Rubriigid
Kohvilogi

Hermes, kas me jõudsime lahenduseni?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Iidsed egiptlased olid oma Hellenistliku ajastu lõppfaasil veel olemas aga pärast seda rändasid kõik vähesedki fragmendid teadmiste näol Vatikani. Nüüd ei oska enam suurt muud teha kui tunnetada vastuseid. Miks need tõpranahad saabusid? Milles üldse oli algusest peale probleem?

Mida nad soovisid? Kadedus või hoopis võim? Millest see algas? Nii nagu ikka. Kes saabusid mujalt ja selle asemel, et lubada ennast hellitada kohalike poolt ja kohaneda mugavalt kultuuri, seda püüda hoopis ära kasutada ja võtta võimuga rohkem kui võtta võiks. Võimutsemine on alati olnud selline nõme värk, et see hakkab verd keema ajama ja rikub ajukeemia sassi. Keegi näeb, et kusagil on miski mida annaks ümber teha ja mistõttu tekib illusioon, et nii võikski teha, siis tuleb konflikt läbi mille ilusad looduslikud tulemid hävitatakse sunni, hirmu, terroriga.

Ahnus, kadedus ja võimujanu on praegugi jäänud valitsema, täpselt nii nagu roomlased ei sallinud ühe inimese nimel druiide. Ühele ei meeldi, tal on armee ja tema arvab, et teab kõige paremini ja need kes kuuletuvad kas pimejärgijana või hirmu tõttu, teevad ära selle musta töö. Mis praegu siis maailmas toimub?

Selgelt on näha, et pukki on pandud need kes ühel päeval saavad oma karistuse. Nad on pandud sinna täpselt sellise karistusmaskotina, et saaks tulla niiöelda see järgmine parem, lunastaja. Süsteem on ikka sama. Eliit on läinud ise nüüd tülli ja otseselt rahaprobleemi enam pole ega, seda võib printida juurde, tekitades sellise koodimise tunde, see ei paku enam nii suurt närvielevust ja siis asuvad nad laste kallale ja tegelevad lollustega. Joovad imikute verd nagu rahvasuu kõneleb. Ega igasuguseid-erinevaid rituaale korraldatakse.

Alati nii olnud ja ega see paista lõppevat. Veel on see malemäng rohkem kui mentaalne.

Nüüd on selgelt näha, et viimased etapid viivad sõjaohu tekkeni ja inimkond jääbki justkui vähemaks nii nagu planeeritud oli.

Kõik see ajastus, serveerimine, lahenduste pakkumine, see kõik on nii paigast ära ning kui nad nüüd tõesti käskima hakkavad ja seadustavad omavõimu ning suruvad peale neile vähestele kes ei võta millestki osa, siis läheb suureks jamaks just neil individuaalidel kes käsu annavad. Kui ohvrid ei maksa kätte, siis maksab ohvrite vimm, mis on justkui kõige hullem needus mis olemas on – ja seda tehakse juba nii loomult, sest hing annab nõusoleku peegeldada see kordades tagasi.

Ma olen lausunud needuse, et kõik mis minule põhjustatakse, nii füüsiliselt kui vaimselt, see peegeldub sada korda tugevamini hiljem tagasi sellele kelle kaudu see tuleb. See on teine pool sellest miks ring ei lõppe. Universum on närvihaige, bipolaarne, nii nagu selle lapsed, ka need kes ei tunnista seda.

Ma ei tolereeri üldse ebaõiglust ja see viimane ongi nii, et see pääseb alati puhtalt, ime, et ise süüdi ei jää veel. Süüdi võib jääda inimene siis kui ta ka mitte midagi teinud pole, aga jätab sellise mulje. Kõige suuremad ellujääjad on need kes suudavad massidele valetada nii kaua ja nii usutavalt, et rahval hakkab kahju ja hakkab uskumagi vale mida on räägitud tõe pähe, lausa et tambitud. Aga need kes teavad paremini kuidas maailm töötab ja kuidas kardinate taga siseringis asjad käivad, siis nemad teavad ka seda mis oli päriselt ja kas on väärt seda üldse rääkidagi. Jätta see nii nagu see on, sest see ei vii lahendusteni vaid isikliku ruumi rikkumiseni. Maagid kasutavad enda aega ja olemist pigem ära selleks, et maailma paremaks muuta.

Pimedus serveerib end kõige lihtlabasemal kujul. Vaadake kasvõi USA presidenti. Üks lihtsalt ei nuusuta noorte tüdrukute juukseid ja ei ütle sinna kaasa rõvedaid lauseid. Eriti veel sellisel positsioonil olles, sest see on mõjuvõim. Mistõttu see on kõik üks sama suur kabalgang, siis kuidagi ei ole sellest tänaseni suurt pahandust veel tulnud, sest kõik positsioonid on teadlikud kellele võim kuulub ja kes on nende ülemus. Nad pääsevad kuniks tuleb uus keegi ja siis vanast tehakse musternäidis. Midagi näiliselt justkui muutuks aga tegelikult läheb hullemaks. Suured riigid on üks, aga siis on veel kartellid, see on teine. Kui kõik teevad suures mastaabis koostööd ja kui presidendid osalevad narko- ja inimkaubanduses, relvaäris, militaarmaailmas ja kõiges mis on tulus, siis tekib see küsimus, et mille nimel me oma eluga jätkame siin vanglaplaneedil, tõesti.

Tahaks kord jälle kuldse ajastu ilminguid nautida filosofeerides üheskätt pooljumalate kohaloluga. Võib ühtteist õppida. Loomeväljenduseks.

Basilica, el-Ashmunein, Egypt
Igaüks saab suuna ise edasi: Basilica, el-Ashmunein, Egypt https://en.wikipedia.org/wiki/Hermopolis

Hermes, kas see ongi vastus küsimusele? Sellist maailma tahame või leiad Sa oma väe ilmutada ennast rohkem ka magavale rassile, et ärkamise käigus saaks puhastada maa.

Maailm on lihtne. See on ilus, aga see on kole, täpselt vaataja silmades. Situatsioonid on need mis loovad kogemused eeskätt meie reaktsiooniga. Kas oleks mõistlik käituda stoismilikumalt ja otsustada elada oma elu teadlikult muundades kõike enda järgi positiivseks ning teha enamatki? Tõpranahad aga kadugu koju ja pandeemia lõppeb iseenesest ära. Ei soovi keegi sõdida.

Jaga esimestena seas oma seinale: