Rubriigid
Kohvilogi

Vist ei tule ikka tagasi…

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma siin tundsin, et ei naase sotsiaalmeediasse. Ega muud palju ei tahtnudki öelda… võisiis ainult mõned mõtted…

Meditsiin jookseb justkui kokku maailmas nii nagu iga teine aegunud sektor mis end lollemaks teeb kui tegelt on. Ammu  teada kõik keldrisse peidetud saladused ja võimalused iidsetelt endilt, aga nemad ütlevad et uurivad. Arstid on need kes lihtsalt ei oska. Sadadest tuhandetest markeritest on kasutusel aktiivsemalt kõigest sadu. Nad suudavad nii mõndagi, aga nad ei suuda ise kaugemale mõtlema, esteetiliselt tunnetama ja mõistma suursuguseid imesid. Imed ja alternatiivsed ravid võivad olla siiski need primaarsed ravivõimalused ja nemad keerutavad oma ülbe bürokraatiaga. Kui keegi vähegi eneseusu abil ja õigel tunnetusel ennast terveks peale diagnoosi on ravinud, siis ime pole veel teaduspäraselt põhjendatud.  

Platseebo maagia on toimiv ja nad teavad seda. Nemad aga ütlevad, et uurivad. Kaua nad uurivad? Lähed arsti juurde, öeldakse Sulle diagnoos, sest sa oled vaimselt nii läbi, et ei tahagi elada, ilmselt oma mõtte läbi vaikselt taotlust annadki selleks. Nõrkust kasutatakse koheselt ära. On erandeid, aga räägin drastilistest pealiskaudsest. Inimesed on hakanud ise ka mõistma, et enamus haiguseid mõeldakse külge. See ei tähenda, et mõeldakse otseselt haiguse enda peale. Ei, sest haigus kohati tuleb üllatusena eksole. Samas miski enda sees ei taha endale tunnistada, et teadis selle haiguse tulekust varemgi, juba siis kui ta teadis, et stressi tekitamisel on tagajärjed. Me lihtsalt panime ukse enda tagant kinni ja rohkem ei mõelnud sellele, et varem või hiljem surmakutsar koputab ja tahab tuppa, et Sind kättpidi raudu panna ja välja tirida. Igatahes mida ma mõtlesin öelda on see, et meditsiin teab väga hästi kuidas inimesi tervena hoida ja haigused maha raputada.

Suurim äri on siiski platseebo. Ega Sa enne diagnoosi ei olegi mitte midagi muud kui et oma kogu tähelepanu ja tahtejõu ära loovutanud autopiloodile programmeeritud valitsuse bioloogiline vara.  Haridussüsteemid kukuvad kokku. Nüüd enam polegi häid õpetajaid, ma ei tea millises tähenduses seda isegi kõneleda, sest milliseid õpetajaid koolid omale soovivad? Kas see pole ka mitte selliselt, et väljatöötatud kõrgharidusega distsiplineeritud ära kibestunud tädi pannakse paberite peal mainekaks matemaatika õpetajaks kes hakkab lihtsalt reptiilselt Sinu vaimset tervist ära sööma. Valib oma sisalikusilmadega Sind klassi ette tahvli ette alandama, teades väga hästi, et Sa pole jälle selgeks asja saanud. Karistab Sind mõnusa alandusega, naerab koos teistega Sinu üle ja viskab iroonilisi ja mõnitavaid alandusi kõigi ees.  Need ei ole enam inimesed. See paber ei tähenda suurt midagi kui kiskjalik elajas* (elav isik) mõned õpilased vaimseks toiduks välja omale valitud sai. Mõned ohvrid ei taastu terve oma edasise elu kui nad ühiskonnakõlbulisteks mittekõlbulisteks saadetakse. Paberit pole vaja, et teha füüsilist tööd, lähed orjaks ära. Justkui karistusena. Mulje jäetakse veel selline, et Sa ise oled selles süüdi ka, et ei õppinud. Ma saan aru, see kontseptsioon on korrektne, aga kas kõik ongi nii ühepoolne, et kogu mu enda nägemus on vot niimoodi ära võetud? Jah, niimoodi võeti, nii nagu paljudel teistel kes maha kantakse. Vaata, aga nüüd kui kogu maailm kokku lagunes, sest pole õpetajaid, pole arste ega preestreid keda inimesed usaldaksid. Kõik kahtlevad kõiges ja kahtlused on nii suured rahalistes küsimustes ja kõiges süsteemis, et see lihtsalt tegi mida ta nagunii sellisel juhul määratud oli tegema…. kokku kukkuma. Võin kohe öelda mis on tulevik… siia teksti vahele. Biomeditsiiniline tehnoloogia ja inimese pikaealisus. Investeerige sellesse ja saate elud korda. See kõigest minu soovitus, valitsus soovitab pensionifondi alles jätta.

Praegu te näetegi varingut kui nad midagi ajutist välja ei suuda mõelda, nagu näiteks rahalised toetused, võlgade kustutamine, kodanikupalk ja kinnisvaralised lahendused, et kõigile kodukoht saada. Alustada uuesti, värskelt, uued võimalused ja päikesepaiste. Elu oleks korras, saaks saunas käia pühapäeviti või iga päev, sest enam ei pea tööl ka higistama. Praegu aga on nii, et kõik võtavad ja krahmavad mis võtta ja krahmata annab. Kedagi ei huvita, aga mulje jäetakse viimaste raasude eest, et justkui väga huvitaks. Mis siin maailmas siis muud toimub kui igaüks krahmab kokku mida tal võimalik on. See juhtubki. Kõik on enda eest. Kellelt see kõik ära võeti kui mitte neilt kellel pole midagi. See ongi tegelt nii labaselt lihtne. Vastasel juhul kustkohast see rikkus võeti? Inimesed lihtsalt ei saanud aru, et neil oli kott peas. Nüüd on olukord nii, et koti sai peast, aga mask lükati ette. Hiinas tehakse Sulle anaalteste ja 5Gst ma ei hakkagi rääkima. Iga 4 aasta tagant on teed katki, aga see tõesti tuli pärast insenere. Varem olid kõik teed korralikult tehtud. Ja vot seda viimast mõtet tahaksingi rõhutada. Tehke korralikult või ärge üldse nähke vaevagi. Munnitamise JOKK skeemitamine on ellujäämiseks oluline printsiip. Kas sellist ühiskonda me arvasimegi teadvat kasvama? Tunnen ise ka ennast kui osa suuremast munnist. Kui paljud teist said magada nii kaua kui nad tahtsid? Koguaeg peksti maast ülesse tööle ja kõike muud kohustust looma. Suurt osa eestlastest kõnetas loomulikult nädalavahetused kus sai reedel tümmi saatel end raputama välja kogutud tülpimust. Joodi end täis, oksendati, pandi end labasesse olukorda, et saaks järgmine nädalavahetus sama korrata. Mis elu see selline on? Muutused on järgmine trend.

Kahtlemata on reptiilid meie seas ja me käime maskid ees ja silmad kinni, aga see on arusaadav, sest meil on mugav. Keemiatööstus teeb mis tahab. Eliit vahetub oma sisetülidega. Digitaalne valuuta on tulemas uueks normaalsuseks. Videomängus elatakse. Küüneviiliga ukse peale kraapides, käbinäärme suunas mäekristalli loopida. Mitte midagi ei saa usaldada, usalda. Perses on kõik, aga tegelt on hästi, sest me ütleme nii. Ma ei tahtnud ropendama hakata, aga ma enam ise ka ei suutnud tagasi hoida seda. Ma tahtsin tegelt lihtsalt öelda, et ma ei plaani siiski sotsiaalmeediasse naasta, sest ma keeran mingi pahanduse kogemata kokku seal. #TheGreatReset

Jaga esimestena seas oma seinale: