelikult see mis meid murrab. Kui me suudame selle energia maha pesta, siis see sõna “egoist” ei tähenda mitte midagi enam meile ja selliselt me oleme vabad jätkuvalt enda tegemisi looma ja läbi selle võib sündida midagi ilusat, eks ole ju tegelikult nii.

Olge ikka Teie ise ja vaadake ühiskonnast, endast ja inimkonnast väljaspoole ja siis teist saavadki selgeltläbinägijad. Te näete asjade lihtsust ja korduvaid mustreid ja see on teie enda valik kui soovite teadlikult läbi põdeda neid oravarattaid, nii nagu mina seda teen, aga juba praegu ma ütlen, et minule aitab.

Mina sain oma isud täis, sain kaasata palju inimesi rääkima enda lugusid ja tunnen, et mitte miski ei ole tühja läinud.

Sõnasõdade pidamine on vanakool ja kui igaüks saab iseendaga hakkama, siis see ongi ülim eesmärk.

Nüüd ma saan olla edasi see jäärapäine krutskeid täis noormees kes võimalik, et ühel päeval ei virele enam vaesuses ka, sest tegelikult on see suhtumise, kättevõtmise ja endale selgeks tegemise küsimus. Mida sa täpselt soovid, millistel põhjustel ja mis su edasised plaanid on. Kui Sa tahad raha, siis võid tõesti lotoga võita raha ja selle nädalaga kaotada. Olenemata summast.

Kui soovid midagi suuremat, ja sul on kõik selge ja tahtejõud toimib, oled teadlik, siis raha muutub vahendiks, see on juba elementaarne tööriist jõudmaks unistusteni. Et võibolla seda mängu nüüd vaikselt mängima võibki hakata, aga seda kõike ma räägin jällegi meelega, et vaadata kes selle peale ärritub ja just sellest viimasest kinni võtab.

Senikaua kuni mina ei muuda oma suhtumist rahasse, seda ei tulegi, aga mulle lihtsalt nii meeldib kõik nii nagu see praegu olnud, kuniks mulle enam ei meeldi ja siis ma teen nii, et meeldiks. Äge kui Sulle on lubatud ka vihkamine, et siis teada probleemi olemust ja seda lahendada. Sellest räägin tulevikus.

Nüüd vahetan jälle teemat, sest ma võin seda teha ja ma ei ole pahatahtlik. Kõigil on lubatud sõnaõigus ja sõnadel küll on energiad taga, aga sõnad võivad olla ka trooja hobused.

Mine perse armsa häälega tähendab sootuks midagi muud kui see kui keegi tuleb “mängib sõpra”, aga sa lihtsalt tunned, et ta otsib Sinu nõrkasid külgesid ja proovib Sind hammasrataste vahele kakkuda. Vaadake suurt pilti ja tehke tassike kohvi. 💚

Mina olen paigutanud enda maailmapildi endale sobivalt, disaininud seda ja kujundan siiani. Tulge teinekord vaatama. Küll minu jutt aja jooksul selgemaks ja arusaadavamaks muutub, ma olen sinna suunda vähemalt teed leidmas.

Isegi võibolla kõik need meteoriidid mis sajatuvad näitavad mulle hoopiski, et vahel ongi targem seisatada ja lihtsalt vaadelda. Vahel on õigeim olla vähe hulluke ka, sest ainult niimoodi võid sa oma mõistust säilitada paremateks aegadeks.

Ja üleüldse lõpetage teiste inimestele ütlemine. Igaüks teab ise kõige paremini mida ta on või kes ta ei ole. Mõistab ka poliitik. See pole raketiteadus.

Ja kui Sina oled samamoodi maailmamuutja, siis me ikka peaksime toetama üksteist. Kui oled tervendaja või sensitiiv, siis on Sul ka juba niigi kõik endal hästi ja Sa oled õnnelik, tänulik ja armastav selles mida teed ja kes oled. 💚

Jaga esimestena seas oma seinale: