Rubriigid
Kohvilogi

Kord on Yin ja kord on Yang

Jaga esimestena seas oma seinale:

Bipolaarsusega tegelemine ehk tõusude ja mõõnadega teadlik kontroll nõuab mõlema poole täielikku pühendumist. Jätad ühe poole tähelepanuta ja see murrab Sind mingil hetkel maha.

Me kõik kannatame aegajalt ja tunneme ennast tühjana. See ei ole häbiasi.

See on nagu jõusaalis, et treenid kõike peale jalgade ja kui tuleb tõkkejooks, arvasid, et oled endast kõik andnud, jääd hätta.

Yin ja Yang, pime ja valge, hea ja halb jne… see sümbol ise näitab juba ära, et see ring on pöörlemas. See tähendab justkui, et see on täiesti loomulik, et peale head tuleb väheke halba ja vastupidi.

Kui paistaks koguaeg päike, oleks kõrb. Kuid loomulikult on tujude kõikumine raske kehale ja vaimule kui on kõrbeperiood.

Eriti raske juhtum on see kui depressioonis inimene on omakorda bipolaarne, aga ka see on ilusti kontrollitav kui Sa oled jällegi teadlik.

Emotsioonide skaala tuleb saada balanssi. Leida see kuldne kesktee.

Looge omale neutraalne ruum kus teadvustada mis antud hetkel teiega toimub. Teid valdab selline teatud meeleolu ja seda ei kontrolli teie, vaid selle taga on miski või keegi muu.

Kas see on väline periood või keegi olend, aga nii või teisiti teadvustage omale, et kõik mida tunnete on mõjutatud väliselt ja tegelikult see on mööduv olenemata kui halvasti ja tühiselt te ennast tunnete. Või kui tunnete, et kohe hakkate kukkuma auku.

Me kõik kukume aegajalt auku. Mida kõrgemalt kukkusid, seda rohkem on ronida.

Selles äratundmises tee taotlused enda heaolu hüvanguks. Jälgi nüüd oma mõtteid hoolega, sest Sa võid mõelda üle. Ära mõtle üle. Sa ei pea üle mõtlema, sest See on sinu maailm ja Sa võid tunda ennast hästi.

Halvad emotsioonid on need millest hakkavad toituma energeetilised kaanid kes püüavad sisendada mõtteid ja süüa lootust.

Hinga vaikses tempos enda energias, kuula muusikat ja kirjuta oma mõtted ülesse ja seejärel lase sellel lihtsalt minna. Ole teadlik sellest, et see on selline hoog mis möödub. Suhtle iseendaga sellel teemal.

Kui tunned aga, et Sul on täiesti lootusetu seisak peal ja sa tahaksid endalt juba täitsa elu võtta, siis kirjuta/helista kellelegi lähedasele ja räägi või kui tunned, et oled nii sügavas augus, et arvad juba oma peas ette ära, et kedagi ei huvita, siis lihtsalt kirjuta ülesse oma mõtted, anna edasi oma nägemus miks Sa tunned, et kõik on lootusetu.

Seejärel vabasta ennast nendest mõtetest, unusta mis Sa oled varasemalt oma elus teinud. Jäta oma staatus, reputatsioon, fassaad. Sa oled kõigest vabanenud. Sa oled laps ja võid nüüd taas küsida enda käest “Kelleks ma tahan saada?”.

Lase olevikul ennast üle võtta ja ära ole korraks mitte keegi mitte ühegi mõttega, lase surmal tulla oma mõtteis. Lasku aktsepteerimisse.

Hinga sügavalt, noh vaata kas surm tuli? Ei tulnud ega? Aga vahel võib kuidagi hästi kerge hakata peale sellist protsessi. See on mõttes kõigest loobumine ja valmisolek jätma kõik.

See on vabastav, kui uuesti sündimine. Vaata see on hea tehnika seetõttu, et hing oli juba nõus lahkuma, aga tegelikult lihtsalt selle mõttega surid korraks kõik kohustused, füüsilised kui ka vaimsed ja need surid koos energiaparasiitidega, nad võtsid need kõik endale. Sinul on meeletu puhastus käinud ja reset. See on selline hea maatriksi häkkimine.

Loe vaimsete parasiitide kohta järgnevast artiklist

Ära võta liiga suurt eesmärki kui tunned, et ei saa hakkama. Alusta väiksemast, selliselt, et oled võimeline vaikselt oma eesmärke täita ja kasvada mõnusas tempos. Sa oled võimeline alustama kõike uuesti, sest see ei ole seaduses kirjas, et sa peaksid justkui korra oma elus tegema karjääris valiku, vastupidi, sa võid proovida alati midagi uut kui tunned, et miski ei ole sinu jaoks õige.

Elu käibki ülesse-alla, nii nagu ameerika mäed… 🙂

Paljud inimesed kukuvad kuskile auku ja mina Teile toeks ütlemaks, et hakake ronima. Redel on jäetud auku Teile, lihtsalt kasutage.

Ärge unustage teadvustada kui tulevad mustemad päevad, siis need mööduvad. Ma kinnitan. Ma unustan ise ka ära selle kui olen auku kukkunud, aga siis on teie kord mind välja sikutada.

Siis kui Sul on raske periood:

  1. Puhka, ära tee mitte midagi. Mõtle mis sind häirib, lase vihal tulla vajadusel, ära hoia seda kinni. Lase välja. Tegele enda maisete ja materiaalsete probleemidega enda peas. See on aeg lihtsalt mõtlemiseks ja puhkamiseks.
  2. Või tee trenni ja ela enda emotsioonid seda tehes välja. Aktiivsed tegevused mõjuvad su vaimule väga hästi.

Siis kui Sul on kerge periood:

  1. Loo midagi. Ole eluline artist. Kui tahad tee midagi kasulikku või loo omale rahavoog. Kõik mida tahad luua, tee ja pane täiega.
  2. Või tee trenni ja ela enda emotsioonid seda tehes välja. Aktiivsed tegevused mõjuvad su vaimule väga hästi. 😀

Ja nii lihtne see meeldetuletus oligi. Moraal on selles, et ära võta tähtsaid otsuseid vastu siis kui tunned, et Sul ei ole seda õiget vaibi selleks peal. Kui Sul on raske, siis tegeled iseendaga ja kui sul on kerge, siis tegeled teistega.

Päevad ei ole vennad ja kui teil on sitem päev, siis olge lihtsalt rahulikult ja lubage see endast läbi lasta. Elada üks päev kui yin ja teine päev kui yang. Pilved mööduvad ja päike paistab taaskord.

Aitäh, et olete olemas. 🙏

Alan.

Jaga esimestena seas oma seinale: