Rubriigid
Kohvilogi

Hoidu Notseebodest

Jaga esimestena seas oma seinale:

Notseeboinimesed põhjustavad kahju. Notseebo ladinakeelne sõna on nocere – mis on siis tõlkes “kahju tekitamine”. On isegi teadlased teadlikud platseeboeffektist ja selle kasulikkusest, aga kuidagi kidakeelselt räägitakse sellest. See on väga kasulik hoida saladuses ja rakendada meditsiinis ja kus kõik veel.

Veel vähem on olnud kuulda , et keegi räägiks Notseeboeffektist mis on siis vastupidise effektiga fenomen.

Kõik tulemused tulenevad Sinu enda uskumusest. Noh peamiselt. Kui inimene kellele antakse suhkrutablett koos positiivse ja lootustandva sõnumiga, võib suhkrutabletiga end ravida terveks. Inimene usub ja sisendab oma organismi tervendavaid infovoogusid. Aga kui inimesele sisendatakse vastupidist ja ta seda usub, siis hakkab see suhkrutablett teda hävitama. Mõttel on tugev jõud. Uskumus ja teadmatus käsikäes on maailma suurimad ühiskonnas ringlevad murekohad. Mitte keegi väga ei usu iseendasse ega tea suurt midagi. Viimase puhul ei ole vaja isiklikult närvi minna, sest me kõik oleme puupead kui aus olla. Me ei peagi ega suudagi suht midagi aru saada.

Lugeda ikka paljud oskavad, aga kui palju erinevat tõde ja vale maailmas on? Kes mida usub? Mõistate isegi mida püüan öelda. Nii see on. Küll aga kui me endasse ei usu, siis me hakkame ilmselt uskuma teisi. Mida need teised siis tegelikult kah paremini teavad Sinu eest. Kui Sina oma mõtteid ei kontrolli, siis kontrollitakse seda sinu eest. Nii on, nõrkusi kasutatakse ära, aga on ka erandeid.

Platseebo on suurim äri. Notseebo on levinuim haigus. Pange kokku see puzzle ja lükake domino veerema.

Nüüd aga, notseebo effekt on negatiivse mõjuga. Inimesed kes on pessimistlikud ja sisendavad teistele inimestele hävitavaid ja lootustsöövaid, nimetaks suisa, et valgust õgivaid mõtteid teistele teadvusesse, siis võib notseeboeffekt akiveeruda selles inimeses ja ta haigestub ja omandab negatiivseid uskumusi mida talle siis ette söödetakse.

Hoiduge Notseebodest ja olge Platseebod, siis ravime kõik end lolliks koos. Koos on lõbusam. Inimesed ravivad ennast platseebo jõul ja suurim teine probleem maailmas ongi notseebo ja parastamine. Kuradi parasiidid noh, aitavad meil mõista kuidas eneseusk teeb meil kõik korda. Juba ongi parem.

Selle artikli lugemine toob Su ellu palju rõõmu ja õnne, teadmisi ja uusi uksi.

Jaga esimestena seas oma seinale: