Rubriigid
Kohvilogi

Kanep -ist otsi lahti tehes

Jaga esimestena seas oma seinale:

Kõik mis ma räägin on väidetavalt. Muah. ❤️ See on minu lugu, sissejuhatuseks ja panuseks. ❤️ Kohelda Armastusega.

Kanep on väekas umbrohi mida tuleb kohelda austusega, aga mistõttu seda siiani suurem osa inimkonnast teinud pole, siis polegi saanud taim oma austust inimeste osas ülesse näidata. Uuga-buuga.

Kui austad taime, siis õpid seda taime tundma kirgliku uudishimuga ja avastad seda mida teised ülejäänud suurem osa inimesi teadnud ei ole ega soovigi teada, sest nad on hirmutatud ära erinevate juttudega ja ise ei proovi.

Siis on need inimesed kes proovivad ise ka, aga valesti ja saavad halva kogemuse, sest on paranoilise olemusega ja mõned ütlevad, et ei tunne midagi.

Pane käsi suu ette kui aevastad, sest nii on viisakas.

Mu hea sõber on öelnud, et “Kanep, see võimendab seda millele Sa keskendud…” – ja see aitas mind oma teekonnal.

Mida see kõik näitab? See näitab seda, et milline on inimese loomus, seda ta võimendab ja see realiseerub. Neid halbasid kogemusi jagatakse massiliselt ja nii nagu kõik muu siin maailmas, liigitatakse kanep valesse sektsiooni.

Muud ma ei kuule kui neid halbasid kogemusi. Justkui häid kogemusi polegi olemas. Justkui vaataksime mööda algolemuslikust murekohast milleks on inimene ise.

Mis on Sinu eesmärk ja kas Sul on üldse üks? Ma tean ise ka, et kui ma ei teaks mida ma teen, siis kaevaksin auku sügavamaks. Ma võtsin vastutuse enda eksperimendi eest ja ma olin edukas. Paljud veel ei ole, ma tean, aga selleks me õpimegi, et teadmatusest saaks teadmine ja tarkusi reguleeritakse mõistusega ning leitakse valemid.

Inimene kes loeb seda juba eos kibestunud energiaga, ausalt, ära loe edasi ja ära kommenteeri ka, Sa lihtsalt ei mõista.

Keegi ei käse Sul kanepit tarbida ja Sa ei pea seda mitte kunagi üldse proovima ka mitte. Sina elad oma elu ja teed täpselt seda mida soovid teha. Kuid kui Sul on uudishimu, siis las see tuleb koos headusega ja taotlusega.

Sa ei tea millest Sa ilma jääd kui Sa pole õppinud ennast talitsema ja vabaks laskma, sest instrumendid on olnud sajandeid, aegade algusest peale meie ees. Sa arvad, et püramiidid ehitati selge mõistuse juures?

Seal oli samuti ühe taime reaalsus mis andis neile selle tahtejõu luua õitsev tsivilisatsioon. Aga see selleks. Looduslik taimereaalsus on aidanud inimesi läbi sajandite, aga siis tulid keemilised asendusained mida terve maailm sisse sööb.

Iga kord kui Sa jood alkoholi, siis Sa pole targem ütlema kanepi kohta midagi. Iga kord kui võtad sisse valuvaigisti, pole Sa targem ütlema kanepi kohta midagi. Tegelt ka, ära üldse hakkagi arvama kui Sa ei tea seda kogemusest.

Veelkord rõhutan, et alkoholi ja kanepit võrdlen ma väga erinevalt. Alkoholist hakkab mul halb, see jääb kuidagi mul näkku kipitama ja hommikul on ka halb olla kui olen võtnud suurema koguse, mis mõne jaoks on vähe, sest nende tolerants on suurem. Kanepiga on samamoodi, et Sa ei hakka kohe kuritarvitama suuri mahve seda enda organismi.

Kui Sa oled adekvaatne arukas inimene, siis Sa alustad mikrodoosidest maagilisse taimereaalsusesse. Ma nimetan seda selliselt, sest nii nagu alkohol viib Sind tsüklisse või staadiumisse, teeb kanep seda sama teises võtmes.

Millist kanepi sorti (Jah, uskumatu eks, neid on sitaks palju) Sa otsustad kasutada, sellest vastavalt siis (kogusest tingitud ka) inimene kas tahab jutustada palju, joonistada, muusikat kuulata ja olla aktiivne või kui kasutab teist sorti kanepit, siis see lõõgastab ja rahustab. Sorte on erinevaid ja ma pean ennast lausa gurmaaniks selles valdkonnas.

Ma ei jõua enam kuulata kuidas mõni äktsionmees kanepit tõmmates läks edasi sünteetiliste narkootikumite peale ja läks peast segi. Mina pole süüdi, et inimesed ei saa aru kuidas elus asjad käivad. Olgu see alkohol, kanep või suhkur, kõike saab kammida üle ja kuritarvitada kui su kavatsused on segased.

Mind isiklikult aitas kanep depressiooni osas. Ma justkui sündisin uuesti. Eks ma iga aasta detsembris proovisin kimanovööd (jah, valget) omale ümber kaela sobitada.

Polnud kerged ajad, aga ma tõesti leidsin midagi mis aitas mul leida leevendust ja alustada oma teekonda paranemisele.

Ma ravisin oma sügavat depressiooni kanepi mikrodoosidega ja nii nagu see on dieedi puhul, pead Sa ise ka vähe rohkem pingutama ja midagi tegema. Nii ma siis mikrodoositasin ja olin loometöös, koristasin tube, kuulasin muusikat, mõtisklesin ja käisin jalutamas. Täiesti adekvaatne ja rahulik enesetunne.

Vahel tegid suurema bongitäie mahedat ja läksid lihtsalt sügavasse rahulikku unne nägema ilusaid unenägusid. Hommikul ärkasid puhanuna ja tegid kaminasse tuld, et tube soojaks saada. Õhtul sauna ja sidrunivett. Polnud mingit pohmelli või kahetsusväärset tegu, toad olid korras ja puhtad.

Kanepit kasutavad inimesed ei ole agressiivsed ja ma pole ka üks nendest äärmustest kes lihtsalt diivanil istuks ja tühjusesse vaataks ning iga asja peale naeraks. Vahel teen ma nii ilma selletagi, aga ma suudan täiesti toimida ja kontrollida ennast kui kanepit väidetavalt teen.

Ma tahaksin tegelikult huumorit kasutada ja rääkida nii toredaid kogemusi, aga no ma saan aru, et inimesed on hirmust kanged, seega las need lood jäävad siis tulevikumuusikaks kui õpite sellest huumorist aru saama.

Nii et tulge aga ütlema, et kanep on paha-paha ja keegi see läks omadega täiesti perse sellest, siis ausalt… see on selle inimese enda tulemus, sest ta kuritarvitas seda. Igast asjast annab sõltuvusse ka jääda. Kus su tahtejõud on ja mis su manifest on?

Kui inimene tõesti vajab instrumente, et ennast august välja aidata, siis ilma taotluseta ta sellest välja ei tule.

Mina selgelt teadsin, et kasutan taime enda huvides, et tulla välja süütundest, kahetsustest, ohvrirollist ja muust pasarahest mis igal inimesel olemas, mitte keegi ei pääse.

Järgmine episood räägin vast kanepi reguleerimisest ja mikrodoosidest rohkem ja kuidas seda täpselt kasutada. Suurim murekoht ongi inimene ise, sest ta jääb kõigest sõltuvusse, seega see osa tuleb ka. Sest see võib olla tööriist mis aitab või ankur mis sind põhja veab, seega vastus peitub Sinus. Sinus… Sinus… Sinus. Nii nagu alkoholiga.

Sa võid vaadata mingit filmi kanepi toel, avastad, et päris vabastav ja hea kogemus on. Alkoholiga mul nii ei ole. Ma eelistan üht teisele, aga tore oleks kui üldse ei peaks midagi inimene tarbima, ega ei oleks sõltlased. Kõik on sõltuvus. Munk on sõltuvuses igapäevasest meelerahust ilma, et ta seda teaks, aga ei maksagi talle öelda seda. Ta suudab Om Mani Padme Hum tunda ka ilma selleta, tubli eeskuju.

Alkoholist räägin rohkem järgmistel kordadel. Mul pole selle vastu midagi ja mõni inimene oskab juua, aga minule see ei sobi, aga miks minule sobiv taim illegaalne on?

Minu silmis ei ole kanep mõeldud pidutsemiseks, sest minul on selle vastu tõeline austus ja tänu, sest mina suutsin oma depressiooni sellega ravida ja ega see igavesti nii jää, sest nii nagu nohu, tuleb ühel päeval depressioon ka tagasi, see süveneb ka ilma kanepi või alkoholita, see tuleneb üldse millestki muust ja sellega peab tegelema iga inimene individuaalselt ise, sest ainult Sina ise saad ennast aidata. 💚

Lõpuks muidugi hea kui üldse midagi ei vaja, aga instrument võiks olla ikkagi legaalne kasutamiseks. Esiteks tean, et see on tõhus vahend kui seda osata kasutada, teisalt ei mõista miks sellest jätkuvalt nii pimesi hirmuga mööda vaadatakse.

Olen lihtsalt tänulik, et sain sellest abi ja ei propageeri seda kui alkoholi asendusainet, vaid räägin, et sellest kindlasti kahtlemata tasuks rohkem rääkida ja õpetama seda kasutama meditsiinilistel põhjustel. Ei pea kohe arvama, et kõik seda kammima hakkavad ja siis ennast ära kuskil tapavad. See ei käi päris nii. Linna peal keegi vahele jääb, samamoodi täpselt viiakse kainestusmajja ja trahvi avaliku korra rikkumise eest.

Las ollagi kanepiklubid, ma ostan omale rõõmuga päevapileti ja lähen sukeldun muusikasse ja loen mõnda raamatut kott-toolil, nautides kohvi ja kooki.

Ravimiseks on retsepte ka, no et millega koos nad läbi saavad. Mesi, piparmünt, CBD… olenevalt ka strainist.

Vanusepiirang kindlasti on olemas ja koheldakse seaduserikkujaid nii nagu alati. Reguleerimise võlud, mõistkem – see kõige olulisem osa. Kui te jääte hätta, siis kutsuge Alan ja ta räägib Teile kuidas asjad olema peaksid.

Kanep ei ole halb, vaid inimene kes käsiteb taime, peab olema teadlik ja omama põhjendust. Vastasel juhul tõepoolest tuleb ära keelata kanep inimloomuse tõttu, aga mistõttu tuleks seda teha siis ka alkoholiga. Lahkhelide trummipõrin on oma laulu laulnud ja nüüd on aeg võtta ennast kordki kokku ja lõpetada ära see hirmutamine ning teha suu lahti. Salaja tehakse kanepit kõikjal üle eesti, see pole mingi saladus. Õppigem seda lihtsalt käsitlema, püha peetruse johannese vägi ma ei või. 💁‍♂️☀️❤️

Reguleerige, õppigem, testigem – Ma julgen öelda, et kanep on alternatiivne ravim kui oskad seda käsitleda ja sellest tulebki alustada, iseendast. Austa ennast, austa olemust, austa taime ja Sinuga on kõik korras.

Ma ei pidanud antidepressante kasutama. Olen kuulnud, et ka need aitavad, aga aitas ka see.

Aga sellega on veel teisigi häid asju võimalik teha koos partneriga. Wink-Wink. ❤️

Jaga esimestena seas oma seinale: