Rubriigid
Kohvilogi

Lubanud, et kinkinud, mitte lubanud, et lepingus

Jaga esimestena seas oma seinale:

Armastus oleneb selle käsitlejast. Kuidas valid hallata seda loomekunsti ja milliseid printsiipe austad.

Kas selles leidub kübetki väärikust, austust ja huvi olla lahendustes.

Milline strateegia on Sul enesearmastusega ja kuidas kaasad sellesse teist poolt, et temas tuua mõistmine ja usaldus Sinu osas.

Kuidas suudad olla avatud teisega ja kõneleda samas keeles, et anda samaaegselt kogu maailma vabadus ja samas kinnitus, et kogu maailm on ühele see teine.

Sa saad olla Sina, võid jagada oma armastust teisele ja kui see on kahepoolne andmine, meenutabki see igavese armastuse igiliikurit meenutavat number kaheksa sümbolina teatud numbrit.

Kas täielikul allaandmisel ja tahtes surra, tuleb universum kiusama Sind tunnetega mida olid unustanud sootuks. Headus mis sajatab keset pimedust oimusagarast südamikutuumani, et tõmbab jalad alt kõiges tugevuses mida hoidsid ja kaitseb lubavuses mida Sa ei saa iialgi kontrollida enda nägemise järgi.

Kas Sa oled valmis pühenduma ja andma endast eeskuju, saamaks seda vastu kingitusena tänutundes ilma teiselt seda ootamata. Ma usun, et see pühendumine on püha ja see on olemas.

Mees saab olla naisele, sest naine on lubanud ennast mehele. Lubanud, et kinkinud, mitte lubanud, et lepingus.

Midagi ei tohi suruda, midagi ei peaks tõestama. Leping kui selline, on hingeline kokkulepe, ei ole vaja täita, kui tunne pole õige, aga kui miski tundub õige, siis on see õige. Kuid kes teab, mida tean ka mina, ma ei tea mitte midagi. 🥺❤️

Jaga esimestena seas oma seinale: