Rubriigid
Kohvilogi

Müstikud kõik kõikjal

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mind ümbritsevad vanad druiidid, keldid, haldjad, nõiad, šhamaanid – no ikka kõiksugused eelmised kehastused aegadest kellega oleme koos viibinud ja kohtunud. Meie eelmised lahknevad kehastused kes üksteist ära tundnud. Kõige paremini hoiame iseennast hoides ka teisi, et kõigil oleks hästi, see on oluline, et saada kollektiivselt üheks, et oleks lihtsalt kõigil tõesti hästi. Ma usun, et tuletame meelde oma võimed, olla uueks maailmaks teejuhtideks.

Enamus läksid tuleriidale ja hävitati koos nendega ka teadmised mida hoitakse avalikuse eest peidus. Küll aga ei arvestatud tuleriidal sellega, et tuli ei põleta taassündide puhul seda sisemist leeki mis on teada ka alkeemias. Me sünnime tuhast.

Müstika on kõigest tunnetuslik teadmatus millega müstikud mänglevad, et joonistavad reaalsust esoteerilisemaks ja faunalisemaks, lõuendiks on reaalsus, pintsliks on teadvus ja värvideks on tahtejõud. Kõik teadvuse instrumendid on meie ümber olemas, aga kui keegi need Sulle kingib ja veel õigel ajal, siis sõnadest tõesti saab sõnum ja inimene võib ärgata täiesti uues reaalsuses, milline müstika.

Aitäh, et mind loete ja see jätkub edasi kuniks ta jätkub, ega see lõppe minuga, vaid asjalikud sõnumitoojad, valgustavad isikused ja teejuhid kes pole veel sündinud, tulevad ja teevad sedasama, aga veel paremini ja nutikamalt, et maailmast saaks parem koht.

Ahoi kõik maagid ja väekad hinged. Mõnusat kulgemist.
https://www.youtube.com/watch?v=CH1DDUNTMdI

Jaga esimestena seas oma seinale: