Rubriigid
Kohvilogi

Kes ma olen?

Jaga esimestena seas oma seinale:

Ma võtan lõpuks kokku kes ma olen. Ilmselt see jääb Teiste otsustada baseerudes sellele mida ma oskan öelda.

Ma olen kogunud ülesse läbi aastate väärtuslikku informatsiooni vahetult inimestelt kes on seda minuga jaganud. Suhted. Raha. Hirmud. Unistused.

Ma olen näinud ja kuulnud nii palju halba. Peamiselt ma olen näinud fotosid kuidas mehed oma naisi peksnud on. Kuidas inimesed leinas on (kõige raskem teema minule), mida inimesed kardavad ja millest unistavad. Igasuguseid raskeid asju, aga enam ma ei võta neid enda peale kanda.

Ma toon maa peale ka teisi sensitiive kes on läbi imbunud igasugusest valgusest. See valgus on ka üks kaval asi… see võib ka lukku inimese panna. Liiga kõrgele ei tasu lennata, siis juba järgmine samm arenemiseks on valguskeha, aga selleks tuleb jätta maine kehastus… see on paradoks.

Aga muidugi on palju häid asju ka. Kosmiliselt olen ma avatud igasugustele pakkumistele. Vahel viin ennast liiga kõrgele ära.

Ma isegi püüan tihti meelega ennast alla suruda.

Ma keskendun kirjutamisele ja loomisele ning läbi selle saan aidata rohkem inimesi kui individuaalselt ja privaatselt. Iga inimene peab tahtma ennast ise aidata, et mina saaksin üldse midagi suunata ja aidata. Mul on ka muid asju…

Ma olen elav infopank ka seetõttu, et ma olen lugenud kirglikult seda mis mind ennast enim huvitab.

Ma tunnen, et ma olen näinud juba pea kõike. Vähemalt informatsioon mis minust läbinud on, seda on piisavalt, et õppida inimest tundma ja ma ei ole kuritarvitanud mitte ühegi inimese usaldust sellega mida nad mulle rääkinud on.

Ma ei tea kas ma olen juba preestri mõõtu kellele tullakse pihtima, aga informatsioon… seda on piisavalt.

Mind on haaranud paranormaalsus tahes tahtmata juba noorena. Olen näinud oma silmaga nii tulnukaid, ufosid, orbe kui hiljem kahel korral vaime. Kogenud telepaatiat ühe korra ja meeletult rännanud magades.

Sa tuled hirmuga rääkima mulle, et nägid tulnukaid… ma ei tee Sind maha, vaid hakkan küsitlema detaile, et teha kindlaks millisest võimalikust rassist ja millistel põhjustel Sind rööviti.

Sa ütled, et kogesid surma… ma ei tule Sind rahustama sellega, et ütlen, et see oli kõigest ajukeemia, vaid küsin, et mida sa täpselt nägid! 

🙂

Ma olen kaasatud uurima taimeteadust ja võitlen salamisi 5G vastu ja sinise taeva eest oma klannis millest keegi veel ei tea. Selletõttu oletegi ilmselt märganud minu artiklite all ka sõnasid nagu Sinine Lootus ja Õpituba.

Kujutage ette kõik need aastad näha, lugeda ja läbi seedida tohututes kogustes seda informatsiooni. Loomulikult ma tunnen ennast juba, et mul on ka positsioon rääkida.

Ma ei pea minema telekasse, sest tegelikult on nii paljud inimesed kusagil kuulnud minust, lugenud minu artikleid. Mind tuntakse linna peal pidevalt ära. Ma tunnen, et ma ei ole nähtamatu. Ma olen täiesti elav inimene. (hübriid).

Ma räägin inimeste eest, nende sisetunde järgi, mitte poliitiliselt või seaduspäraselt. Kuidas iganes nimetatakse. Mul pole vist 2 klassi haridustki, sest mu vanaema tegi minu eest koolitööd ära ja ma pole seljakottigi avanud.

Kiire küsimus… et õpetajad on head inimesed, aga kes need teised on? Need kes paberite järgi on õpetajaks võetud… mäletate neid kes Sulle selle pilguga otsa vaatasid, ahistasid ja tahvli ette meelega kutsusid ja ikka sulle kahe väänasid?

Kas paberite järgi võetaksegi õpetajaid tööle? Ilma inimest üle hindamata… jääb mulje justkui meelega on nad sinna filtreerima pandud noori teadmatuses inimesi.

Ma ei tea midagi haridusest, sellepärast ma ei saagi olla ühiskondlikult tegija. Ilmselt see on minu pluss.

Ma suhtlen eestis sensitiividega, vähemalt nendega kellega mul on sünkronaalselt hea klapp üheskoos muutusi ellu tuua.

Ma armastan taimeteadvust ja tegelen uurimustööga. Tuhnin meditsiinilistest andmebaasidest kõike mida vaja, loen wikipeediat ja siis kasutan sisetunnet.

Ma armastan loomi, aga mul ei ole ühtegi. Ma armastan lapsi, aga mul ei ole ühtegi. Ma armun naistesse, aga mul ei ole kedagi. Ma usun headusesse, aga ma koosnen pimedusest.

Ma filtreerin pimedust ja toon esile valgust, aga ainult selliselt nagu soovin seda teha, mitte nagu mulle ette öeldakse, et peaksin tegema. Ma olen religioonineutraalne, mul on ainult üks usk ja see on minu maailmapilt.

Kõik mis inimene on olnud, ta ei pea enam olema kinni selles. Inimene on kes ta on praegu. Kõik mis on olnud, on teda selliseks kujundanud. Anna alati võimalus kõigele.

Ma teen vahet heal ja kurjal, aga ma ei usu, et need kaks on nüüd nii äärmuslikud kui meile õpetatud on. Olen paindlik ja peegelduv, ma ei ründa iialgi esimesena, aga olen alati valmis.

Kõik mida inimesed esimesena kellelegi soovitavad, need tulevad alati nendelt endalt mida nemad soovivad. Igaüks on iseseisev oma otsustega. Soovid muutusi oma elus? Tee taotlus, tulevad võimalused, märka neid, siis tee valikud.

Ma ei ole rahaliselt rikas (see on individuaalselt suhteline muidugi) , aga pole ka odav. Mulle on tähtsal kohal minu kodu, küll aga kui ma rahaliselt ennast sügisel korda ei saa, siis jään ka sellest ilma, siis on mu koduks mu keha.

Mulle ei anta raha, sest ma ei küsi seda. Sest ma ei pea tähtsaks seda, mul küll on seda tarvis vahendina, aga ma sügaval sisimas väärtustan lihtsalt rohkem krutskeid ja võimalusi mida saan luua kui mul seda pole. Muidugi Sa võid alati olla see lahke kes küsib mu käest kontot kuhu raha kanda ja ma võtan selle hea meelega vastu, sest kulub ära.

Kõigile kes on mulle hoogu andnud, seda raha saan ma kasutada, et igapäevaselt oma asju lahendada ja omalt poolt vastu saan lihtsalt väga hästi mõelda teist, et see mida soovite, see teieni tuleks. Energiavahetus.

Mind ei saa murda tänu rahale, sest ükskõik kui rikas inimene mulle midagi ütleb, ma võin talle täpselt samamoodi sahtlisse lüüa, kui ta midagi kobiseb pikalt, sest mul pole midagi kaotada. 💚 Ainult krutskid 🤷‍♂️ Rikkad (Need kes soovivad raha eest midagi) inimesed siiani on mulle koleda mulje endast jätnud, aga eks näis mida nad tulevikus rohkem väärtustavad.

Alati nad ütlevad endaarust mingi kuldse targa vanasõna miks mitte raha kellelegi anda ja siis istuvad edasi oma rahamäel.

Mina hakkan täpselt samamoodi targutama, aga kui mul raha oleks, siis seda jagama ka. Nii mis veel.. meditsiin, teine koht kus on halvasti öeldud.

Arstid on siiani ainult halvasti öelnud, kohatult käitunud ja rünnanud mind. Mitte kõik, aga tihti peale… olen pettunud suhtumises, et nad nii üleolevalt suhtlevad, seega olen hakanud ise õppima rahvameditsiini ja iidseid teadmisi, seetõttu olen avastanud lõpuks ka okultismi mis ei olegi see mida me kõik teadmatuses siiani arvasime, et on…. uurige.

Ma olen väga kaua tegelenud depressiooniga, avastanud, et see käib tsüklitena ja iga depressioon on võimalik üle põdeda nii nagu nohu. Külmetud, tuleb tagasi. Tuleb ravida.

Ma olen bipolaarne kunstnik. Ma avastan alles ennast nii seksuaalselt kui ka eluliselt, otsin oma andeid vastavalt võimalustele ja motivatsioonile. Ma ei käi tööl, mul on aega.

Ma kuulan ainult oma sisetunnet ja õpin sellest. Mul on omad infokanalid ja kanaldused ning ma ei pelga neid. Öeldakse, et kuula ära ja siis tee oma analüüs sellest. Nii ma teengi.

Ma ei karda enam needusi, sest nendesse peab uskuma, et need töötaksid. Ma ei pelga sümboleid, sest ma ei tunne neid. Ma ei karda värve, sest mu elu on must-valge olnud.

Ma ei armasta äärmusi kui inimesed tekitavad ultimaatumeid. Mulle meeldib armumine, aga väldin armastust praegu, sest see ei lõppe hästi kui oled looja.

Ma olen hästi paindlik ja püüan alati mõista teisi inimesi ja läbi selle saada kompromiss. Ma ei pane energiat rünnakutele, vaid wingchunin peegeldusena kõik tagasi. Pole mõtet lasta konksu hinge loopida, pärast haakub kinni ju.

Ma tõusen valgusesse tihti, aga jään sinna lõksu, siis tulen hopsti hooga sukeldudes tagasi alla, sest pimedus jääb muidu tähelepanuta. Yin ja Yang… midagi pole teha, olen tasakaalukalt kahe skaala vahel liiklemas. Nii tundub õige.

Uurin iidseid, loon oma klanni ja tahan elada mitusada aastat, et saada meistriks ja aidata maailma paremaks kohaks jälle, äratades kollektiivset teadvust.

Olen ise ka majakas, suur impulss mis peabki krutskeid tegema ja ergutama inimesi, sest ilma selleta pole ma keegi. Loodan, et inimesed mõistavad oma teadvuse väge kui see õigesti lainestada.

Kõik on võimalik. Paljud asjad ei ole võimalikud, sest meie teadus ütleb seda. Füüsika ja Keemia ning Matemaatika vahel ei anna valemeid lahendusteks, siis tuleb need struktuurid kõrvale jätta ja kasutada kosmilist templeiti. Siis on kõik võimalik mis muidu ei olnud. Pelgalt nii lihtne.

Ma olen Alan, ma olen selline, ma ei muutu. Ma tänan, et motiveerite mind oma kommentaaridega, sest muidu lihtsalt tekiks tunne, et kõik mis räägin kajab tagasi pimedas koopas.

Ma olen harimata, paberiteta ja lubadeta. Kõik mis tavalisel inimesel peab olema, seda minul ei ole. Suvel kannan kampsunit, talvel t-särki. Ma ei saa kurta.

Küll see rahaline vahend ka minuni tuleb, aga seniks mul pole mitte midagi kaotada ja tänu sellele muudan vähemalt oma maailmapildis kõik ära. Üks inimene on võimeline panustama väga suuresti, aga ma ei ole ju üksi ka.

Kõik mida õpin. Ma jagan. Sina ise analüüsid ja võtad minult seda mis panustab Sinule. Kõigil on isiklik ruum ja maailmapilt. Ma usun Sinusse. Sa oled iseseisev.

Tahan, et Teil kõigil oleks hästi, siis on minul hästi. Tahan, et kui taassünnin siia maa peale, siis on siin nii mõnus olla kus kõik alati annavad üksteisele, mitte võta.

Rämedalt kisub alati kirjutama… sellepärast mul ongi nii pikad jutud, et ma lihtsalt suren kui ma ei väljenda ennast. Ma pean seda tegema juba pelgalt, et elada… kui ma suren, siis ehk mu tähtedeks saavad olema taevalaotus ja sõnastan ennast läbi nende tähtede. Kindlasti ma valvan Teid ja teen krutskeid ka teistpoolsusest, ega ma jäta. ZumZumZum.

Kuna mul on nüüd nii suur vabadus olla usaldusväärselt pimedal kui ka valgel poolusel, siis ega ei ole probleemi saata kedagi perssse ka, ise kirjutades valgusest… krutskid, head asjad. Ärge imestage kui lampi mu seinale dildopildid tulevad. See on väike tagasilöök ilmselt pühakutele, aga vahel kulub ära.

Läbi andmise muudame maailma. Nii et kes ma siis olen? Ma ei tea, ilmselt Ma olen nagu Peeter Paan sellest multikast, teate küll. Ütlen, et kõik on võimalik. Aega pole olemas kohas kuhu Teid viin. Usu imedesse.

Aitäh! Muah! 💚🤷‍♂️

Jaga esimestena seas oma seinale: