Rubriigid
Kohvilogi

Ilus on luua vaikselt tulevikku

Jaga esimestena seas oma seinale:

Hea päevik kes Sa oled maailma kõige digitaalsem. Kuidas oleks kui rändaks ühe leveli edasi ja digitaliseerikski kõik siis juba blokiahela külge ära? Vaata seda ma justnimelt teha tahangi. Teeks veel omale tokeni ka, ma ei tea veel mis eesmärgil, aga küll oleks lahe. Küll ma välja mõtlen midagi lahedat. Hakkame mentaalselt värvima seda hallikat maailma taas värvidesse. Maagid tööle! Meeldib see mõte, et siis on inimestel huvitav ja saab luua virtuaalse hõimkonna.

Keegi tahaks osta mu NFT’sid? Ma saan teha päris maagilisi.

Ilmselt oleks tore kui laeks kõik oma teosed, nii raamatud need mis välja antud, kui ka need mis väljas ei ole. Kõige siiramal ja vigaderohksetega, nii nagu need on. Kes tahab saab paremaks teha, alati meeldiv, aga muidu hästi lihtsal kujul, vaata see on see väljendus sellisel meeldivalt maisel mehel. Ei-tegelikult võib absoluutselt poliitikukeeles ka rääkida, aga ma ei taha nii. Minule meeldiv vot selliselt.

Ja kellele veel, siis sellel on siin meeldiv ja lõbus. Tahakski täitsa ajaviiteks mõeldud portaaliks teha. Saate tulla omavahel jaurata ja tarka juttu rääkida. Kõik on võrdselt tore ja mitte. Kes oskab öelda. Tähtis on hea tugev süda täis tingimusteta armastust ja elu ongi särav ning tore. On ju tore nii mõelda? No muidugi on, seega teeme nii, et elustame sellel raskel ajal meile meeldiva tundmuse, õhkkonna täis praksuvat tuld. Sest ega ma pole ju ainus kes veel mõistab iidseid maagilisi mõtlemisi.

Et siis alustame sellest, et ma proovin vedada selle kaika mäest ülesse üksi, selliselt, et on näha, et ma mõtlesin seda kõike tõsiselt. Alustuseks teeme uue värske kodulehe ja seejärel ma proovin uudislistiga koguda kokku need mind mõistvad inimesehakatised kellega saab üheskoos nalja ja huumorit, paranormaalsust ja positiivsust, selliselt nagu vanasti, mitte nii nagu praegu. Kõik on pea peal, teeme korda.

 

 

Jaga esimestena seas oma seinale: