Rubriigid
Kohvilogi

Vanamehe ennustus

Jaga esimestena seas oma seinale:

Vanamehe ennustus Tulevasteks aastateks. Täitsa pohhuilt kuskil kanalisatsioonis leidsin vana kes hakkas ennustama, jutt on järgmine. Täitsa segast pani, lihtsalt pidin kirja panema.

Algas see ühe korraliku köhaga,

Ei oot, see oli nali… ei olnud mingit köha. See pole enam naljakas, see on tõsine asi. Ei ta köhinud.

Lõi varba hoopis ära vastu täisnurka seal all tunnelis, ja hakkas rääkima ladusalt järgmist,

Sularaha kaob ära. Kuidas, pole oluline.

* Segasin vahele, ütlesin koroona kampaania käigus.

Kiibistatakse inimene. Kuidas, pole oluline.

* Segasin vahele, ütlesin et turvalisus ja mugavus.

Vaktsineeritakse inimene. Kuidas, pole oluline.

* Segasin vahele, ütlesin C_V_D-19

Luuakse naabrivalvesüsteem. Kuidas, pole oluline.

* Segasin vahele, ütlesin koroona kampaaia käigus.

Nõrgestatakse immuunsussüsteem. Kuidas, pole oluline.

* Segasin vahele, ütlesin maskid.

Ühendatakse sünteetilise reaalsusega. Kuidas, pole oluline.

* Segasin vahele, ütlesin Neuralink ja 5G.

Kaotatakse emotsioonid ja tuleb tundetus. Kuidas, pole oluline.

* Segasin vahele, ütlesin 5G ja meedia programmeerimine.

Mitte miski kui mesimagusalt see ohvriteni jõuab pole oluline, sest see kõik on kõigest näitemängu läbiviimine. Meedia aitab sellele kaasa, võimutsejad ärgitavad aga liiga suures paanikas kiirustama kogu seda etendust ja kõik osavõtjad eneseteadmata või teadlikult teevad vigasid.

Need vead on siis kohad mida märgitakse pingsalt ülesse kriitikute poolt kes ei usalda seda mida meile räägitakse. Noh, nii nagu see on alati olnud, et kusagil on need kuramuse segased fanaatikutest vandenõuteoreetikud ja kes kõik veel, lihtsalt sellel korral, blää, olen avastanud, et olen koos teiste vaimuhaigetega teisel pool mugavust ja aktsepteerimist.

Kas tulevik, sünteetiline, on võimalik ära hoida? Mina ei tea, ütle Sina mulle, sest see kõik oleneb Sinust. Mina olen oma öelnud, mina olen kõige vastu umbusklik ja võitlen, ma ei tea kelle vastu, aga ma olen valmis.

Kas Sina oled ka valmis selleks, et tullakse ukse taha, jahivad Sind verikoerad, bürokraatia ja ajupestud naabrid,

tullakse Sind vaktsineerima, testi enne ja miks ka mitte präast tegema ja seejärel kästama maski kanda, aga sul pole midagi viga, sunnitakse kodus istuma ja inimestest eemale hoidma?

Küsimus, kui mul on sügiskülmetus, siis kas ma üldse enam tohin coldrexi osta? Kas ma ravin sellega külmetuse sümptomeid või koroona ja kas sel on vahet?

Luba ma ütlen mida mina arvan. Mina arvan, et ei ole. Mina arvan, et teen ühe cha-cha-cha enne kui mind kirstu veetakse, tassike kohvi selle peale, näpp püsti lurinal koorekihti limpsima, ütlemaks, et geniaalne plaan, aga ei lähe läbi.

Mitte minu valveajal kui tulin tähelapseks ütlema täiskasvanutele, et te olete taaskord eksimas ja teete saatusliku vea, sekkudes süütute hingede mängumaale neid hävitama.

Seda on lihtsalt meeletult kummaline kõike vaadelda, sest seda kuidas see näitemäng kulmineerub terve maailma ees. Show on huvitav, sest skripti on loetud juba aastaid varem.

Ütles seda kõike omal ajal üks tark vana, seal all, kuskil kanalisatsioonis. Oli üks kummaline vana, ei teagi kas ta oli päriselt, aga varvas tänaseni valutab. ❤️

Jaga esimestena seas oma seinale: