Rubriigid
Kohvilogi

Otsekohesed lahendused

Jaga esimestena seas oma seinale:

Inimesed, kas meid juhivad tulnukad või milles on asi, et me ainult probleemides viibime? Nii… siin need on… otsekohesed, aga toimivad lahendused ja see on minu isiklik manifest.

1. Riik investeerigu laenuraha kulda ja oodaku kuni majandus ise krahhi jookseb. Riik jääb püsima iseseisvana.

2. Riik hakkab kustutama inimeste võlgnevusi ja tuleb maade jaotus, vastutasuks tulevad põllumajanduse lepped ja programmid.

3. Riik võib teha koostöös terviseameti- ja haigekassaga suuremamahulised programmid, et tööinimesed saaksid töölt puhkuse ja minna tõelisele ravile: Massaazid, SPA ja teraapiad.

4. Riik loob uusi töökohti eelmise punktiga tervendajatele, massööridele ja elu läheb käima. Tervisekeskused, stress kaob, tervis tuleb… elate üle küll, et meditsiinisektor saab kahjustada.

5. Reguleerige ometi kanep, veelkord… reguleerige ja seejärel seadustage vastavatel tingimustel. Kui alkohol on legaalne ja reguleerimata, siis andke võimalus kanepile, sest mina tean mida teised ei tea, aga miks mina pole ekspert ja mõni traktorist on? Mul on kogemustel nõuanded ja reguleerimiseks väga head mõtted. Ma pean ennast eksperdiks. See loob majanduskasvu omakorda boonusena ja aitab kaasa riigi ehitussektorile ja tööstusele, turismindusele ja käsitööle.

6. Looge väärika inimese kodakonsuspassid selle vaktsiinipassi asemel. Uskuge, see pakub inimestele tahet ja motivatsiooni olla eeskujulikud, tublid ja tegevad kodanikud, selle eest saab kodanikupalka. Asendab praeguse orjatöö ideaalselt ja aitab arengule kaasa.

7. Tehke maksupuhkus kuniks inimkond väljub sellest kriisist ja sisendage inimestele usku, lootust ja elutahet. Aidake inimestel tulla stressist välja erinevate programmidega ja andke lootust.

8. Palun kohe tõsiselt vahetage ära riigikogus olevad inimesed ja mõelgem üheskoos rahvaga kes sinna saata, sest kui tarbimisühiskond lõppeb nagunii krahhi tõttu, siis hakkame nullist ülesse ehitama oma põllumajandust ja kasvatame ise toitu, õpetame seda koolides ka. Haridus saab olema eluline ja tõeliselt edasiviiv. Näpud mulda ja õpetame armastust ja hakkama saamist, iseseisvust ja rõõmu.

9. Mis lepingud ja lubadused riigil on? Kas see punkt ongi miks me teeme mida meile öeldakse? Me peame teada saama ja vabanema nendest kohustustest. Põhjuseks on ideaalne koroona, sest see aitab väljuda kõigest, kas see polnudki esialgne eesmärk?

Kõige parem punkt mulle isiklikult on kodanikupalk ja väärikuspass, sest selle taga seisab nii palju tööd ja hiilgust. Metsade istutamised, õpetamised, tervendused, hoolimine, viisakus ja motivatsioon. See on väga hea päästerõngas rahva tervisele, aga esmalt ka muud punktid.

Ja need punktid on alguseks suusoojaks öeldud, aga loomulikult nende punktide taga on mul suurem portfell oma peas olemas mida ma olen valmis seletama pikemalt, aga see võtaks terve aasta jagu energiat ja kirja panna niisama tühja seda ei jõua.

Ma ei taha, et keegi millestki kinni võtaks või haaraks, sest ma olen juba eos ise ära öelnud, et need on lahendused, aga ma pole saanud energiat neid täpsustada, aga need vastused on minus olemas. Need on tõelised lahendused ja mina vaidlema ei hakka, sest keegi teine neid välja ka ei paku.

Panin selle Stenbocki maja seinale ka, aga ma ei tea kas see püsib seal või võetakse maha nagu eelmine postitus. Nagu ma oleks hullult halb inimene… aga nagu ütleks mu sõber “Saame ikka hästi läbi”, nii inimesed kui tulnukad.

Istutame täna lootuse seemne ja naudime viljasid. 💁‍♂️❤️

Jaga esimestena seas oma seinale: