Rubriigid
Kohvilogi

Kadedusest ausalt

Jaga esimestena seas oma seinale:

Inimesed, meil on väljendusoskus see mis annab meile võimalikuse suhelda üksteisega rohkem kui läbi sõnade. Väga paljud inimesed, kaasaarvatud mina olen olnud sügavas hirmustaadiumis kus mul ei tule väljendamine välja, kardan eksida ja niiöelda põletamist riidal.

Aga kõige rohkem ajab mind segadusse see, et kõik teised loovad endast pildi, et elaksid õigesti. Ma saan ainult õpetusi kuidas peab elama ja käituma… kuni ma jäin mõtlema, et läbi sõpruskonna kuulen alatasa kuidas neil on samad mured, tuleb välja, et kõigil on ja kõik mõtlevad ühtemoodi, või ütleme, et on võimelised mõtleme ühtemoodi, aga ei mõtle… kuniks mõtlevad. Aga ei ütle.

Ropendada ka enam ei julge persse küll.

Ma olen aastaid proovinud julgust hoida ja olla inspiratsiooniks kõikidele neile hingedele kes peavad elama teadmises, et me anname enda eluväge teistele ära, sest muidu need teised lihtsalt lakkavad elamast, nad toituvad meist ja me sisimas teame seda ja lubame, sest me saame seda lubada, olles väga teadlikud ja suudame ennast laadida. Aga see teeb meist tihti katkised.

Me ravime ennast ise. Me ei vaja tegelt selgeltnägijaid ja ravitsejaid kes meil näos täis sõimavad, me saame ainult ise ennast aidata. Vahel ootame välist abi, kinnitust, aga pigem et leida inspiratsiooni parem olla, seega kui on inimesi kes Teisse usuvad, siis oi blää, neis laskub meeletu väärtus ja au. Võibolla usute Teiegi endasse pärast seda kui näete kuidas nemad Teisse uskuda võivad.

Me tunneme üksteist ära, läbi peidetud sõnumite kuuleme üksteise arutelu, et kuidas muuta seda mida muuta justkui ei lubata, ei lasta ega taheta.

Me teame seda, et inimestel on hea meel kui teisel läheb halvasti ja oleme õppinud sellest toituma, aga räägime teist juttu. Teeme head nägu ja ütleme kui tublid me oleme ja ei meie sellised ei ole, me kõik oleme.

Ma tundsin pikka aega ja kohati tunnen siiani kui keegi elab hästi ja siis proovin seda matkida, sest mulle tundub, et kui neil on hästi, siis minul on halvasti, seda ma tundsin tihti, aga nüüd ma näen, et mul on väga hästi ja kõik võimalused mida mul ei ole on seetõttu, et ma valisin ennast haletseda ja olla ohvrirollis, tunda süütunnet kui ma võtan kellegi käest raha vastu või kui teised näevad, et mul läheb hästi, siis söövad mind ära.

On tuttav tundmus? Kindlasti on, sest see tuleb vahetust allikast ja mul on täitsa suva kui see keda see ei huvita tuleb ja ütleb, et teda ei huvita see või see kes ei ole selline, tuleb püüab seda siin tõestama hakata, justkui see vajaks tõestust.

Tegelikult on lihtsalt nii, et see on esimene fragment mitmest mida ma püüan sõnadega väljendada mis on mittetoimiv maatriksi programm, nimelt see kadedus.

See tunne, et Sinuga ei suhelda, tehta välja, sest Sa pole nagu piisav ja kõik energia või mäng või mis iganes see illusioon on mis “loeb selles ühiskonnas kui väärtus”, siis sinul seda pole, sest sind mängu ei võeta. Loomulik reaktsioon on “Nad ei mängi minuga”., ja nad teevad nägusid.

Küll jõuan ka kõige hullemani mis on ahnus, aga täna oli siis vahetu väljendus kadedusest ja võrdlemisest, nendest haigusest/viirusest/koodist/mürgist.

Küll räägime teistest asjadest ka. Need nn programmid.

Me kõik ilmselt ootame kuni kõik maatriksis olevad programmid lahustatakse ja kui on vajalik programme, et selles reaalsuses elada, siis vähemalt laeme head programmid iseendasse, et elada õnnelikult. See on võimalik ja me saavutame selle, ainult läbi mõistmise ja usalduse.

Ole hästi aus ja isegi kui seda rohkem tuleb parasiite kes Sinu suunas näpuga näitama hakkavad, siis seda sellepärast, et nemad ei saa Sinust aru, NEMAD ei usalda Sind või neil on midagi endal viga. Sina oled Sina ja tead kes Sa oled.

Liigume selles lihtsas vahetus suunas kus me kõik saame päriselt vabaks mõtlema ja käituma autentselt. Ma ilmselt kirjutasin jälle persetäie kirjavigadega, aga ilusat varahommikut mu armsad. Kell on 2:30 ja üks segane jälle pidi väljendama end.

Kas on võimalik seedida ära iseennast?

Mistõttu mõned arvavad, et MINA olen ülevõetud või ajan mingit sousti siin, siis mõtlesin, et panen vastava pildi ka artiklile, et hagu juurde anda, sest ju on minuski mingi kadeduseuss või põrguline neid veel rohkem ülesse kruttima. Lisaks tahaks öelda, et mis asi see ikkagi on mis ei luba meil uskuda inimese arengusse, et kõik on kivisse raiutud arvamustega. Vahel võibolla tasuks väikeste saatanasigitistega lihtsalt viisakalt käituda ja nad jätavad su rahule, mitte teha upsakat nägu et oled neist parem. Lollus, ära ole nii ennast täis üleolev, miks Sa parem neist oled? Lihtsalt ole Sina kes valib teha head ja ära loo hinnangut sellest lähtuvalt.

Teistele aga, aitäh, et siiani viitsite kinnitusi anda, et olen veel õigel teel või vähemalt püüan vaheldust tuua sealt kus see on veel hinnas ja väärtustatud. Autentsus.

Nii kuidas mina elan, ma elan ees, ma ootan alati järgi. Ja järgi jõutakse ja alles tulevad need kes tõeliselt hakkavad maailma muutma, kes mõistavad ja ka oskavad ka teevad.

Minul ei ole midagi sellest, et kasutan sotsiaalmeedias oma kanalit, sest see info tuleb otse minult. Mina ei pea tõestama teistele. Mulle piisab sellest juba endale. Ma tean, et kõik kes mul siin lugejad on, on siin oma enda vabast tahtest, jagamaks minuga arusaamasid, et me oleme ärkvel inimesed lõksus argipäevas. Olgem ausad.

Ja tihti arvatakse, et äkki ma panen narksi, et räägin sellist juttu, aga kes mind päriselt rohkem teavad, teavad, et ma hoian ennast niigi tagasi, ma olen päriselt veel rohkem “segasem”. Aitab, teeme teistmoodi, proovime, mis meil kaota.

Ütleks ise hoopis peegeldusena selgeltnägijate või ravitsejate kestahes tiitleid kandvata suunas, et Pole põhjust ärrituda, et teised Sinu tasemel teadmistes pole. Mis Sul sellest ärrituda, kui see Sind ärritab, ära tegele sellega. Sa muutud vihaseks, sest teine inimene ei saa Sinust aru? Mida Sa püüad teha, ennast lasta häirida või teha ajupesu?

Mina olen oma levelil ja minuga on palju teisi samal levelil, mis meie siis peame taha jääma teistest, et me aru ei saa mis on see “õige” tõde ja kõik muu on vale? Las me jõuame järele oma enda moodi avastamistega. On see võistlus? On see turg?

Ma lihtsalt ei ela selles rutiinis. Mina ei käinud kooli läbi, mina ei teinud neid asju mida tegema pidi või oleks võinud. Ma ei pane pahaks teistele, et nemad seda tegid ja loodan, et ka minule ei panda pahaks minu valikuid. See annab võimaluse näha teistmoodi, seda on vähemuses, see on huvitav, maagiline.

Argipäev on kontrollitud rutiini ja teate isegi millega. Me teame seda kõik. Ebavõrdus tuleb saada eemaldatud. Seda võib muuta juba üks mõte mis tuleb vahetult ja siiralt otse SINULT. Jah see on nii võimas, see mõte.

Kas Sa kardad edasi, tunned hirmu või vaatad sellest kõigest mööda, sest seda ei ole olemas ja ei pea kahtlustama, et kõik teised on saatanast ja ülevõetud ala mis teab.

Alguses on võõras kui keegi paneb otse ja ausalt, hiljem aga it makes sense. Ja seda aega ma ootangi järele. Mina usun Sinusse!

Ja nõiad kartku ja paljud tehku nägu, uuga-buuga, aga meil on ikkagi lõbus ja tore, sest me oleme meie valides teha head, vastavalt võimalustele. Kõik see on siin tasuta, ilma hinnasildita, teie ees, kingituseks. Aga kingitusi võib alati teha, võtan kõik vastu. Lutsukommid, ananassikompvekid, krüptoraha, kuld, sokid, enesehinnang.

Ilusat manifesti! Ära karda eksida, mina tunnustan Sind kui oled siiras ja näen, et soovid päriselt õnnelik olla, siis ikka toetan oma vaimu ja kinnitusega. 💚Sina oled ise nii lahe, et teised tahavad Sinuga mängida ja see ongi see vahetu juhuuu. 🧙‍♂️ Tsikibriki, ise tead.

Jaga esimestena seas oma seinale: