Rubriigid
Kohvilogi

Legend: Jumalikud playlistid

Jaga esimestena seas oma seinale:

Huumoriprohvet räägib: Mul on Teile kiire sõnum noorem generatsioon kes teab laiadasemalt muusikat mis jooksnud raadiotest enne milleeniumit ja kuniks tänaseni kus vaibakloppimisest on saanud klassikaline chillstep stiilis meloodia. Muusika on nii meelelahutus, emotsioon kui ka tähevõti.

On legend, et kui on olemas õiges pikkuses õigete sagedustega muusika mida inimene kuulab algusest lõpuni, avaneb sellel inimesel superinimese võimed. Tema vaimne blokeering lööb kildudeks ja avaneb kõiketeadev ühendus algallikaga.

See on iidne vägi mis blokeeriti meie rassist läbi tulnukate. Kuid suuremad valguskehades elavad olendid tahavad meieni saata juppide kaupa koode mis õiges järjekorras kombineerides avab meie kanalid.

See mis ma nüüd räägin on legend, müüt või väljamõeldis, aga tea, et iga mantrapalve taga seisneb sagedus ja energia, mis kõik veel.

Mõelge kui läbi muusika saaks viia inimese kõrgemaisse levelisse nende teadvusega.

Ma kanaldan erinevate paralleelmaailmate ja unenägude vahepaladena Teile nüüd ühe võimaluse kogeda meelteorgasmi läbi muusika.

Muusikatööstus on suur. Meil on palju lauljaid ja meil on veel rohkem… khmm, noh.. superstaare.

Mõned lood viivad Sind nostalgiasse, kuhugi kus esimest korda läbi südame kuulasite teatud lugu ja salvestasite oma tollased tunded ja emotsioonid sisse, teised lood jällegi haaravad Sind tantsupõrandale käte peal tantsima ja liigset tähelepanu otsima.

Iga muusikapala kas massipestud trendi loitsuga või ilma selleta, aga omab teatud energiat või eetervõtit meie imelises nähtamatus maailmakoodis ja läbi selle informatsiooni pääseme ligi mälestustele, tunnetele ja kogemustele ja suudame neid läbi elada, kasvõi korraks selle loo vältel.

Sellega seoses pange tähele minu kanaldust, et kui Te leiate ülesse need muusikapalad mis on kanaldatud kõrgematest kohtadest ja unenägude reaalsusest, need lood omavad veel tugevamat nooti tervikust, see on kui muusikaline mantra.

Need unenägudest pärit lood on saadetud teistest reaalsustest meile kui me majakatena vahendame informatsiooni. Need ei ole pelgalt muusikapalad, vaid peidetud kujul energeetilised võtmed mida ideaalselt kokku kombineerides lausute läbi muusika mantra mis avab portaali.

Ja Sul tasub ainult otsida ülesse sisetunde järgi need lood kuhu on need energeetilised väevõtmed peidetud. Loomulikult ei oska me otsida neid näiteks Justin Bieberi lugudest, sest see tundub meile absurd seos.

Küll aga mäletage, et need on iidsed saladused ja agendisilmad on kõikjal, seega mis tehakse? Võtmeid peidetakse igale poole, aga kõige parem koht kus asju peita on avalikus kohas, sest keegi ei oska otsida silme eest midagi.

Seega ärge laske ennast petta, et mõni mainstriim lugu pole nimelt osake tervikust, tükk puslest. Kõigest numbrid maatriksi võtmes. Iga number teeb eri häält.

Siiani on playlistid pretty much alright, aga need ei ole ikka täiuslikud. Kus on see ümbersündimata muusikaline sõnumitooja, kes selle playlisti kunagi valmis teeb.

Nagu step by step, iga trepiaste kõrgemale iga looga selles playlistis kuni kliimaksini välja. Tsakrad avanevad, energiad lõimuvad… tunded muudkui nii õiges järjekorras kulmineeruvad, reaalsus plahvatab, god damn kui ideaalne playlist.

Kui leiate need lood ülesse mis sobivad justkui valatult ja sulanduvad ideaalselt läbi playlisti üksteise järel, siis kui see ideaalne muusikaline “The Holy Grail” portaal avatakse, ehk teisisõnu kui ükskord suudab keegi panna TÄIUSLIKU playlisti kokku, siis see viib inimesed meelteorgasmini.

Avaneb uus reaalsus, see on kui DNA aktiveerimise cheat code.

Iidsed ka liigutasid suuri kive ja ehitasid püramiide läbi helide, kes teab, võibolla neil olid ka selleks muusikalised mantrad. Iidsed james bluntid mis läksid sujuvalt üle nublude ja ellie billishideni.

Iidsed salajased väesõnad tuuakse muusikasse läbi energeetilisest maailmast.

Ega mul ei olnudki eriti midagi muud öelda. Saatke häid playliste kommentaariumis kui oskate soovitada midagi head ja mis siin ikka lobiseda, jaanipäev oli läbi, varsti saab piparkooke ahju panna.

Tundub loll jutt, aga samas ei ole keegi iialgi TÄIUSLIKKU playlisti ka kokku suutnud panna. Sama hea on vaielda selle üle kui et kas on elu peale surma.

Või kas enne oli kana või muna.

Usu või ära usu, aga kõige iidsem saladus tuli just läbi hullukeste nalja välja, aah haa haa, naergem selle üle, aga tegelikult ka… mõelge selle peale.

HuumoriProhvet.

Jaga esimestena seas oma seinale: