Rubriigid
Kohvilogi

Suhtesse kukkumise meelespea ja küllusepiisad

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma mõtlesin välja uue tähenduse suhetele, selleks said olema sidesuhted, mis vaimses tähenduses levis ringi paljudele inimestele, aga nüüd võiksin rääkida kuidas see kõik välja näeks lihtsas keeles.

Kellele meist ei meeldiks armuda ja armastust leida. Kõigile meeldib. Armastus – see on meie DNA’s kirjas keeles mida rääkida püüame peamiselt kehakeeles, aga kehakeel on kõigest murrak.

Me püüame armastust avaldada, aga tihti teeme seda valesti.

Õige armastus tähendab jagada armumisetunnet koos kaaslasega, kui see tunne kaob, siis tead, et armumine ei ole enam Sinu vahendusel jagatud. Meil on kombeks süüdistada paarilist ja kõiki teisi.

End ise kõrvalt me vaadata ei julge. Meil on defisiit julgusest tunnistada, et asi meis endas olla võib ja seda see tegelikult ka täielikult on.

Inimene ei ole keeruline olend. Me teeme kõik keeruliseks läbi teaduse ja raamitletud piiride. Tegelikult need piirid aitavad meil kohaneda meie reaalsusega, aga meie vaimne ja eeterlik vägi on piiritu.

Me otsime midagi mis juba leitud. Teisisõnu teadmine on meis olemas, aga oleme unustanud. Maises kehas me saame neid seatud piire veel venitada vastavalt kuidas meie füüsiline keha lubab.

Seda artiklit toetab: https://kaialiisa.com/

Külluseanum ja piisad

Inimene kulgeb, aga tunneb ennast elavana kui valgusepoolne anum on külluses. Iga piisk täidab seda anumat ja inimene on nooruslik, eneserahul ja kõige enda ümbritseva suhtes arvestav ja austav.

Kui anum on tühi, siis tunneme ennast vastavalt. Anumat saab täita komplimentidega ja tühjendada kritiseerimisega.

Mõelge selle peale, et miks on selline nõelamine, sapi loopimine, kadedus, ahnus ja kontrollihimu? Olgugi, et me võime olla sootuks erinevad inimesed Sina ja Mina, tead Sa tuua paralleele enda isiklikust elust. Me lihtsalt valime tihti sellest mitte rääkida avameelselt, me räägime seda pealiskaudselt sõpradele ja pigem lahenduse asemel otsime probleeme. See on ussitamine.

Inimesed naljalt üksteise anumat ei täida piisk-piisa haaval. Ühiskonnas on toidetud hirm, et need piisad on otsakorral ja igaüks kust vähegi saab kaanib teiste anumad viimse kui tilgani tühjaks.

Külluse anumad on tihti tühjad ka seal kus on palju rahalist rikkust, sest küllusepiisad on tõelised, neid ei saa osta ühegi raha eest.

Küllusepiisad sajavad meieni universumist kui oleme täielikult ühenduses. See ei maksa meile mitte kui midagi, vaid see on sama õige kui taim saab oma elujõu veest, päikesest ja maapinnast. Armastus ja suhtlemine annab muidugi pühaliku haloboonuse.

Seega tegelikult inimene kes on täielikult ühenduses saab küllust luua ja seda anda täiesti ilma probleemideta. Probleemiks muutub see siis kui seda küllust röövitakse ja võetakse vägisi. Seda ei saa võtta, seda tuleb anda, kui on tähtis, et andja ei kaotaks enda küllust ära. Energiavampiirid on aga kõikjal meie ümber ja me peame lihtsalt teadlikud sellest olema.

Küllusepiisad / küllusekarikas.

Küllusepiiskadeks võib lugeda järgmist: Naeratus võõrale inimesele. Meeldiv kehakeel. Rahulik ja hoidev hääletoon. Komplimendid. Energeetiline soe kallistus. Rõõmustamine ja kuulamine, motiveerimine ja inspiratsiooni loomine.

Sa võid alati kiita teisi inimesi, näha ainult nende positiivseid külgi, sest need teised küljed on olemas ilmselt ainult neile kes sellele keskenduvad ja loovad sellest probleemi. Nad arvavad, et aitavad, aga tegelikult kaasavad ennast probleemi olemusse ja kasvatavad eneda energiaga seda probleemi.

Ainsad õiged lahendused on need kui inimene ise kes sügavalt sisimas teab oma häid külgi, suudab läbi nende kiituste ennast avada ja kaitsehoiaku eemaldada. Lahti lasta sellest kõigest halvast mida ta kaasas kandis ja mille eest end alati kaitsta püüdis. Läbi kiituste, tunnustuste ja motivatsiooni suudame aidata kõiki inimesi enda ümber.

See on ainuke lahendus meie ühiskonnas, et kokku hoida ja rahuneda maha lõplikult ja elada harmoonias. Loomulikult seal kus on meelemürke, seal on ka vaimselt nõrgad inimesed kes otsivad sellest päästeteed, aga see kõik võiks veel muutuda. Armumine ja armastus, kui suudaks selle viia alkoholi ja narkootikumite maailmas välja, siis oleks palju lihtsam, sest see loob võltstundeid, pigem kõigest ihasid ja metsikuid tundeid, aga paraku ikkagi see lõppeb haigetsaamisega, sest me kõik oleme metslaste kehas pühad.

Kui ikkagi juhtub, et olenemata situatsioonist armute inimesse. See ei pea käima läbi klubi või alkoholi, see võib tulla ka täiesti normaalses keskkonnas, mõnel viisakamal üritusel või komistate üksteise otsa bussipeatuses, rimis või kus tahes mujal.

Armumine ei hüüa tulles, Well… LHV pensionimüügipoisid hüüavad nii tulles kui minnes, aga praegu investeerime Teie heaolusse. Inimene keda enda lähedusse usaldate on investeering pikemaks ajaks. Isegi kui Teile meeldib See inimene väga-väga, siis pidage silmas, et armumisega kiputakse kiirustama ja siis kaob Teie haldjareaalsus üsna kähkukalt ära.

Hoidke seda armumise tunnet ja ärge kiirustage kontrolli haarama teise inimese üle, sest siis sellest inimesest koheselt hakkab tekkima kontrollitud kuvand Teie järgi ja see on omandihimu, kontroll, ego ja isekas.

Vaadake inimest nagu ta on, kuidas ta ise areneb ja saab teadlikuks kõigest endast ja ümbritsevast. See on kõige puhtamal kujul siirus ja pärisolemus mida te saate, kui lihtsalt lubate sellel juhtuda.

Täitke teiste inimeste külluseanumat ja ärge kaanige teistel seda ära. Kõik peaks käima läbi andmise, mitte läbi võtmise.

Armumistunde pikendamine

  1. Märka inimese puhul tema väikseid iseloomujooni. Inimese puhul vaadatakse välimust, aga kas oskate näha ka selle inimese pingutusi hingetasandil? Kas oskate vaadelda kui armas inimene on kui ta näiteks naeratab siiralt või kuidas ta mõtleb? Kui märkate seda, siis öelge neile, et mis teile nende puhul meeldib.
  2. Kallistage tundega ja näidake välja hoitust. Kallistamine on suurepärane suhtlus. Kehakeel mis kõnetab kui väga me teisest inimesest hoolime. Me võime kallistada teisi inimesi tundega, soojalt ja pikemalt kui 5 sekundit küll.
  3. Hoidke oma silmsidet. Vaadake mida teie pilgud räägivad. Kõige tugevama märgi külgetõmbest ja atraktiivsusest loob pilk. Kui naudite üksteisega tugevat silmsidet, siis pange tähele kas kaks pilku suudavad luua kuldse kesktee või vikerkaaresilla.
  4. Kohtuge tihedamini. Seikle ja avasta mida elul pakkuda. Otsige põhjuseid kuhu koos minna ja mida üheskoos ette võtta. Te ei pea olema selleks suhtestaatuses ja kontrollimisel mida kuidas keegi teeb, vaid saate usaldade üksteist, sest ometi igaüks võtab oma otsuste ja elu üle vastutuse iseseisvalt. Selliselt ei pea te muretsema, et reisile minnes kellelgi süda pahaks läheb või lohesurfingul põiepõletik tuleb või mis pseudovabandused, et mitte ühiselt suhtes olles tegevusi ette võtta. Tegelete ainult enda enesetunde ja tervisega, et saaksite võtta osa elust enesest.
  5. Näidake oma huvi. Jätkuvalt suhelge ja esinege, sest mängimine on looduslik. Loomamaailm ei erine sugugi esinemisest. Linnud ajavad oma ilusad suled laiali, karvalised oma karvad turri ja kuidas vastavalt teatud liigile kombeks on, kõik kaardid käiakse letti, et näidata huvi ülesse. Inimeste puhul on kõik üleval mainitud hea algus.

Kirjutage alla kommentaaridesse enda arvamused mis võiks aidata teisi läbi teie vaatenurga. Kirjutage positiivses võtmes ja aitäh Teile panuse eest.

Mehed näegem vähekem vaeva, et ronida naise südamesse.

Jälgi suhtesse minemisel järgmist

Kas Teil on üksteise seltskonnas meeldiv? Selge. See on loomulikult kõige tähtsam osa, aga suhtesse minemine on kerge, kuid sellest välja tulemine on väga keeruline protsess. Keegi saab haiget ja paljud piinlevad sõltuvussuhetes väga mitmeid aastaid, kibestuvad ja närbuvad. Te peate teadma kas olete valmis uueks suhteks ja kooskõlastama kõik partneriga.

Ülekuulamised tehke enne suhet.

Õppige üksteist päriselt tundma ja kindlasti jagage üksteisele vaheldumisi vahetuvat infot teie sisemaailmast ja elust mida olete elanud. Muidugi kui soovite end avada nagu avatud raamat.

Andke võimalus üksteist päriselt tundma õppida. Kui tahate rääkida materiaalsest maailmast, eelmistest suhetest ja millest veel, siis tehke seda kõike enne kui seote ennast selle inimesega suhtesse, sest siis inimesed hakkavad suhte sees kontrollijanus koheselt kinni võtma nendest asjadest. Siis on kõik eelnevalt räägitud ja teil ei ole üksteise ees ühtegi saladust ja võtate üksteist sellisena nagu olete seda praeguses hetkes.

Vaidlused tehtud, saate alustada puhtalt lehelt ühist teekonda nii heas kui halvas.

Ärge kiirustage seksiga.

Loomulikult tahaks seda põlevat tunnet enda seest kustutada vee kaanimisega. Ihade tulekahju korral oleme harjunud haarama voolikust ja kohe kustutustöödega alustama, aga ihade tulekahju ei hävita, vaid vastupidi toimib Teie kasuks. Selle kustutamisel seksiga, ujutate kõik korraga üle, kustutate ka uudishimu.

Tahaksin veel öelda, et kui seks esimesel korral luhtub, siis seda ikka juhtub ja kindlasti ei tasuks üle mõelda ja ennast teise eest peitma hakata, sest sellel ei ole tõesti seost teiega, vaid järelikult peame tegelema iseendaga. Sellest ei tasu teha draamat, sest see ei ole seda.

Inimesed tähtsustavad liiga üle selliseid asju. See on loomulik ja proovige uuesti, sest Teil on üksteisele nii palju pakkuda aja jooksul millal suudate ennast täielikult vahekorra ajal vabaks lasta. See ei peagi juhtuma esimesel korrra. Jätkake kui olete teadlikud ja küpsed inimesed.

Seks ei pea olema kohtuniku haamer mis lõpliku otsuse lööb.

Elage üksinda, aga ärge olge üksinda.

Personaalne hingamisruum on oluline, sest meie kui individuaalid soovime luua enda energiaväljas, eriti kui oleme hästi loovad inimesed. Teie kodu- ja voodikoht on see kus saate laiutada kuidas soovite ja puhata ennast kõigest välja. See on koht kus laete isennast ja tulete maailma ette täies elujõus. Kodu on akude laadimiseks ja tugi-isikud on need kellega tunnete end koduselt.

Te ei pea koheselt kokku kolima, sest siis paratamatult aja jooksul energiad põrkuvad, kohustused tulevad ja kellelgi teise näpp käib teile järel ka vannitoani kus te hommikul pissil käite ja näiteks prilllaua ülesse jätate. Kuidas kellelegi meeldib.

Ärge kaotage ennast ära suhtesse. Leidke ennast läbi selle. Tehke ühiseid tegevusi, arenege üheskoos ja hoidke eesmärke enda ees. Panustage üksteisele nii hinge- kui hommikuste naeratustega. Naise keha on jumalik ja välja saab seda näidata ainult naisterahvas ise. Sama kehtib meeste kohta, aga kuna mina kirjutaja olen noormees, siis illustratiiviks valin naiserahva foto. Ärge häbenege seksi ja seksuaalsust, see on kõige tugevam vägi meis ja minu artikli mõte ongi, et seda tuleb arukalt kasutada ja seda hoida.

Naeratage, olge rahul ja õnnelikud. Ilus elub algab meist endist. Sisemine peegeldub välja.

Artikkel sisaldab suuremas osas veel õpetusi, aga jätame need teiseks korraks uues artiklis, sest muidu väsitan teid pikema artikliga ära, aga siis on mida oodata. Kui Teile meeldivad minu artiklid, siis palun andke tagasisidet, see tähendab minule palju.

Ma püüan vahendada vahetut ja siirast informatsiooni läbi enda sisetunde. Ma ei ole seotud ühegi religiooni või uskumusega, ma ei usu horoskoope ega selgeltnägijate ennustusi. Ma loon enda maailmapilti nii ilusas võtmes kuidas võimalik, jagades seda Teiega.

See on minu maailmapilt, see on Alani maailm ja mina olen Alan Durier. Kui soovite lugeda sidesuhetest, siis selleks on järgmine artikkel teie ees:

Sidesuhetest: https://alanimaailm.ee/blogi/uue-ajastu-sidesuhted/

Aga kui Tunnete, et olete nüüd kooskõlastanud teise inimesega suhte eesmärgid ja põhjuseid, siis soovin Teile teadliku pühendamist iseendale oma kaaslase seltsis kes jagab Teiega teie maailmavaadet.

Mõtle nagu täiskasvanu, aga käitu nagu laps. Tarkade inimeste probleem on see, et nad kaovad ära enda haridusest tulenenud infovoo kätte ja nad ei suuda suuremas osas ennast enam vabaks lasta. Sellisel juhul võtavad teadmised selle inimese emotsionaalse tasandi üle võimsust, kuigi inimene arvab ise vastupidi.

Kellele meist ei meeldiks armuda ja armastust leida. Kõigile meeldib. Armastus – see on meie DNA’s kirjas keeles mida rääkida püüame peamiselt kehakeeles, aga kehakeel on kõigest murrak. Täitke teiste inimeste külluseanumat ja ärge kaanige teistel seda ära. Kõik peaks käima läbi andmise, mitte läbi võtmise.

Arendage üksteist läbi toetuste ja kiituste. Teie armastus on tähtajatu ja vundamendiks on usaldus. Kui tunnete, et muutute ise ja vajate muutusi, siis koheselt sünkroniseerige enda mõtted oma kaaslasega.

Võite jagada oma ilusaid lugusid ja toiminud sidemeid kellegi partneriga. Ilusat elulõpuni kestvat armumise tunnet ja armastust soovides!

Väljusin just suhtest mis kestis 1/10 sajandikust. Proovin rääkida nii ausalt ja vahetult kui suudan sõnadesse kombineerida. See oli smoothest break-up ever ja kaks teadlikku inimest suudavad nüüd elada iseendale toetades üksteist kõiges edasi. Lubame inimese vabaks eeldustest ja piirangutest.

Maakeeli siis eksidest saavad parimad sõbrad. See on täiesti loomulik, sest inimesed tunnevad üksteist nii heas kui halvas ja kui paljud hakkavad üksteist vihkama sellistel kordadel, siis nad kulutavad energiat. Meie valisime panustada ja toetada üksteist kõiges.

Kui soovite, et kirjutaksin tulevikus “Sõltuvussuhetest” vabanemise kohta, siis andke palun teada. Hetkel see on veel nii värske temaatika, et lasen sellel otsusel hingata ja tegelen tasakaalu hoidmisega.

Kõik on hästi, kui oleme usaldamises. Ja teadlikult saan nüüd tegeleda iseendaga, suhtesse kukkumine ei ole naljaasi.

Suhtesse tuleb teadlikult astuda. Kui kõik läheb õigesti, siis mine tea, võibolla hakkate kogema imet ja väge, Te olete armastatud.

koolitus kursus kristallid suhted sõltuvus küllus tervis teraapia

Jaga esimestena seas oma seinale: