Rubriigid
Kohvilogi

Arukalt ja väärikamalt: Maailma poliitikas toimub kõrge väljapressimine

Jaga esimestena seas oma seinale:

Teadaolevalt on twitteri platvorm ainuke keskkond kus kehtib vabakõne ja väljendus, enamvähem tõeliselt. Seda tähendades, et päris uhuu ja ahhaa inimestel ka vaimselt silm peal hoida, et nad täitsa lolli juttu rääkima ei kipuks.

Küll aga, kui viisaka inimesena uurimustööd teha, siis viisakuse jaoks ruumi ei leitud. Seal värava taga, kuhu helge hing ise ei tükiks, meeldivalt sind vastu ei võetaks.

See tumeduse laegas on vägagi olemas ja kes sellest nüüdisajal siiani rääkida ei taha, see lõpetab hallide massidena tulnukate loodud süsteemis mis töötab ühisel kokkuleppel mängida oma karakteri selles rutiinses igapäeva elus.

Mõelda selle peale jaksu ei ole, analüüsida piisavalt tahtejõudu ei leidu ega mitte sellepärast, et sinus endas midagi oleks valesti, vaid seetõttu, et sünnist saadik on meisse süstitud teadmata lahuseid mis jätavad meile jälje terveks eluks.

Teadust võib uskuda, aga pimesi on seda teha vale. Teadus on kokkulepitud vaatenurk ja seletus kogemustele. Samamoodi võime kokku leppida kalendris ja kellaseieris, nimes ja vanusenumbris.

Sellest ma saan aru, et need kokkulepped on müstilised loitsud mida me kanname nagu metallrüübi oma õlgadel, koguaeg tundes ennast aheldatuna kohustustesse mida me peame oma ellu vägisi võtma, sest nii on seda kombeks teha.

Mõned küündivad küsima, aga ega igaühe kavatsus pole alandlik ega hingevaakuvalt oluline, aga need kellel see nii on, need ei tule tavaliselt iialgi midagi küsima. Neid tuleb ise märgata.

Ja kõik need hingevaakuvad olulised hinged, kes on eneseteadmata hoidnud oma suunurgad vakka, sest nii on tark, teades, et ülekohtu ja hukkamõist on kiired tulema, sest nii on ajalugu seda näidanud.

Kuid noored generatsioonid tulid teid täiendama, ütlema teile, et teie olete meie lootus, teie teate rohkem, teie olite enne meid ning meie oleme need kes õppinud on teilt, analüüsinud enda sees ja oodanud seda momenti, et teile öelda, et jätkake selle maailma korrastamist.

Me tulime teid täiendama, aga mitte igaüks meist. Need teised hapud õunad ja kiusakad narrijad ning kuldlusikas pepus sündinud ülbikud peaksid meid kartma, sest meil on ikka lõbus.

Neil on nii suur tähelepanuvajadus ennast tõestada, et nad võtavad lausa osa maailma kõige suurimast tsirkusest mis toimub, transgenderite ülestõus. Nõrk meel ja perversuste ohver on see kes laskub ja naudib madalat energiat süütute peal.

Piiblis mainitakse Kanaanimaad kui maa, mille Jumal lubas anda Iisraeli rahvale pärast nende väljumist Egiptusest. Mina sellest siis nagu osa ei saaks, sest jumal lubas kellegile teisele? No heakene küll, nii ma olen harjunud juba niigi. Ei ole kade, lihtsalt huvitav, et keegi on kellestki parem.

Kanaanimaa asus Vahemere idarannikul, tänapäevase Iisraeli ja Palestiina territooriumil. See oli rikkalik maa, millel oli suur religioosne tähendus juutidele. Ju siis nemad teadsid, et mis põhjusel, sest mina näiteks ei tea mitte midagi sellest.

Mind see nagu üldse ei puuduta. Torkinud ise pole, lasen sellel olla, nii nagu oleks õige käitumine minu poolt. Samamoodi ma ei taha, et nemad tuleksid mind sellega torkima, sest minusse see ei puutu.

Piibel kirjeldab Kanaanimaad kui maad, mis voolab piima ja mett. Kanaanimaale sisenemine ja selle vallutamine moodustavad olulise osa Vana Testamendi narratiivist. Lihtsalt, et kui kusagil on mainitud sõna “vallutamine”, siis nagu ilmselgelt see kuulus enne kellegile teisele.

Nii et nagu praegu ma tahaksin mõelda, et kas sellest kinni hoidmine pole mitte kohatu, kui see pole algselt olnud kinnihoidjate omagi. Siin laskubki viga ja kui see peaks kuidagi tänapäeval ka lihtsalt süütuid inimesi mõjutama, siis on see ikka päris pikalt kinni hoitud negafafatiine emotsioon ja mina ei jaksa enam seda kaasa mängida.

Nii, et kui vähegi pea ise oskab mõelda, siis saame kõik aru, et mingi kaua aega tagasi toimunud vallutamine leidis aset ja oli nii võrd suur sündmus, et piiblisse pidi kirjutamagi, siis ilmselgelt nii nagu iga teinegi piiblisündmus, mõjutab see meid ka tänapäeval.

Nii, et kui piibli järgi lugeda, siis leidub seal ikkagi killuke tõde, aga mitte kirjutaja vaatenurgast, vaid jällegi, loeme sealt seda millest seal ei kirjutata, ega räägita. Kellele kuulusid need hiiglama suured viinamarjad ja piimaallikad, meeaasad ning mis kõik imelist veel?

Need kuulusid hiiglastele, no needsamused nephilimid, nende peopesa järgi olid need suured viinamarjad ju tehtud. Jumal ütles, et nii on hea. Ja nii olekski võinud jääda, kui poleks väike parasiit sisse tulnud, nagu äädikakärbes kes päeva elab. Jumala päev oli meile vist tuhat aastat, ma pole ju kindel, aga ütleme et on nii.

Ma ei usu, et aasta on 2023 ja olen praegu lahtisem kui eales varem, seoses sellega mis meile on räägitud. Minu teadaolevalt võib olla hetkel käsil aasta 1023 või midagi sellesugust. Vähemalt kuni meie enda ajaarvamiseni enne suurt uputust. Kes paremini muidugi teab on Vatikan. Sest oli ka aeg enne meid. Ajajoon on kõik valetatud.

Meile on valetatud kõige kohta, teadus on mõeldud peitma tõde, üle võtma mõistust ning põhjus vaimsete raamide tekkeks kus on ainult probleemid ja lahendustes ega selguses ei elata enam.

Kõige selgem ütlus leiab aset Piiblis, et me oleme suure ookeani all, nähtamatu kupli sees. Ilmselt on see läbipaistev alumiinium, aga kes seda teab, imeline looming. Seda kuplit on proovitud lõhkuda ja siiani vist tulutult, Elon püüab seal edasi, aga ega kosmost sealt ei tule. See on suure ookeani põhi ja alles algus.

Ühe viimase korra kui jumal ise kambri lahti tegi taevalaotuses, siis voolas sealt nii palju vett, et maapealne sai üle uputatud. Vähesed elasid selle kaose üle, aga siis tuli veel kivistav tuumakatastroof mis pühkis kõik maa pealt ära mulla, liiva, vee ja jää alla.

Viimane suur lähtestamine sai seepärast, et jumal ärritus mis maa peal toimus. Rõvetsemine ja anarhiline kaos, paanika, lustimised ning hirmuterrorid… ta puhastas selle kõik ära.

Ma ei tea öelda kustkohast see inimene tuleb, aga jumal olla loonud uue inimese enda näo järgi, pannud nimeks talle Aadam. Kuid enne seda olla nii, et Lucifer, kes Jeesuse vennas, maa peale saadetud oma kuningriiki siis looma siia, ning tema palunud jumalalt abi, et luua ka Aadamale kõrvale Eeva.

Lucifer kelle nimi vist olla siis varasemalt Satanael (varieeruvad valikud), aga nagu öeldakse, heal lapsel mitu nime, olla jumalakuningriigis olnud kõrgel kohal. Tahtnud lihtsalt olla võrdne, või et siiski rohkem, teeninud ära oma isa viha.

Kui Lucifer maa peal kuningriiki looma hakkas, olnud ta Eeva ära rikkunud, eks suured inimesed saavad ise ka aru siis mis see tähendab. Eeva oli sünnitanud hübriidi, kes väheke meenutas draakonit või reptiili ja neid sai nimetatud siniverelisteks. Elisabeth II ja kunginglikud tiitlid on kõik värav selleni.

Kui muda alt kõik endine arhitektuur ülesse sai kaevatud, anti kõigile uue populatsiooni loojatele tasuta kätte. Selline vanasõna on, et mis kergelt tulnud, see kergelt läinud. See ilmselt oli asjakohane ütlus tööstusajal kus kergemeelsus võttis võimsust tänu kergelt tulnud varadele mida asuti maha mängima kaardimängus.

Inimesed hakkasid hoorama ja jõid end enamus surnuks. Linnadest hakkasid inimesed välja minema maale, et proovida loodust harida ning ellujäämisega tegeleda. Meie oleme need järeltulijad, elu pole meile kerge olnud ega hakkagi iialgi olema.

Nüüd aga kõike seda kirjutades, natuke sisse tuues tõelist ajalugu, siis kas pole mitte natuke liiast, et meile surutakse peale kellegi tahtmist läbi valede ja friikate. Viimast, sest oli Ameerikas lausa tasuta friikartulitega meelitatud inimesi vaktsineerima. Jah, tõesti.

Maskeraad oli näitemängu algus millest kahjuks kõik osa võtsid. Muidugi mina saan endale öelda vastupidist, sest mina jäin endale kindlaks algusest lõpuni, jah tulid konfliktid, aga pidigi tulema.

Maskeraadi ajal kui õue ei lastud inimesi, siis paigaldati nahaalse kiirusega igale poole 5G mastid ja antennid ning justkui meie kõigi heaoluks, et meil oleks kiirem internett.

Oleks tõesti probleem olnud, siis nagunii igaüks kes kodus istus, oleks saanud püsiühendust kasutama hakata läbi kaabli mis jookseb mööda maailma ookeanipõhjades vägagi kiiresti ja uhkelt.

Nüüd kui pandeemia on läbi ja 4G on võtnud nimetuseks endale 5G, on ikka need surmapataljonid püsti. Räägin nendest kiirituspostidest mis põhjustavad rakustressi ja immuunsuse nõrgestamist.

Surmkindlalt võib öelda, et niimoodi keedetaksegi aeglaselt konna, te ise tunnete seda, aga ei ole jaksu, et rääkida sellest, kuigi seda peaks tegema, veel enam peaks keegi vastutusele saama võetud nende paigaldamise eest ilma meie nõusolekuta. Need on igal pool ja öelgu mis öeldakse, valetatakse teile näkku, teadmatusest, või veel hullem teadlikult.

Võtke need genotsiidimastid maha ometi! Ma ei soovi neid väidetavaid hüvesid mida see meile toob. On aeg midagi kasvama panna ja lootust maailma tuua. Korporatsioonid, kannatage vahelduseks teie ja laske inimestel eralduda teie sõltuvust loovatest ahelatest, tulge mõistusele sitapead!

Lõpetage ära need väljapressimised mis maailma tasemel toimuvad. Te nagunii ei lõpeta, seega siis peab pöörduma kõigi teiste poole keda välja pressitakse, et kõik teie kurjad teod tulgu ometi välja, et teile saaks lunastus tulla ja teie aeg oleks nüüd ja kohe, see teeb teile kergemaks kogu teie hinguse endale ka, nii et see on teie huvides, tulge välja ning öelge lahti oma ahelatest ka teie.


Sisenduspalve [ Võta see hetk endale Teadlikult ]

“Käesoleval momendil, teadvustan, et lasen lahti kurjusest mis mind nii kaua on ahistanud. Lasen lahti kõigest sellest mis ei teeni ei minu, ega maailma huve. Nüüdsest elan lahendustes ja ei otsi koormat mida kanda ei soovi.” ja veel võite lisada

“Käesolevast hetkest hakkan teenima jumala huve mis on ka mulle tervislikum ja jätkusuutlikum viis elada õndsuse suunas.” ning tagatipuks lisage veel palvesse juurde

“Olen tänulik kõige hea eest mis minuni saabub ja olen hea muutus ning naeratus ka võõra uksel. Olen sündinud kõigest inimeseks, proovin pürgida enamaks. Aitäh”. – Ja küllap me leiame oma õnne.


Lõppegu sõjad läbi selle ja õitsegu inimeste meeled, südamesoojas turvatundes, aasalillelõhnade ja päikesepaiste näol, parasiidid hävige. Negatiivsus kadugu, julgus avanegu ja naeratus tulgu.

Transgenderid lõpetage noorte laste nillimine ja minge raamatuid vanadekodusse lugema. Teie meeletu tähelepanuvajadus on saanud oma isu kordades rohkem kui see väärt on. Olge kasulikud. Jätke lapsed rahule ja käituge inimlikult, mitte satanistlikult ja perverselt.

Hakkame koos metsa istutama, keelame selle mahavõtmise. Võtame 5G antennid Eestist maha, kasutame kaablit, oleme eeskujuks.

Loeme ja harime ennast, kasvatame ise oma toidu, kogume ise oma elektri ning võtame teisi inimesi kui tsiviliseeritud astmeliste kodanikena. Oleme lihtsalt paremad. Nii on kergem kõigil.

Jaga esimestena seas oma seinale: