Rubriigid
Kohvilogi

Astronoomiline kohvipaus

Jaga esimestena seas oma seinale:

Hei kõik astronaudid. Mida testi toimub, mida maski lahti? Kas ikka ei lasta kohvikusse ega mitte kusagile? Ah hea küll, sitta kah – immuunsussüsteemi polegi enam olemas ja kogu reaalsus on muutunud. Huvitav kas hullumajad on pungil täis inimesi juba või istuvad kõik ikka kodus?

A muide – Igivanas ajastus, Egiptuses tehti orjarahvale täpselt samamoodi oraga lõhkumist läbi põskkoopa nagu praegu tehakse agaralt teste. Teatud riikides tuleb naistel nägu varjata, et lõhkuda nende identiteeti ja suruda maha õiguseid. Eks niimoodi vaikselt kukesammul või pardiprääksul see inimese maha tallumine käibki.

Tahtejõud on see mida allutatakse.

Nii nagu käib maskeraad mis ei lõppegi, sest süüdistada annab veel aastaid kui mitte kauem neid inimesi kes kaasa ei soovi sellega minna. Minu pärast ei pea keegi muretsema, ma istun kodus ja ma ei käi kusagil, aga minu arvamus ei ole ka mitte millegi jaoks kasulik, seetõttu mida ma ikka seda jagan. Küll aga ma ütlen, et midagi siin ei ole ikka päris õige ja sedasamust tunneb nii teinegi inimene enda sees vibreerimas. Vihkamine on nii kerge tulema ja kes kord juba end süstlaga pekki süstinud, siis üks mis kindel, pilk pole enam iial sama. Oi küll on neid kurjasid pilke kõikjal olnud nii varemgi, ent nüüd rohkemgi.

Ma olen vaatleja rollis ja kuniks mulle seda lubatakse, siis ma ei tunne, et mind oleks keegi nurka surunud, sest juba enne pandeemiat mulle ei meeldinud kui mulle keegi näkku köhib või liiga lähedalt räägib. Ära sülita mu ees klompi maha ja pelmeenikrooksu näkku tee ja me saame läbi.

Minu jaoks pole midagi muutunud, inimese käitumine ja sõbralikkus on see mida mina jälgin. Ma ei ole käskinud kellegil maske kanda enda juuresolekul, isegi kui see tähendab minu lõppu, siis mulle mingil haigel põhjusel sobib see põhjendus, et ma lahkusin siit ilmast nii, et ma ei teinud kordagi midagi kaasa. Teistele ei soovita midagi, aga minu hing jäägu vabaks ja olgu puutumatu minu keha igasugusest teadusest.

Ei ründa ma ise esimesena, ei soovi ka et mind rünnatakse – seetõttu olen eemale hoidnud. Minu arvamused ei loe mitte midagi, aga see tähendab minu jaoks kõike. Elan enda jaoks nii õigesti kui vähegi valesti. Rüüpan sõõmuke kohvi ja soovin kõigile neile kes on jäänud puutumatuks ja iseseisvaks, et varsti rüüpame taas kõik üheskoos kohvi inimese kombel. Ühiskond on alati olnud mis ta minu jaoks on, viibin mugavustes ka mina – aga minu osavõtt on tänavuseni olnud absoluutne null.

Ma soovin kõigile inimestele võrdselt head tervist ja lammutage kirikud maha, sest see on vastuolus praeguse reaalsusega. Enam ei usu mitte keegi mitte midagi ja maapealne põrgu ongi saanud lahti. Põrgulise märk on levimas ühelt ukselt teisele, ühelt nahalt järgmisele. Olge lihtsalt teadlikud, et täpselt niimoodi see trooja hobune, holokaust end kordabki ja uus maailmakord algabki – see pole siiski hirmutamine, sest lihtrahval ikka vabadusest illusioonaarne mekk suus, eksole nii. Vastasel juhul oleks rahvas ammu selle kõik lõpetanud ja häält teinud, aga praegu on kõigil nägu rõõmu täis kui nad saavad mingisuguse passi omale. Küll on tore, milline rõõm.

Mina olen jätkuvalt kosmoses, kommiga mind ei meelita ja ma pole enda teada kedagi ära ka tapnud, sest niipalju ruumi mulle antakse, et saan hoida omaette, ent olen valmis, nii nagu esivanemad läksid tihti baaris kaklema ja kui tullakse kambaga, siis kindlasti esimene kes tuleb, sellel hästi ei lähe. Kannan õigluse verd, aga synlabi ei lähe. Ilusat olemist.

Jaga esimestena seas oma seinale: