Rubriigid
Kohvilogi

Tõe tüve parasiit

Jaga esimestena seas oma seinale:

Olen jõudnud lihtsa tõeni, leidsin tüve. Inimese eeterkehas elutseb parasiit-inimene kes on inimese üle kavaldanud ja Inimene on vaimselt lukus, seega ta kulgeb füüsiliselt, selleks on organism ja serveriks on aju.

Organism on üks suur parasiit, sest serveris on kõik puhastamata, aga see parasiit on territooriaalne ja inimese anatoomia näeb ette, et inimesed on templeidi mõtteis ühed. Igas nahatoonis. See on avatar.

Parasiit on koguaeg näljane. Ta ei tea miks, aga tunneb, et sureb muidu. Tegelt ta surebki lihtsalt, ta teab seda. Ta ei soovi surra, seega ta toitub inimese arvelt kelle loomuses on kaastunne ja andmine. Parasiit-inimene kasutab seda hoopis ära, sest tunneb, et nii ongi parem elada, see tekitab võimutunnet ja kaiffi.

Parasiit kõige rohkem sööb lähedasi inimesi, sest seal on konfliktid kõige lihtsamini tulema, põhjuseks paradoks hea ja halva mõistmise vahel. Kinnised seinad, aga kajavad kõige rohkem.

Inimene sööb vaimselt teist inimest ja iga inimene ajab teda närvi, aga kaval nagu inimene on, varjab ta seda maskidega ja tiitlitega.

Kui inimene hoiab endas sees seda viha, on ta kuri ja kui ta kellegile nähvab, hakkab tal kergem, sest väljutab paska mida ta ei soovi. Sp on kurjad inimesed ka head inimesed, olgugi et nad mõjuvad teistele kes selle pasa enda kraesse võtavad, loomulikult sitasti.

Inimesed on üksteise vastu loomult kurjad, sest ajavad loomult üksteist vihale. Üks ütleb sitasti ja rikub päeva ära, nakatad sina selle edasi järgmisele. Surnud ring? See ongi põhjakärsatatud maitsetu toit mida sööme energeetiliselt, sest keegi ei viitsi kokata.

Universum on must ja lõppemas, ootamas imesid, vast istutaks seemne? Ausalt.

Siit ka retsept. ✓

Kui ongi nii nagu mina seda mõistan, siis saab parasiidina elades vältida viha ja olla õnnelik kui sa ei ütle teistele halvasti ilma igasuguse keeruliseks ajava põhjuseta, sest neid pole, Sa ei tee seda lihtsalt ja nii ongi, sest muidu keerad Sa kogu retsepti pucci.

Nii kuula edasi. Sa ei võta kellegi teise poolt tulevat paska endasse, ega ka koormaks enda peale. Just nii, Sa ei ole isekas, ära lisa retsepti süütunnet Sa tolvan. Ära tee seda, rikud retsepti ära.

Kuula edasi… Sa väldid üldse inimesi, sest õiged inimesed tulevad Sinuni ise, usu või mitte, inimesi on nii palju, et kõigi juurde tullakse ise, Sina ei pea kuhugile minema.

Parasiit saab hingamist ja Sina puhastud. Kui oled puhas, universum aitab kõik ette ja taha.

Nii saavad kõik olla õnnelikud, aga just Sina. Naeratus ja naer on tervendav, ühtegi muret ei ole. Elad ajast väljas, aga allud täielikult loodusseadustele, mitte inimeste seadustele, olles loomult valgus mis näitab teed.

Kavalda parasiit üle mängides tema mängu tema vastu. Pane ta magama lubades tal ärgata. ❣️

Parasiitidega võitlus algab alles siis, et neid hoida endast eemal, see on kõige püsivam võitlus. Jõuame selleni esmalt, küll siis jõuab elada, et areneda. 🌍

Ära luba enam endast energiat välja. Parasiit-inimene puhastub. Parasiit peab lahkuma. See ei tohi olla lubatud meie arvelt. Me liigume edasi.

Ma ei loe ette kõike mis kaob, no nagu viha, süütunne, kahetsus, kurbus, kontrollimine, ahistamine, hirm, paranoia, lein et cetera, aga ütlen mis alles jääb – NAERATUS. 💙💙💙💙💙💙 See ongi see hõrk roog mis täidab kõik Sinu isud.

Lõputus mustas tärkab valgus lihtsa tõega, kollektiivselt uskuda kasvõi kindla perioodiga, mitte kaotada usku, sest see hoiab üleval lootust, mis loob inspiratsiooni.

Püha häbinduse Johnnes, ma pean tantsima.

Küll maitseb hästi. 🧡🙈

Jaga esimestena seas oma seinale: