Rubriigid
Kohvilogi

Kaugelt vete tagant

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kusagil kaugel vete taga, sealt tulles teadmata. Tähtede spiraalis keerutades, kaasa tantsides kõigega. Käsklustest mööda põigelda, et aega luua endale.

Tundmata sealjuures kübetki süütunnet, et teha võib kõike kui hing on vaba. Kas inimene usaldab ennast vabaks lubama või otsib tihti naabrilt luba.

Mis tungiv tahtmine see püüdlusena esineb, vabaks saamise soov. See on tulenenud sellest, et hing ihaldab. Püüdluste kosmoses püüame, kuid püüdlusest ei tulene olemine. Olemist saab valida, aga valik on liiga kerge, seega ma teeme selle raskemaks. Olen puudutanud kohalolu, õrnalt mind ta kõditanud kroontsakrast varvasteni.

Kõik paratamatus mida läbi käinud oleme, tehtud ta on. Kõik õppetunnid on liivapehmus sinu talla all. Naelte otsa astuda ei tasu, seega vaatlemine ja tibusammul rada käia on mõistlikum, sest naelasid vedeleb igal pool meie teekonnal. Auch, jälle astusin peale.

Sind kannab meelteorgasmideni mesiõrn sumisemine, et kogeda ühe korra veel mis hea on kõrvus, mõeldes südamega. Kas tunda saab mõnusust kui oled lubavuses voolavuses.

Sõnumite triikimine sirgemaks, seda teha saab igaüks ise, aga praegu oma kohalolukortsudes ajaga mängin veel. Tähtedevaheline ruum on maagiline, täis seiereid mis liiguvad alati mõlemale poole, nii paremale kui vasakule, kinnitades usku, et illusioon on mängitav kahele poole, olenevalt vaatlejast.

Ajarändur tuli tulevikust ja leidis oma lapsepõlve ploomipuu alt käsi mulda toppides võtme, et avada keldrist uks, et pääseda koju sööma klaarõunamannavahtu. See oli lihtsalt aja peatamine kõige eriskummalisemas paradoksaalses momendis kus sügislehtede kandmine läbi tuulte tundmuse emakese maa põrandale viis.

Mis on Sinu hingelise kõla helipilt täna Sa maaväline kaunitar või mahekarge mehemürakas. Printsid ja Printsessid, Kuningad ja Kuningannad, Lõvid ja kõik kes te ennast võrdlemisi tunnete vastavalt samastavalt. Mina ütlen, et olen fööniksi kombel taas uuesti sündinud ja kirjutamas uut lehekülge oma elus.

Ananassikompvekid ja südamed minu viimastele toetajatele kes vaimselt kirjutanud kaasa minu elulugu. Muah, imeline on maailm.

Jaga esimestena seas oma seinale: