Rubriigid
Kohvilogi

Piluvahe

Jaga esimestena seas oma seinale:

Sa mahud sellest läbi olenevalt sinu perspektiivist. See on vaimne piluvahe läbi mille mõõdad kaugust olenevalt kui kaugel Sa oled. Kõik mida arvutad tuleneb suhteliselt ja umbmäärasest võrdlusest tühjusega. Teisisõnu Sa ei näe kella, Sa ei tea aega, kuid Sa võid tühjast kohast seda ette kujutada kuidas seierid löövad, aga aeg ei jõua muutuda kooskätt Sinu mõttega.

Sa ei saa midagi kaaluda, sest pole millega võrrelda. Võrdlemine on kadunud kui aeg tina tuhka ja tuhkagi pole alles.

Selline kergjane (jah ma mõtlen sõnu välja, krutskid, tean, et võiks kerglane ka olla aga.. neh) on olla kui lõpuks mõistad oma vaimusünnituses, et see piluvahe mis Sul võis silma alguses jääda on tõesti millegi uue sünd. 💚

Sa saad vee all uppuda ainult kui sa ei oska vee all hingata. Sa võid uppuda maismaal täpselt samamoodi kui sa ei oska maa peal hingata. Need on füüsilised piirangud, aga vaimseid piiranguid määrame meie ise.

Mõtle ennast terveks ja vabaks, siis kes saab öelda, et Sinu tundmus on vale. Meenutage, et iga inimene peegeldab ennast ja teatke, et killud toovad õnne, aga ei pea alati võitlema seitsmeks või rohkemaks killuks, vaid käituda kui peegel ise.

Iga inimene on täpselt nii ilus ja õnnelik kui ta seda ise peegeldab endale. Võrldemine tuleb kaotada, et leida olemine.

Mahuta ennast kitsastest ruumidest välja, kasuta erinevaid vaatenurki / perspektiivi. Sa imestud kui vägev selline oskus vaimselt on ja kui palju võimalusi see juurde loob. 🧞‍♂️

Neutraalne siserahu jõuab Teieni. Alan / Sinine Lootus / Õpituba

Jaga esimestena seas oma seinale: