Rubriigid
Kohvilogi

Ülestõusnud Meistrid, kontaktid Eestis ja kaardistamine

Jaga esimestena seas oma seinale:

Meistrite ilmutamine kooskätt erinevate olenditega kui sellistega on kasvanud. Kõik kes on Eestis nüüd viimasel ajal kohanud midagi paranormaalset, siis palun julgelt kirjutage mulle postkasti. Ma esiteks garanteerin Teile Teie anonüümsuse, et kui Te mujale seda rääkinud ei ole, siis mina igastahes hoian saladuses Teie isiku.

Ma loen ja tutvun ära ning heal juhul saan isegi selgituse anda või kui see saab olema korduv nägemus, siis hakkame koos õppima sellest, kui annate mulle nõusoleku. Viimasel ajal see mis lihtsalt minu maailmapildis toimub, kohati on raske ja üksildane, teisalt on tõeline kingitus ja panus.

Kõik paranormaalsed kogemused võite minuni tuua, sest kes veel ei tea, siis tegelikult olen ma isiklikult kogenud isegi paljut.

Olen saanud mängida pimesikku musta vaimuga ja tunda saanud tema füüsilist koputust õlale kolm korda ja loomulikult kõripaelad puhtaks karjuda saanud.

Olen näinud valget vaimu enda südame kaudu sisse minemas minu kehasse ja seejärel kogenud naisehäälelist telepaatiat, selgelt ja konkreetselt.

Olen näinud UFO’sid lendamas ja muutmas kujusid, meriväljal nägin detailselt ühte üle lendamas. Ma ei tundnud tollel korral, et see üldse midagi maavälist olla võiks.

Olen mänginud mõttemänge lendlevate orbidega ja nad mulle vastu sähvatanud ja teinud huvitavaid trajektoore. Olen seda ka näidanud kunagi peol olles inimestele, kutsusin välja mitu orbi kes liikusid ja sähvatasid kui lehvitada ja noored inimesed nagu ikka ning peol ka, parastavad naeruga ja ütlevad et need on sputnikud, pärast seda pole mitte ühtegi sellist mänglevat orbi näinud. Aga tean oma kogemusi nendega hästi.

Olen näinud ülemnõukogu ja kuulnud nende sõnumeid. Nemad vaatavad meid alt ülesse, ise olles nii suursugused. Nad elavad meile kaasa, sest meie oleme sõdalased kes tulid kõrgemalt siia madalasse, et teha läbi see kadalipp ja võtta kaasa kogemused.

Olen näinud halle tulnukaid. Olen näinud neid kuju muutmas. Tean kuidas nad tulevad ja kuidas toimivad ning mis on nende vastu kaitse. Neerupealistes toodetav adrenaliin ja õiglustunne.

Olen kohanud päriselus inimesi kes pole päris inimesed, kes lõhnvavadki sulfuri järele ja kelle pupillid on muutunud ning kes loevad mõtteid ja ütlevad välja asju mida keegi ei tea ja mis saama hakkab. Üks oli minu hinnangul täitsa see tugevamat liiki reptiil, aga nagu paari teisega keda tundsin, kes mu ellu ise tulid, nad siis lihtsalt surid järjest.

Olen kogenud eelmist elu, hetkelist mälestust kuidas zeppelin taevast alla kukkus ja mina olin maa peal ning hukkusin. See oli mu eelmise elu mälestus. Ma ei teadnud, et zeppelin olemas üldse oli ja selline mälestus tõele vastas enne kui ma koolieas olin.

Ja no igasuguseid asju on veel. Ma lihtsalt ei ole viitsinud rääkida nendest asjadest, paljud ei usu ja raamatus on kirjas ka enamus adekvaatsemaid kogemusi mida annab võrrelda ülemaailmselt teiste inimeste kogemustega.

Ma olen kogenud üliinimlikke võimeid, mentaalseid võimeid ja kanaldusi. Ma olen teinud neid teste muidugi naljatledes seltskondades, aga nii mõnigi on seda kogenud ja olnud tunnistajaks. Küll neid lugusid kuulete kui juhtub nii olema.

Ma tean neid asju. Ma usun neid asju.

Mis mina võimalik, et teistmoodi olen võrdlemisi teistega on see, et esiteks see pole mu töö, see on minu missioon – nii mõnigi võib seda öelda, aga teiseks ma ei küsi raha selle eest mida teen, aga raha võib alati kinkida, jumala eest võib, ma lähen kohe luksuslikult SPA’sse ja teen mis tahan selle eest ja ootan inimeste vingumist, et nii ei tohiks teha jne. Krutskid.

Ma lihtsalt elan oma elu võimalikult maavälise suhtumisega ära ja ilmselt ühteteist minust jääb, et kui aeg edasi läheb, tuleb selgus majja mida ma proovisin sõnadesse panna, see kõik lihtsalt saab selgeks. Ma tean, et ma olen ikka veits ajast eest, sest praegune reaalsus veel alles on muutumises ja minu reaalsuses oi joppenpuhh mis kõik olemas on / toimub. Varsti mõistate isegi. Käib ülemaailmne skännimine ja tervenemine selle 3D hirmutamise kõrvalt, aga ühel hetkel kõik muutub.

Kõik erinevad ravitsejad või kuidas nad end nimetavad võivad mind maha teha ja öelda, et kannan mingeid väliseid olendeid enda ümber, aga mind reaalselt ei koti. Las mu sõnumid selginevad aja jooksul ja kõik on ilmselgelt arusaadav mida ma teen.

Vahel ikka viskan mõne krutski siia, et meelega ära rikkuda enda mainet, sest mulle ei meeldi kui ülistatakse ja siis ei või enam mitte ühtegi patust mõtet mõelda. Kuramus, kuidas Sa ilma patuta elada suudad, ma naudin patustamist. Kõik ongi üks suur patt, lihtsalt ära tee kurja teisele inimesele ja siis on okei.

Mina ei karda sümboleid. Mina ei karda püramiide. Ma tean kõike seda mida ma tean ja mind ei häiri, see pole minuga seotud. Kui mõni inimene ütleb, et ta on neetud, siis võibolla sai ta õnnistuse?

Vaatad ühelt poolt, siis lähed vaatad teiseltpoolt. Kõik on tõene. Ma enamus negatiivseid asju enda jaoks filtreerin ümber. Ma tean, et väga palju asju pingutatakse üle oma äärmusliku valgustumisega.

Päike ei ole kõigest lõõmav tulepall. Kuud ei olnudki varem. Inimene oli nii mees- kui ka naine üheaegselt. Sada numbrita asja veel mida kõike veel alles kuuleme.

Tuli isu toorjuustukooki võtta ja lugeda juba Teie kogemusi.

Ma siiralt ootan Teie lugusid.

Ma olen debiilik. Armastan. 💁‍♂️❤️

Kirjutage mulle. Õpime neist midagi. Tänan!

Jaga esimestena seas oma seinale: