Rubriigid
Kohvilogi

Südaöölogi 20.02.2020

Jaga esimestena seas oma seinale:

Mida ma vastan kui keegi küsib kuidas 20.02.2020 Ma ei usu, et üksi tõeline hing sellest tekstist tuimalt mööda vaadaks, sest hingeliselt on siin sügavat peidus, aga ega kõik ei ulatu ju alati ka. Ka mina olen tihti nii augus, et parem mitte mulle isegi nööri ulatada. Aga me saame sellest alati midagi õppida ja siis jälle on see hea moment.

On pool neli hommikul (3:33) see vana valuuta milles inimesed oma aega kaalusid, kuidagi kergelt väheks jääb sellest kui seda arvutada, ilmselt ka aeg on oma väärtust langetanud ja kukkuski nüüd krahinal kokku ja selletõttu on meil selline hea unenäolik staadium kus viibime.

Mida asjaliku üldse küsida kui ei oska seda küsida, sest tunned, et polegi vaja küsimust esitada osata, sest miskil põhjusel on mul karvane tunne, et me teame kõik juba kõike mida meil vaja teada on, lihtsalt rollides milles oleme, me mängime seda liiga tõsiselt. Veits nagu STOP või midagi sellist palun… tõesti kuidagi kogu rõõm kaob seinte vahele selliselt ära.

Jälgige suure hoolega kuidas praegu ajataju on muutunud, numbrid ja sünkroonid viskavad jälle rohkem ette, mälestused mälestustes hetked, manifesteerimise vägi, kollektiivne arusaam, ajakulg.

Muidugi on paljudel peavalu, gripid, haigused ja kõiksugused tervisehädad mida kunagi pole varem olnudki just praegu tekkinud. Meil kõigil on midagi vastavalt tasandile midagi viga. Just praegu. Sest meie kehad täis kõike seda pattu mida oleme patustanud peavad rohkem kohanema selle suure teadvusemuutusega.

Hästi paljud inimesed kes on jäänud vaimsesse oravarattasse ja mõistuse mehaanika on kinni kiilumas, kipuvad küsima ikka et kuidas ma midagi saan. Mida teha ja kuidas teha, seda saab ka ilma kõrvaliste õpetusteta ja mõjutusteta samuti teada.

Selline teadlikkus on meis olemas, aga selleks on vaja korra aeg maha haarata ja siis sõlm lahti keerutada ning olla nagu äsja sündinud talleke, ilma mõjutusteta. Seejärel küsige ja saate omale vastused millest ainult Teie saate täpselt seda mida olete küsinud ja nii igaühel individuaalselt.

Uues reaalsuses, rohkem ühenduses eetermaailmaga, ei olegi enam otseselt vaja küsida, et “kuidas ma saan vabaks millestki”, vaid “millal ma saan vabaks”, sest Sa tead, et Sa tead ja ei vaja vastuseid teistelt. Iga individuaal küpseb kuniks tärkab.

Vahel keegi ütleb sitasti, siis ta räägib seda endale, aga me võtame selle endasse, sest energeetiliselt see mõjub hingedele rünnakuna, aga kui me laseme selle endast lihtsalt eeterkehana läbi, siis see ei jää meisse sisse kõdunema, see lihtsalt läks läbi ja me oleme edasi oma piiritus rahutundes.

Ära hoia teiste öeldut ja tegusid endas enam sees, sest see ongi see miks Sa küsid ilmselt teistelt “Kuidas”, aga tegelikult lihtsalt soovid, et kõik see endasse hoitud raskus premeeriks kuidagi Sinu vaevatud hinge, aga üldiselt kõik mida teised ütlevad, ütlevad nad suuremas osas ikkagi lähtudes endast.

Sa tõesti luba andestada endale ja olla taaskord see vägev eeterlik olend selles kehastuses kes kõigest laenatud ajaks tuli taaskord siia maatriksisse malet mängima, jumal teab kelle vastu. See tsüklitena kestev energiavahetus on kestmas meie füüsiliste jaoks ilmselt terve igaviku.

Ühesõnaga, mäletage kes Te olete ja mängige teadmises, et olete teadlik mängust. Püüdke kõik käigud teha selliselt, et süda ei oleks raskem kui sulg. Jäägem headeks hingedeks ja loogem kollektiivse teadlikuse ja heaolutunde. Seda ma juba näen, et meil õnnestunud tehagi. 💚🙏

Saate hakkama. Kuulake mu sõnasid, nendel on suurem tähendus, ja mida aeg edasi, seda rohkem hakkan ise ka seda uskuma.

Muidugi ärge mind uskuge, vaid uskuge iseennast. See võtabki aega ja mina zumzumzum tean, et kõik saab olema hästi. Nii et ei pea küsima kuidas, vaid teatke, et te teete oma elus suured muudatused, küsimus on lihtsalt millal see juhtub. Kuna me enam ajas mõõta ei saa täpselt selliseid asju, siis jääb alles südame kuulamine ja tundmuse järgi, kui ikka mõõt asjadest täis, siis muuda kõike.

Jälgige endas samuti õiglust, skaalat, aga hinnake seda väheke isepärasemalt, vaadake seda kuidas see ometi Teid kõige paremini kergendaks. Ei saa elada süda raskem kui sulg.

Keegi ei keela, õigemini kõik keelavad, aga keegi ei saa keelata, seega ainult Sina oled see ainus kes endale keelab. Projektsioonid mis Sulle vastu kajavad põhjuseid miks Sa ei või, kaalutle need südames läbi ja kui Sinu soovid on siirad ja kergemad kui Sulg, siis võta see muudatus vastu olles tähetöötaja ja panusta oma energiat Sinna kus see aitab inimesi. Ära piinle vangistuses kui tunned, et See selliselt Sinu elus kulgeb.

Ma olengi nüüd täitsa enda sisetunde järgi tunnetanud elu ja praeguseks avastanud, et jah, inimese mõistus kaob ära küll eh, aga pole muret, ma jagan kõike seda mis läks kaotsi.

Lõbus on. ☺️ Kurb üksik ka, sest paljud ei mängi siin, aga tore on alati näha kuidas tullakse rohkem. Siis on juba palju hingesid kes ennast ära tunnevad.

🙏 20.02.2020 / Alan Durier / Sinine Lootus / Õpituba

Jaga esimestena seas oma seinale: