Rubriigid
Kohvilogi

Soov olla ise kingitus

Jaga esimestena seas oma seinale:

See aasta inimesed keskenduvad eelkõige endale. Kui meil on hea olla, siis on kõigil meie ümber hea olla. Kui mõistate. 💚☯️ Tänavu ma pean jõule ainuüksi selle tähendusega, et see on kollektiivselt lihtsalt rahulik aeg ja tunnen, et tänavu paljud inimesed tahavad kingituseks lihtsalt enda vaimset tervist tugevaks saada ja rahutunnet, eemale kohustustes. See mulle sobib ja see vaikne aeg on see aasta mulle üks tähtis hetk, olenemata igasugustest mõtetest selle taga, sama on nädalavahetustega, ma ei käi kuskil, aga ma just alati siis tahan nagu olla toimekam kui tavaliselt, kuidagi alati siis on õhus tunda sellist kollektiivset toimetamist. Kes valib klubi, kes valib aiatööd, aga energiad alati just siis on paremad. Või on kindlad päevad kus lihtsalt kõik on minul hästi ja kõigil kellega suhtlen samuti ja on tunda sellist kollektiivset rõõmu.

Paljud inimesed soovivad tänavu lihtsalt tagasi saada enda põhiväärtusi ja kindlasti saavad ka, sest see on see mida me päriselt soovime. Olla ise kingitus ja valida olema õnnelik.

Ei lase mõjutada ennast millestki tähendab vabadust. Teadsite, et must maagia toitub inimese hirmust. See toimib kui inimene lubab seda. Kellel tõesti kama-kaks saab ikka hakkama olenemata mida keegi kellelegi halba soovib.

Ma olen täitsa kindel, et miski mõjutab kollektiivselt meie teadvust ja me saame seda ise ka mõjutada. Mõtleme häid mõtteid täna ja homme ning nii iga päev kui võimalik.

Pole lihtsalt mõtet vaidlemise peale aega, tervist ja energiat raisata, ega toita oma ego kellel on õigus. Mul kindlasti ei ole õigus, aga kui Sa tunned, et Sind ka kõnetab minu sõnum, siis lihtsalt rõõm ja kui ei kõneta, siis liigume edasi sinna kus leiab igaüks enda jaoks seda mis kõnetab. Peale ei suruta. 💚🙏

Võtke tänavu oma pere lähedal vastu tänutunne, et olla lihtsalt koos, need kes veel olemas meie ümber ja rohkem polegi midagi väga öelda, et olemasolevast parimat võtta.

Soovin südamest, et Teil kõigil oleks jõudu leida rahutunne mis Teil on olemas, aga mille aktiveerimiseks tuleb maha visata endast blokeeringud (mõtted) mis valetavad justkui põhjuseid, et miks see puudub meil. Ei puudu midagi, lihtsalt me ei oska seda aktiveerida ja vastuvõtta, lubada. Mäletage.

Ärgem toitke negatiivset oma mõtetega. Uskuge ainult headusesse, kasvõi täna, aga vahel on vaja puhata. Väsige olemast väsinud ja leidke energiat.

Suuremad muutused on juba käinud alates 2012 aastast ja iga aasta muudkui tunneme rohkem kuidas kohanemine käib. Meie füüsiline on vähe nõrgem ja vaimne segaduses, aga seda see kohanemine tähendabki. Olge tugevad.

Joonistama, muusikat kuulama, tänutundesse. Armastan. 💚

Valmistan ette uueks aastaks häid soove, mis tõeliselt olulised ja proovin aidata kollektiivselt leida lootust ja rõõmu 🧙‍♂️.

Tunneli lõpus on alati valgus, kui see on see mida otsime.

Tasuta lõunad on olemas, võimalik, et mitte meile, aga me saame seda alati anda teistele. Niipidi võib küll mõelda.

Võib jagada julgesti.

Jaga esimestena seas oma seinale: