Rubriigid
Kohvilogi

Uue ajastu katk ja reaalsus

Jaga esimestena seas oma seinale:

UUEST VIIRUSEST. REAALSUSEST.

Nii nagu maailmas alati olnud, on see juhtunud jälle. Uus reaalsus tõi uue ajastu katku. Alati on ellujääjaid.

Lühidalt. (Alani stiilis) Me juba oleme uues reaalsuses. Ja ilmselt me oleme juba ammu haigeks ka jäänud. Püüame seda haigust vaadelda kosmiliselt, sest tegevus toimub uues teadvuses kus me tulime üle oma füüsiliste kehadega. Te teate seda. Ega vastu tegelikult ei vaidlegi keegi, vaidlustel ei ole enam kohta, lihtsalt informatsiooni võimalikult vahetu jagamine lähtuvalt oma kogemusest.

Nüüd on siis see viiruse etapp vaja läbi elada. Veel meedia räägi sellest mis päriselt on, ilmselt kuulete hiljem, aga see on minu versioon kuidas mina näen ja tajun.

Me viibime reaalsuses kus meie mõtted manifesteeruvad koheselt. Kõigest vanade mustritega kaasa tulnud piirangud on need miks me ei ole manifesteerinud midagi uut oma ellu.

Praegune reaalsus võttis kaasa kõik vana, aga see kõik vana koos kõige selles sisalduvaga ei taha püsida siin kaasas. Tulevad muutused. Arusaadav. Kooskõlastamine. Praegu on õige aeg ja viimane aeg teha valik oma teadvuses.

Me ei ole harjunud uute ja võõraste muutustega. Kõik peab olema vana ja tuttav, küll aga me januneme muutuste järgi. Hoiame kümne küünega mugavusest kinni aga samas sureme. Kui lahti laseme, läheb keha nii stressi, et tunneme kuidas sureme samuti.

Vabanemine millestki võib olla valuline. Paradoksaalne. Iga kohutav võib olla fantastiline. See on suhteline. Ma usun, et saame kasutada seda imelist võimalust luua oma mõttejõul maailma kollektiivset energiat ja muuta seda.

Mõttel on tugev jõud, siis unusta palun praegu ära see vanade mustrite süsteem ja keskendu palun enda ja ainult iseenda heaolule. Tahaks loomulikult aidata kõiki lähedasi ja teisi, aga see ei tööta selliselt enam. Igaüks saab aidata ainult ennast, sest ainult see mis meie teadvuses toimub on see mis otsustab mis edasi hakkab saama. Ole kindel endas, teadvusta.

Mõtle, et see on tavaline gripp, lihtsalt, et salamisi see 5G keerati põhja ja inimkonda üritatakse vähendada, populatsiooni… aga kui niimoodi mõelda, siis jällegi ütled, et “EI. EI. MITTE MINA. KÄIGE PERSSE.”

Mutanteeritud viirus, inimese rakutasandil manipulatsioon. Teate… meie DNA ja MÕTTEJÕUD on tugevam kui selle esile suudame kollektiivselt tuua. See pole probleem.

Tahan öelda seda, et mitte põhjust ei otsi viirusele, ega arutle miks see maailmas on, vaid kuidas koheselt käituda.

Paanika tapab. Hirm hävitab. Teeme vastupidi, sest praegu käib rünnak ka meie teadvusele.

1) Jää rahulikuks. Meeltesegaduse korral kasuta huumorit, hingamistehnikat ja teadmist, et Sinuga saab olema kõik hästi.

2) Visualiseri ja tunneta muutusi oma DNA’s, see on kogu Sinu olemus. Kohtle oma keha oma uue koduna. See on Sinu peatumispaik. Lihtsalt luba olla endal kindel, et Sinust lähevad igasugused viirused mööda ja Sa higistad läbi pooride kõik ära.

3) Tea, et igasuguste viiruste ja katkude ning mille kõige tagajärjel on alati jäänud ellujääjaid. Kui sõda läbi ei läinud, lasti käiku viirus, vahet pole kelle poolt, tähtis on see, et Sa kuuluksid sellesse kategooriasse kus Sa kohaned ja vabaned viirusest.

4) Ära lase paanikat ega hirmu endasse, vaid jää rahulikuks, Sinuga ei juhtu mitte midagi. Kui tunned ennast nõrgana ja tunned, et pole kunagi varem nii halb olnud, siis tea, et ometi saad Sa ka rakendada oma elu kõige tugevamat vastupanu läbi lubamise, kohanemise ja tahtejõu. Sa võidad selle.

5) Manifisteeri, et aja möödudes kõik laheneb, lahendus on juba olemas. Ära tuhni internetis ja vaata neid videoklippe mis hirmutavad ja loovad Sinusse paanikat.

6) Tarbi sibulat, küüslaauku, soodat, sidrunit, kaneeli, kurkumiini jne. Tee jalavanne, käi pesemas ja puhasta oma energiaid. Mõtle postiiivselt, kuula head rahulikku muusikat. Lainesta end.

7) Viibi oma ruumis. Otsi koht enda jaoks. Lülita wifi välja. Tegele rahulikult iseendaga. Tea, et Sul on suured eesmärgid maailma heaks, siis kuidas saab Sind võtta kui Sa pole neid veel jõudnud käiku lasta.

8) Kõige hullemal korral ei juhtu mitte midagi muud kui tuleb uus algus kusagil veel ägedamas kohas. Me elame imelisel ajal, sest me kollektiivselt näeme ja tajume kuidas meie uus reaalsus on siin ja need kes nüüd seda reaalsust ei kannata, siis lähevad.

9) Pikuta ja proovi magada. Kui magama ei jää, siis tee krutskit ja pikutades proovi MITTE magama jääda, siis äkki väsid pingutamisest.

10) Joo palju vett. Tee sooda ja sidruniga kerge lahus, et saaksid hoida oma keha aluselisena. Kui tarbid vett, siis mõtle samaaegselt kuidas Sinusse tuleb vesi mis iga raku isoleerib võõrkehade eest mis proovivad rünnata.

11) Huumor. Huumor. Huumor. Leppimine. Rahu.

Sina vana eestlane ja kuramuse ateist leiad selle kooskõla ju küll loodusega ja viskad käppa, räägid ära. Sinuga on kõik ok. Võta oma platseebotablett nüüd alla ja naerata.

Tehke sauna üle 60 kraadi ja käituge nagu vanad eestlased ikka käitusid… kõik saab korda.

Uus reaalsus. Uued võimed. Kollektiivne rahu. Uskumine. Leppige selle uue reaalsusega ja toogem esile blissi ja meelerahuseisundit ja Teiega saab kõik korda.

Head maatriksi häkkimist! 💚 Sinu mõtted loovad Sinu reaalsuse. Mina soovin Sinuga luua midagi ilusat, õige pea.

On lubatud ja soovitatud jagada, sest kui tuleb segadus ja paanika ning meedia teavitused ei klapi Sinu sisetunnetusega, siis tead vähemalt mis võib Sind rohkem kõnetada. Kõik saab korda, glitchime reaalsuse ära. Krutskid.

Pea siis meeles, et Sa oled eestlane, kurat Sinu jaoks on see kõik nohu. Ja kollektiivne huumor on kargud meile kõigile. Teab iga eestlane, et tuleb olla liikumises, ka roomamine maas on liikumine. Mõttest algab tervenemine. Sa oled terve.

Minul hakkas kergem. Kuidas Sinul?

Alan 🧞‍♂️ / Sinine Lootus / Õpituba

Jaga esimestena seas oma seinale: