Rubriigid
Kohvijutud

Hoida inimest teadmatuses….

Jaga esimestena seas oma seinale:

Võim inimese mõistuse üle algab tema sünnist kui ta on kõige abitum olend selles kõiges maailmas. Loomariigi kõige väetim vastsündinu. Vajab igatepidi tuge ja abi. See on kõige olulisem postitus eales, mis peab avama sinu mõtlemise kasvõi “kui tõesti…” võtmes. Inimene sünnib ilma uskudes oma vanemaid kes õpetavad lastele kõike ja midagi ja meie sõltume sellest mida on neile õpetatud, kuidas kasvatatud.

Meil puudub igasugune tunnetusvõime seda olukorda varakult muuta ja me oma siiras usus püüame eeskujulikult kõik teha õigesti. Ainult, et meie arvamus ei loe senikaua kuni meist saavad täiskasvanud inimesed kes peaksid ühtepidi võtma alustalad kõigest õpitust ja minema kiiremas korras vundamenti üle uurima. Nüüd algab sinu teekond. See on sinu enda valitud rada mida sa tead, et saadab teiste inimeste pahaloomuline halvustamine ning sülitamine, sest neil endal pole tarvis kahelda milleski, ega isegi uudishimu või tahtejõudu kinnitada mida õpitud ning ka et õppimata jäänud.

Viimasest saavadki rändajatele kogemused mis teistel jäävad saamata. Kui lahke saab olla inimese süda, et veelgi rohkem anda hinge, kui tunneb ta, et kõiges selles miski, mis pole õige, tahab teada rohkem seda mis on tõde. Teadus on loodud selle jaoks, et oleks anti-religioon mis seletaks looja loodut iseenesest mõistetavat numbrites, väidetes ja valedes mida rakendatakse süsteemisiseselt ka teistes süsteemiharudes. Mehhanism on imepärane. See postitus on algus sinu teekonnale. Tea, et ajalugu on kirjutatud võitjate poolt ja paraku kaotasid need keda pole enam siin, et öelda teisiti. Maapealne, selle alune ja pealmine maailmareaalsus on põimunud ning asjad mille olemasolust tavaline inimene ei suudaks unistadagi, on olnud kõik tõeline. Ära lase ennast pilkavatest lohakatest pimeusust tekkinud meeltel sind häirida ega takistada. Meie tulime hiljem, enne oli võimas tsivilisatsioon kes jättis meile kunsti ja arhitektuuri ning palju muud mida inimene omastas. Hiiglased, inglid, deemonid, saatan ja jumal … oeh ja kui palju veel on asju millest me midagi ei tea. Nüüd õpi, uuri ja vastupidi nii palju kui võimalik, siis saad targemaks ja elu muutub elavamaks. Maailm on talade peal. Me elame suuremas ookeanis, vee all, kupli sees. Ja rohkem ei hakkagi kirjutama, sest juba see vajab seedimist, eksole.

Jaga esimestena seas oma seinale: