Rubriigid
Kohvilogi

Miks riik meid pressib

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma palun omale riigi poolt maad sellise raadiusega kus ei ole ei 5G leviala ega uue maailmakorra reegleid. Kui riigil seda pakkuda ei ole, siis ärge tulge avalikku ruumi oma nõudmistega. Tunnen end ahistatuna.

Kui soovite süüa välja ühiskonnast inimesed kes ei ole nõus uute reeglitega, siis lõpetage oma ahnus ja andke neil koht kus elada. Riigi poolt. Aidake neid, saate ise ka oma plaanid paremini ellu viia nendega kes Teid usaldavad.

Võite jagada maad ka teistele, piisab mahavõetud metsamaast, küll me ise uue metsa sinna istutame vastutänuks ja hoiame täitsa omaette eemal kõigest, tehke mis tahate, aga kui soovite hõivata avaliku ruumi vabadust, seda piirates, siis andke vastutasuks ka võimalus pageda kohta kus inimene on kes ta olema peaks olema, mitte milleks te inimest muuta soovite.

Riik osta mind ära! Osta ära ka kõik teised. Siis on näha kes üldse ise tahab linna jääda. Avalikus ruumis polekski kedagi köhimas. Inimesed tahavad rahu. Eemale.

Kasutan oma kopsumahtu iseteadlikult ja ega ma teistele näkku köhima ei tule, ma hoian inimestest eemale isegi hea rahuliku meelega, mul nagunii pole midagi öelda kellegile.

Tehke oma vaktsiinid ja hoidke hoopis minust eemale, sest mind tapate maha just Teie, mitte vastupidi. Teistel tuleb aga iga-aastased vaktsiinid, sest muidu ei aita ka need.

Kui Sa elad kinnises kortermajas, sest pole teist võimalust, ülejäänud aja oma magamatuses ja stressis käid tööl, kus ütleme ausalt, kepitakse Su ajud tihti läbi, tuled koju, kõik kordub uute murede najal. See on reaalsus, see ei tohiks nii olla, TE OLETE LÄBI KUKKUNUD. Inimesed on võimelised ka olema paremad kui oleksid selleks võimalused.

Kui keegi ütleb, et võtke ennast ise kokku, siis tal on lihtsalt parem kui teistel, hea rääkida. Siin saab hakkama ainult JOKK najal, teisiti ei saagi. Kas suuremat tulevast pilti ei oska kokku panna? Oskate küll, aga jätkate ikkagi, sest seda te soovitegi.

Inimene kaotab kõik oma emotsioonid ja pole ka ime. Mille nimel me emotsioone alles hoiame? Ütlen käsi südamel, et ise me oleme usaldanud ja lubanud juhtida meid kuristikku. Pole ju väga millegi üle rõõmustada. Raisk ma ütlen. Rahvas on stressis ja tegelema peab sellega, et stressist vabaneda, mitte seda juurde toota või peita ravimitega.

See tsükkel saab olema igavene ja aegumatu, ma ei soovi isegi alustada, sest lõppu sellel olema ei saa. Ja maski kandmine ei ole minu uus reaalsus.

Või tahate näidata kes te päriselt olete? Võimutsejad, ahnitsejad ja kontrollijad kes vabadust ei hinda? Ma ei soovi, et mu silmad muutuvad mustadeks rosinateks mille taga pole enam ühtegi inimliku elementi.

Olen veendunud, et inimlikust sealt ei leia. Poliitika on saatana mäng mida isegi Saatan ise kui selline ei mängiks. Seda teeb inimene kes läbi imbunud ahnusest.

Ma tunnen ära teatud tüüpi naeratuse kui seda näen ja tean millest see tuleneb. Ja vahet ei ole kes seda kannab, kuri naeratus on see mis Südame ajab pahaks. Türbel!

Mulle tuli just teadmine, et ma jään vait ja kaon ära kui ma saan võimaluse näidata kuidas asjad olema peaksid, kohas kus mulle keegi ütlema ei tule kuidas keegi tahab, et asjad oleksid. Näidake vabadust ja ma ütlen Teile hinna.

Armastan. Jumal hoidku. Pikka iga. 💁‍♂️☀️

Jaga esimestena seas oma seinale: